924.pl
Nawigacja
Strona Główna
Newsy
Artykuły
Galeria
Forum
Komentarze
Download
Linki
Kontakt
Szukaj
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Zobacz Temat
924.pl | Porsche | Giełda - części i inne
Autor (S) pare drobiazgow do 924
labortoner
Użytkownik

Postów: 68
Miejscowość:
Data rejestracji: 09.08.10
Dodane dnia 09-08-2010 16:21
Odstąpie- mam nadzieje że w cenach przystepnych, uzywane elementy i podzespoly do porsche 924:
1. alternator sprawny, goły , bez oslony - 20zł
2. rozrusznik sprawny - 40 zl
3. dywanik bagaznika - sprzedany poprzez to ogłoszenie
4. tylna klaposzyba- wersja bez wycieraczki-50zł
5. maska silnika stan bdb grafit - 50 zł
6. silnik + mechanizm wycieraczek-przsprzedany poprzez to ogłoszenie
7.tarcza chamulca l jeden tylko mam zardzewialy dosc do przetoczenia - 10 zł
8. maglownica - 30 zł
9. drzwi - bez osprzetu- 90 zł szt
10. stabilizator przedni 20 zł
11.tylna oś z wahaczami i piastami - 50 zl
12.tylne bebny - 20 zł szt
13.komplet profesjonalnie odnowionych pająków, pomalowanych na grafit z ogumieniem zimowym z 2008 roku, wyważone , proste w bdb stanie 600 zł kpl- PODKRESLAM :ZIMÓWKI
14. mechanizm podnoszenia reflektorow przednich z silnikiem 30 zł
15.chlodnica silnika 50 zł
16. podnosnik ( ten do zmiany kola- lewarek) - 15 zl
17.lusterko kierowcy - z linkami sterującymi 50zł
18,tarcze kotwiczne tylne ze szczekami i cylinderkami -regulatorki bez blaszek - 40 zł szt

Wymienilem chyba wszystko co posiadam do porsche - rzeczy są uzywane , sprawne - posiadam jeszce podnosnik do szyby na korbe , nie wiem ktora strona. Wszystkie elementy wymieniłem - oswiadczam że niczego więcej do porsche nie mam.

Ponadto korzystam z okazji i powiadamiam, ze oprocz porsche posiadam takze warszawę pobiedę M20 i jestem zainteresowany zakupem czesci , elementow , podzespołów do kazdej warszawy, nowych i uzywanych, a nawet zakupie całe auto tej marki w stanie dobrym, złym lub nawet beznadziejnym - w tym także przyjmę barterem w rozliczeniu za oferowane czesci do porsche.

W razie potrzeby sluze telefonem 512 253 499, lub meileml wsg57@interia.pl- zdjecia wysylam w razie potrzeby - nie rezerwuję , kupuje ten kto pierwszy zadeklaruje zaplate , na przelew czekam trzy dni a jesli nie bedzie wplywu na konto - ponownie kieruje do sprzedaży - zakupiony towar wysylam pocztą lub uzgodnionym kurierem - w kazdym przypadku preferuje odbior osobisty - w przypadku elementow kłopotliwych we wysylce moge poczekac na odbior nawet kilka tygodni- klape tylna polecam kategorycznie odebrac osobiscie aby dotarla w jednym kawałku - Dogadywanie szczegułów ,podawanie adresów itp -tylko na meila.

Edytowane przez labortoner dnia 24-08-2010 08:46
Autor RE: (S) pare drobiazgow do 924
Qbak
Użytkownik



Postów: 7453
Miejscowość: Rawa Mazowiecka/Warszawa
Data rejestracji: 03.08.07
Dodane dnia 09-08-2010 17:28
A gdzie ten odbiór osobisty? smiley


924 2.0 N/A - 83' Targa LM8U
Tor Poznań 2:04,992
Mapa Polskich Transaxli

QBAK - nowe części (i akcesoria) do Porsche
www.qbak.pl
Autor RE: (S) pare drobiazgow do 924
Mammoth
Użytkownik



Postów: 1843
Miejscowość: woj. lubelskie
Data rejestracji: 13.03.08
Dodane dnia 09-08-2010 17:29
Wybacz pytanie, ale czy nie masz przypadkiem czegoś wspólnego z conrado? Części podobne, ceny również a i lokalizacja ta sama.

Edit.
Qbak - w Mielcu smiley


Porsche 924 78' (...)
Porsche 924 78' (już nie ma)

"W Porsche psują się tylko dwie rzeczy: świece lub coś innego"

Edytowane przez Mammoth dnia 09-08-2010 17:30
Autor RE: (S) pare drobiazgow do 924
labortoner
Użytkownik

Postów: 68
Miejscowość:
Data rejestracji: 09.08.10
Dodane dnia 09-08-2010 21:03
Witam ! Qubakowi odpowiadam ze odbior w Mielcu , a Mammothowi wybaczam skoro o to prosi , a powiadamiam jednocześnie wszystkich , którym nieobojętne jest w czyich rękach ofertowane części piastowane onegdaj były .Tak - przyznaję się i gratuluje spostrzegawczosci- czesci przejąlem hurtem od conrado - i bede usilnie wyzbywał się ich tak, aby zarobic troszeczke więcej niz proponuje skup zlomu - bo we wtorek 3.08.2010 w Dniu Nieudanego Przeniesienia słynny Konrad zdegustowany słabym zainteresowaniem jego ofertą handlową oraz zdołowany reklamacją na sprzedaną za 25 zł roletką bagażnika -doprowadzony do depresji handlowej - sprzedał karoserię 924 na złomowisku ...Dobrą , sztywną , nieskorodowaną, bez najmniejszego spawania , prostowania , bez absolutnie rdzy - w super stanie, z ocynkowanych zdrowych blach pokrytych grubą warstwą jakiejś substancji antykorozyjnej. Poszlo z tą karoserią mnostwo drobiazgow, zaczepów, okablowanie, rurki gumowe wodne , stalowe rurki chamulcowe, pompa i serwo , rurki miedziane paliwowe, zbiornik z wlewem, zderzak tylny, kolumna kierownicy, bezpieczniki itp Nie powiem za ile ta karoseria poszła do huty, bo by niektórym serce pękło ze zgryzoty, tak jak mnie w momencie przyjęcia do wiadomości wysokości owej nędznej kwoty serce zatrzymało się i dopiero po paru sekundach ruszyło. Natomiast w piątek 6.08.2010 ( w Dniu Zaprzysiężenia) przejąłem dowodztwo handlowe nad klamotami od słynnego Konrado - i mam nadzieje że co najmniej 80 % ulokuję z pożytkiem u ludzi w terminie do Wielkich Wyborów Samorządowych - i jeśli Szanowni Koledzy pozwolą - zarabiając na tym biznesie co najmniej kwotę najniżeszej emerytury krajowej ze starego portfela.

Edytowane przez labortoner dnia 09-08-2010 21:14
Autor RE: (S) pare drobiazgow do 924
Pumba
Użytkownik

Postów: 2950
Miejscowość: Gdańsk
Data rejestracji: 06.12.09
Dodane dnia 09-08-2010 21:18
O, widzę sporą dawkę pozytywnej energii, witamy na forum (ukrywam swój off-topic smiley )

Mammoth - niedługo funkcję 'Szukaj' trzeba będzie zastąpić inną funkcją, dzięki której pytania będą szły od razu do Ciebie smiley


Autor RE: (S) pare drobiazgow do 924
tetsumaru
Użytkownik

Postów: 1093
Miejscowość: Łódż
Data rejestracji: 17.11.09
Dodane dnia 09-08-2010 21:40
O ile dobrze pamietam , to prosilem Conrado o pewna rzecz z tej karoserii ... i nie bylo zadnego odzewu .... A to ze pchnal bude do huty , swiadczy chyba o jego lekkomyslnosci , bo predzej czy pozniej ktos za cene zlomu pewnie chetnie by ja "przytulil"
No coz ....
Bez komentarza...smiley


Jest :
944 2,7 1982 czerwony
944 2,5 1986 biały
928 S4 1990 srebrny
Było :
944 2,5 1984 czerwony
1714637
Autor RE: (S) pare drobiazgow do 924
Mammoth
Użytkownik



Postów: 1843
Miejscowość: woj. lubelskie
Data rejestracji: 13.03.08
Dodane dnia 09-08-2010 21:56
Język i charakter wypowiedzi oryginalny. To trzeba przyznać. Ceny w sumie śmieszne. Może jednak zainteresowałbyś się tematem 924? Czy zbyt młode?smiley Daj znać jaki masz silnik w te wawie (może być PM). Możliwe, że mam nowe uszczelki głowicy do tego pojazdu. Zależy czy jest dolno czy górnozaworowy.


Porsche 924 78' (...)
Porsche 924 78' (już nie ma)

"W Porsche psują się tylko dwie rzeczy: świece lub coś innego"
Autor RE: (S) pare drobiazgow do 924
troll oslo
Użytkownik

Postów: 975
Miejscowość: Moss-Norwegia
Data rejestracji: 07.08.07
Dodane dnia 09-08-2010 22:50
Coby nie zrobil z wawy 'jumpa' widzialem taka ktos ma w polsce total tjuning...
A tuszy prosiaka to fakt szkoda!


Autor RE: (S) pare drobiazgow do 924
labortoner
Użytkownik

Postów: 68
Miejscowość:
Data rejestracji: 09.08.10
Dodane dnia 09-08-2010 23:00
Mam nadzieję że zgrzeszę lekutko objasniając, że moja warszawa z obrzydzeniem odrzuca tuning - jak najstaranniej pilnuje wierności z oryginałem i duchem epoki - nawet zapach wnętrza jest taki jak na limuzyne z lat 50 przystało - śmierdzi w aucie starą ceratą kanapy, morską trawą wypełnienia tapicerki, i etyliną 78 której beczkę przechowywaną od 1979 roku udało misię odkupić od jednego zawodowego kierowcy-emeryta

Edytowane przez labortoner dnia 09-08-2010 23:15
Autor RE: (S) pare drobiazgow do 924
labortoner
Użytkownik

Postów: 68
Miejscowość:
Data rejestracji: 09.08.10
Dodane dnia 09-08-2010 23:03
Mam nadzieję że zgrzeszę jedynie lekutko wtrącając się ze swoją warszawą do wątku dotyczącego sprzedaży częsci do porsche - i że mi moderatrorzy udzielą dyspensyi na okoliczność posiadania Warszawy 223 z silnikiem gornozaworowym i Pobiedy M-20 z silnikiem dolnozaworowym. I jeszcze wtrące anegdotke- Ponieważ moja Warszawa 223 jest w stanie "dobry plus " więc nią jeżdże sobie czasem i UWAGA UWAGA - wzbudzam zainteresowanie WIĘKSZE niż wtedy , kiedy ulicą przemyka porssche !!! I wiem dlaczego - bo warszawa ma gabaryty co najmniej dwukrotnie większe , więc łatwiej ją dostrzec, a dodatkowo - wolniej jedzie, tak płynie majestatycznie niczym jacht, więc można się jej dobrze przyjrzeć. A porsche nie dość że malutkie , to jeszcze mknie niczym torpeda- więc zanim się człowiek obejrzy - to już tylko tylny spojler zmniejszający się gwałtownie i może trochę błękitnie spożytego 10W40 zauważy
Reasumując: Niechaj Mammoth pozbiera klamoty podejrzane o związki z radziecką i polską epoki Gomułki motoryzacją -i spakuje mi, a w zamian niechaj ekwiwalentnie wybierze sobie pakiet z mojego repertuaru.
Autor RE: PRZECENA
labortoner
Użytkownik

Postów: 68
Miejscowość:
Data rejestracji: 09.08.10
Dodane dnia 14-08-2010 00:04
Minęło parę dni od czasu powiadomienia o wyprzedaży - i jest absolutna cisza w temacie sprzedaży nawet najdrobniejszej duperelki. Ceny jak widac -towar jak widać - zero sprzedaży. W tym momencie zapolemizuje delikatnie z wypowiedziami Szanownych Kolegów wcześniej z ubolewaniem i dezaprobatą traktujacych postępek niejakiego conrado, który sprzedal karoserie prosiaka na złom. Otóż wygląda na to , ze pewnie by wcześniej conrado posiwiał ze starości , niż znalazł by chętnego na ową karoserie - chyba lepsze rozwiązanie to wziąć nedzną kwote 120 zł, niż magazynować ją przez 20 lat w oczekwiwaniu na potencjalnego nabywcę, który być może dałby 150 zł. Zamieszczam tą gorzka dla handlowca konstatację , bo niestety ze słabym popytem na używane cześci do elitarnego bądż co bądz marki i modelu trzeba się pogodzić, i uwzględnić też trzeba że miłośnicy marki w większoiści zaopatruja się jednak w renomowanych serwisach, a nie na szrotach czy u przypadkowych handlarzy starzyzną. Tak więc jako handlowiec doświadczony w sprzedaży piasku na Sacharze, lodów na Syberii i słonej wody na Atlantyku- z okazji szcześliwego przeżycia Pechowego Piątku 13.08.2010 - ogłaszam 10% bonifikaty dla każdego... A kolege Mammoth'a obliguje do spakowania czesci do Warszawy.
Autor RE: (S) pare drobiazgow do 924
Qbak
Użytkownik



Postów: 7453
Miejscowość: Rawa Mazowiecka/Warszawa
Data rejestracji: 03.08.07
Dodane dnia 14-08-2010 00:20
Kupuj 924, bo chciałbym żebyś częściej pisał na forum smiley albo nie zapominaj o nas
i pisz nawet bez auta. Ja jestem troszkę zainteresowany maglownicą, ale nie wiem
w jakim masz to stanie, po co mi druga do regeneracji. Pewnie dlatego takie marne
zainteresowanie. Karoseria to co innego, wiesz jak się maglownicę wywali na złom
to nie koniec prosiaka, ale jak karoserię przerobię na żyletki to już to konkretne
Porsche nigdy nie będzie jeździło... oczywiście rozumiem sprzedającego - takie życie.


924 2.0 N/A - 83' Targa LM8U
Tor Poznań 2:04,992
Mapa Polskich Transaxli

QBAK - nowe części (i akcesoria) do Porsche
www.qbak.pl
Autor RE: maglownica
labortoner
Użytkownik

Postów: 68
Miejscowość:
Data rejestracji: 09.08.10
Dodane dnia 16-08-2010 14:26
Sprawdziłem maglownice - obydwie gumy całe, na koncówkach kulistych luzu nie ma - aczkolwiek jedna koncówka bardzo sztywna , druga lekko chodzi - na zębatce luzu tez nie stwierdziłem - polecam - cena 27 zł plus przesylka - jesli sie obawiasz zakupu badziewia - daj adres na wsg57@interia.pl a ja wyśle ci na swoje ryzyko - zapłacisz jak sobie posprawdzasz i zaakceptujesz podzespól - a jak stwierdzisz że stan cie nie zadowała - nie płacisz , wywalasz klamot do smieci i zapominamy o zdarzeniu... Może tak być?
Autor RE: (S) pare drobiazgow do 924
labortoner
Użytkownik

Postów: 68
Miejscowość:
Data rejestracji: 09.08.10
Dodane dnia 17-08-2010 13:02
- Panowie - ruszyla sprzedaż - jest zamówienie na dywanik bagaznika - wysylam do Krakowa ... Tak więc z listy oferowanych skarbow nalezy skreślic pozycję nr 3.
Autor RE: (S) pare drobiazgow do 924
przemek84
Użytkownik



Postów: 3630
Miejscowość: Gdynia
Data rejestracji: 06.02.07
Dodane dnia 17-08-2010 18:32
labortoner nie ekscytuj sie tak ta karoseria bo ponoc papiery tego auta byly tak zagmatwane ze nie mozna by bylo auta zarejestrowac...(wiem bo interesowalem sie tym autem).


Sprzedam troche czesci do Porsche 924 i 944.
2457922
Autor RE: Aksjologia, ryś i Święty Dyzma
labortoner
Użytkownik

Postów: 68
Miejscowość:
Data rejestracji: 09.08.10
Dodane dnia 18-08-2010 11:06
Przemku - jak zapewne wiesz Ty, a ja również wiem, i wszyscy na forum wiedzą i nawet w Polsce i na świecie w większości ludzie wie- porsche jest jednym z najpiękniejszych aut w historii motoryzacji. Nie mówie że wszyscy wiedzą - bo są ludzie którzy uważają inaczej, i są tacy co za najpiękniejsze auto uważają np wartburga kombi lub zaporożca, i są takie osoby dla ktorych najpiękniejsze bylo zawsze to auto które aktualnie posiadali, i są też ludzie co porschaka nie widzieli, nie słyszeli o takim aucie i do nich na pewno nalezą Obrońcy Nie Bardzo Wiadomo Czego i ten Pan Co Rzucał wiadomo czym w wiadomą Tablice Cichcem Zawieszoną ... - Przemku- nie znam Cię i zapewne nigdy w życiu się nie zobaczymy- ale jestem pewien, że to My we dwóch na pewno i prawdopodobnie w otoczeniu wcale licznej grupy ludzi z planety Ziemia stajemy po stronie dobra , piękna i sprawiedliwości, popieramy równość , wolność i braterstwo - a dla milośników motoryzacji każde PORSCHE jest przykładem realizacji tych wartości. Każde 924 jest przykładem dobrej konstrukcji, pięknego design'u, sprawiedliwego przerabiania benzyny na prędkość, sprzyja nawiązywaniu miłosnych i braterskich kontaktów międzyludzkich, a kiedy mkniesz po autostradzie , wyprzedzając, omijając, i regulując sobie prędkość i przyspieszenie wg swojej woli - to odczuwasz porcję takiej wolności której skąpi Ci każde byle jakie auto , że nie wspomne o innej furmance , autobusie , pociągu , statku .


I takie odczucie towarzyszylo mojej refleksji na okoliczność kasowania conrado'wego porsche - takie uczucie jak przy myśliwskim pozyskiwaniu geparda,... Znika z naszego świata coś pięknego- nieodwracalnie i nieodwołalnie.. Bo szkoda każdego znikającego ( dla jednych brzydkiego - pięknego dla drugich) mamuta i dinozaura też , bo szkoda pięknego zanikającego tygrysa bengalskiego i rysia karpackiego, bo szkoda mi każdej zezłomowanej Warszawy M-20 , bo jakże szkoda każdego skasowanego 924.


A co do papierow + to chyba się mylisz,ze sie nie da zarejestrować - brief jak brief - mam go jeszcze, - jeśli chcesz, to ci go mogłbym dać plus to co tam jeszcze trzeba i zapewniam Cię ze sobie zarejestrowałbyś - ale w tym samym momencie wszedłbyś pod patronat Świętego Dyzmy (patron oszustów i złodziei samochodowych) , a i mnie byś patronat Świętego Leonarda z Noblac od Więżniów na moją głowę ściągnął -...

Edytowane przez labortoner dnia 20-08-2010 08:06