924.pl
Nawigacja
Strona Główna
Newsy
Artykuły
Galeria
Forum
Komentarze
Download
Linki
Kontakt
Szukaj
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Zobacz Temat
924.pl | Porsche | Giełda - części i inne
Autor [S] Coilover'y do 924
kondzi
Użytkownik



Postów: 1473
Miejscowość: Gdynia/Świerczów/Warszawa
Data rejestracji: 11.12.16
Dodane dnia 24-10-2020 22:35
Jako, że u mnie wylądowały już Gaz Goldy, odsprzedam po kosztach, a nawet poniżej swoje coilovery.

Ważne sprawy:
- Przerobione na wkłady z Golfa MK2 (więcej dostępnych amorków)
- Teraz sprężyna 2.25", ale 2,5" też wejdzie, bo talerzyki były pod 2.5" oryginalnie.
- Krótszy skok o około 25mm (był wątek jak szukałem jakie amory wrzucić, bo jak auto zglebimy trochę, to i skok amora krótszy powinien być).
- W komplecie praktycznie nowe amorki Monroe Reflex z przefrezowaną sztycą, aby dało się założyć camber plate'y (standardowo gwint jest za krótki). Do standardowych gniazd też podchodzą bez problemu, tylko trochę gwintu więcej będzie wystawać.

Zdjęcie z wczoraj jak zdjąłem je z auta. . W sumie jak zrobiłem na nich ze 40 km to max, zresztą chyba zdjęcie mówi samo za siebie.

BARDZO WAŻNA informacja
- Ten setup siada do fabrycznego zawiasu plug 'n' play. Ma długi skok (czytaj drogowy, pomimo że krótszy od serii 924 o 25mm, to jest spory zapas).
- Mogę dorzucić niebieskie sprężyny ze zdjęcia i helpery, ale to cena inna będzie w zależności kto co chce.

Cena:
1. Coilover'y z amorkami 1000
2. Coilover'y ze sprężynami (do wyboru 275 lub 325 lbs) 1250
3. Coilovery ze sprężynami i helperami 1350

Mam też twardsze sprężyny 2.5" ale to już się robi naprawdę twardo jakby ktoś chciał smiley

Wysyłka wedle cenników przewoźników.


Pozdrowienia,
Konrad

--

'93 Porsche 928 GTS
'89 Porsche 944 Turbo
'83 Porsche 911 Carrera 3.2
'81 Porsche 924 Turbo

kondzi dodał/a następującą grafikę:

www.bearsgarage.pl