924.pl
Nawigacja
Strona Główna
Newsy
Artykuły
Galeria
Forum
Komentarze
Download
Linki
Kontakt
Szukaj
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Zobacz Temat
924.pl | Porsche | Jak to zrobić...
Autor Renowacja tapicerki .
mis
Użytkownik

Postów: 168
Miejscowość: Warszawa
Data rejestracji: 22.06.16
Dodane dnia 28-06-2016 14:06
Proszę o sugestie i podpowiedz jak jest lepiej . Przy regeneracji boczków drzwi tapicer wypowiedział dwa warianty . Pozostawienie górnej części boczka w oryginale . Nie jest zniszczona i trudno byłoby podobno zrobić tak samo jak w fabryce.
Oklejenie skórą (oryginalna porsche jest o ok 1mm grubsza i gładsza) lub wysokiej jakości skajem w identycznym kolorze i fakturze tak jak jest teraz. Tapicer stwierdził , że powinniśmy trzymać się najbliżej oryginału a porsche zastosowało skaj . Proszę osmiley opinie. Skóra kojarzy się z luksusem ale boję się żeby zamiast artyzmu powstała żenada,.
Autor RE: Renowacja tapicerki .
Olo924
Użytkownik



Postów: 4755
Miejscowość: Kraków / Warszawa
Data rejestracji: 04.02.06
Dodane dnia 28-06-2016 15:53
nie wiem skąd jesteś, ale jeśli chodzi o tapicerki to tylko RENDES - oni nie zadają takich pytań ...

natomiast - jeśli chodzi o to czy zostawić górę - to jak jest ładna i nie zniszczona to zostaw - zawsze oryginał to oryginał



924 '78
944 '83

Każdy kilometr przejechany nie Transaxlem, to stracony kilometr.
Jeder Kilometer ohne Transe ist ein verlorener Kilometer ...
Autor RE: Renowacja tapicerki .
mis
Użytkownik

Postów: 168
Miejscowość: Warszawa
Data rejestracji: 22.06.16
Dodane dnia 28-06-2016 16:13
Tapicerkę oddałem do www.mdcar.pl/ . Podobno nie robi źle . Deskę , która jest popękana ZAMIERZAM WYSŁAĆ DO RENDES , Czy ktoś coś robił w mdcar ?
Autor RE: Renowacja tapicerki .
konto_usuniete
Użytkownik

Postów: 1975
Miejscowość:
Data rejestracji: 24.09.07
Dodane dnia 28-06-2016 16:33
Najlepiej jest tak jak życzy sobie (i płaci) klient smiley . Musisz po prostu odpowiedzieć sobie na pytanie jaki efekt chcesz osiągnąć, a następnie do niego po prostu dążyć. Osobiście więc przynajmniej ja podzielałbym zdanie tapicera - możliwie jak najbliżej oryginału i zachowanie tego co jest (bo tak jak "w fabryce" to rzeczywiście ciężko powtórzyć). Oczywiście "klient nasz pan" - wymaga i stosownie do tego płaci to dostaje smiley .


Autor RE: Renowacja tapicerki .
mis
Użytkownik

Postów: 168
Miejscowość: Warszawa
Data rejestracji: 22.06.16
Dodane dnia 28-06-2016 17:03
Już wiem . Pozostajemy przy skaju . Jak najbliżej do oryginału. Dziękuję za upewnienie się ,że inni tak samo myśląsmiley