924.pl
Nawigacja
Strona Główna
Newsy
Artykuły
Galeria
Forum
Komentarze
Download
Linki
Kontakt
Szukaj
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Zobacz Temat
924.pl | Porsche | Giełda - części i inne
Autor przewód paliwa
porscheboxster
Użytkownik

Postów: 123
Miejscowość: okolice Wysokie Mazowieckie
Data rejestracji: 02.01.07
Dodane dnia 29-03-2008 21:29
witam czy ktos wie moze czy przewod paliwa laczacy pompe wstepna z pompa glowna w 924 2.0 da sie go dostac? i ile moze kosztowac? czy lepiej stworzyc z czegos innego? bo kupilem pompe paliwa i wlasnie przy wejsciu do pompy pmpa ma wieksa srednice od starej i mam problem.
ogolnie ile moze kosztowac? i czy naprzyklad stworzony z kolanek wytrzyma cisnienie paliwa
3332206
Autor RE: przewód paliwa
hades307
Użytkownik



Postów: 1768
Miejscowość: Freie Stadt Danzig
Data rejestracji: 02.01.08
Dodane dnia 30-03-2008 12:23
nie wiem jaka masz pompe
ale ta ktora mialem ostatnio w reku miala naciety wewnatrz gwint i wkrecony reduktor wiec jezeli masz taka sama pompe to kwestia zmiany reduktora w warsztatach specjalizujacych sie w instalacjach wtrysku powinni cos takiego mieca nawet jesli nie masz mozliwosci zmiany reduktora to i tak pojedz do takiego warsztatu moze beda mieli cos co ci zadziala
Autor RE: przewód paliwa
troll oslo
Użytkownik

Postów: 975
Miejscowość: Moss-Norwegia
Data rejestracji: 07.08.07
Dodane dnia 30-03-2008 14:38
witam , kiedys ukradli mi audi coupe 2,3L i pocieli mi przewody bezynowe pod zbiornikiem paliwa , pewnie by sposcic paliwo, wiec polaczylem je szybkozlaczkami stosowanymi w ciezarowkach do powietrza, wytezumaly spoko te 6 bar, jako ze 924 tez ma wtrysk mechaniczny sadze ze cokolwiek bys wymyslil oby bylo szczelne i tolerowalo bezyne to ci wytrzyma....