924.pl
Nawigacja
Strona Główna
Newsy
Artykuły
Galeria
Forum
Komentarze
Download
Linki
Kontakt
Szukaj
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Zobacz Temat
924.pl | Porsche | Giełda - części i inne
Autor (S) PAKIET NR 2 za 200 zł
labortoner
Użytkownik

Postów: 68
Miejscowość:
Data rejestracji: 09.08.10
Dodane dnia 26-08-2010 15:12
Wystawiłem na allegro spakietowany zestaw czesci - tych samych co już oferowałem tutaj na tym forum - a teraz moja oferta wyglada tak, ze chce sprzedac za 200 zł hurtem:


Odstąpie- uzywane elementy i podzespoly do porsche 924- najchętniej hurtem wszystko razem, w korzystnej cenie hurtowe, ale sugeruje tez ceny transakcyjne aby tym bardziej zachęcic do zakupu całego pakietu. Za wylicytowana kwote kupujesz wszystko wymienione : 1. tylna klaposzyba- wersja bez wycieraczki-100zł 2. drzwi dwie sztukistan bdb - bez osprzetu- a są obydwa dodaje gratis niektore uszczelki nakładki listewki itp po 90 zł sztuka W razie potrzeby sluze telefonem 512 253 499, lub meileml wsg57@interia.pl- zdjecia wysylam w razie potrzeby - - zakupiony towar wysylam pocztą lub uzgodnionym kurierem - w kazdym przypadku preferuje odbior osobisty - w przypadku elementow kłopotliwych we wysylce moge poczekac na odbior nawet kilka tygodni- klape tylna polecam kategorycznie odebrac osobiscie aby dotarla w jednym kawałku - Dogadywanie szczegułów ,podawanie adresów itp -tylko na meila.

Edytowane przez labortoner dnia 27-08-2010 17:07
Autor RE: koniec sprzedaży pakietu nr 2
labortoner
Użytkownik

Postów: 68
Miejscowość:
Data rejestracji: 09.08.10
Dodane dnia 06-09-2010 13:30
Niniejszym zakańczam sprzedaż pakietu nr 2. Moja oferta zdezaktualizowała się.Robie sobie handlową przerwę. Klamoty lokuje w suchym miejscu - i obmyślam nową strategię wysbycia się.