924.pl
Nawigacja
Strona Główna
Newsy
Artykuły
Galeria
Forum
Komentarze
Download
Linki
Kontakt
Szukaj
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Zobacz Temat
924.pl | Zaplecze | Propozycje/Sugestie/Pytania
Autor problemy z zalogowananiem sie na 924.pl
KRAZ
Użytkownik



Postów: 532
Miejscowość:
Data rejestracji: 10.05.06
Dodane dnia 06-06-2006 12:40
witam

od jakiegos czasu mialem problemy z zalogowaniem sie na 924.pl, a teraz nie moge nawet wejsc na strone, wpisujac adres do przegladarki i wciskajac enter odrazu laduje mi sie google.pl moze ktos mi pomoc???


.
5442638
Autor RE: problemy z zalogowananiem sie na 924.pl
juras
Użytkownik



Postów: 2408
Miejscowość: łódź
Data rejestracji: 31.01.06
Dodane dnia 06-06-2006 15:34
Przecież wszedłeś. I nawet posta napisałeś smiley
Autor RE: problemy z zalogowananiem sie na 924.pl
Zwierz
Użytkownik



Postów: 585
Miejscowość: Warszawa
Data rejestracji: 02.02.06
Dodane dnia 06-06-2006 16:02
jato bym na twoim miejscu jakiegoś antywirusa puścił


PORSCHE 924 '81 2.0, targa, szary, (poTOMowy), żółte tablice (pojazd zabytkowy)
2849325
Autor RE: problemy z zalogowananiem sie na 924.pl
wron
Użytkownik



Postów: 68
Miejscowość: Bydgoszcz / Chełmno
Data rejestracji: 04.02.06
Dodane dnia 06-06-2006 21:25
Proponował bym poszukać oprogramowania typu Antyspyware np. Lavasoft Ad-Aware i przeskanował kompa


Było 924 '84 ostała się kierownica

jest Renault Laguna 3 GT 204
był Rover 416 Tourer '95
był BMW e39 520i '99
2450390
Autor RE: problemy z zalogowananiem sie na 924.pl
KRAZ
Użytkownik



Postów: 532
Miejscowość:
Data rejestracji: 10.05.06
Dodane dnia 07-06-2006 09:44
nie traktujcie mnie jak idjoty, posta napisalem od kumpla,a co do skanowania kompa to nie grozne mi sa wirusy napisane przez majkrosoftsmiley gdyz nie urzywam windowsa. Strasznie mnie to denerwuje ze nie moge sie z linux'a zalogowac na stronesmiley

pozdrawiam.


.

Edytowane przez KRAZ dnia 07-06-2006 09:56
5442638
Autor RE: problemy z zalogowananiem sie na 924.pl
wron
Użytkownik



Postów: 68
Miejscowość: Bydgoszcz / Chełmno
Data rejestracji: 04.02.06
Dodane dnia 08-06-2006 12:10
no to pozostaje sobie samemu napisac przegladarke kompatybilna z ta microsoftowa smiley odwieczny problem linuksa, wszystko trza samemu smiley , robiłem pare podejsć do linuksa i jak dla mnie to nadaję się pod serwery, a nie do normalnego wszechstronnego użytku


Było 924 '84 ostała się kierownica

jest Renault Laguna 3 GT 204
był Rover 416 Tourer '95
był BMW e39 520i '99
2450390
Autor RE: problemy z zalogowananiem sie na 924.pl
juras
Użytkownik



Postów: 2408
Miejscowość: łódź
Data rejestracji: 31.01.06
Dodane dnia 08-06-2006 13:30
Wydaje mi się, że się niepotrzebnie czepiacie tego linuksa. Pewnie wystarczy przeszukać kilka for netowych, wyedytować parę skryptów, ściągnąć źródła przeglądarki, przekompilować jądro doinstalować polskie znaki i będzie działać...
Autor RE: problemy z zalogowananiem sie na 924.pl
Damian
Użytkownik



Postów: 856
Miejscowość: Łódź
Data rejestracji: 01.02.06
Dodane dnia 08-06-2006 22:46
juras napisał/a:
Wydaje mi się, że się niepotrzebnie czepiacie tego linuksa. Pewnie wystarczy przeszukać kilka for netowych, wyedytować parę skryptów, ściągnąć źródła przeglądarki, przekompilować jądro doinstalować polskie znaki i będzie działać...


Hehehehe smiley Jurek rozpiąłeś mi suty tym tekstem smiley smiley Normalnie ledwie się pozbierałem.

A tak w temacie. U mnie na mandrejku bez problema forum łazi. A raczej łaziło, bo powróciłem (przejściowo) na jedynie słuszną platformę łindołs.smiley

pozdro dla przekornych smiley
Damian
Autor RE: problemy z zalogowananiem sie na 924.pl
gotka
Administrator

Postów: 150
Miejscowość: Cz-wa/Piaseczno
Data rejestracji: 28.01.06
Dodane dnia 09-06-2006 07:51
Tak, tak Juras zaszalałeś smiley

Trochę się opóźniam w temacie, ale dostałam w końcu prace!!! i troszkę brakuje mi czasu.

Hmm... Problem KRAZ-a z zalogowaniem się na stronkę - choć nie mogę tego stwierdzić naocznie - przypuszczam, że miał inne źródło od opisywanych wyżej smiley. Otóź wpisując swój login i hasło na najróżniejsze (najdziwniejsze) sposoby użytkownik powoduje zablokowanie sobie dostępu do swojego konta. Nie wiemy czy ktoś kto po raz 5, 10 wpisuje błędnie swoje hasło myli się czy próbuje włamać sie na czyjeś konto. Ponadto fakt, że ma zablokowany dostęp do swojego konta to pierwszy etap, drugim jest wpis na "czarną listę" i zablokowany dostęp do naszej stronki smiley

Mam podgląd błędnych logowań, więc mogę Ci powidzieć KRAZ, że nie jesteś rekordzistą, są lepsi z tym, że mieli więcej szczęścia i nie zostali dopisani do czarnej listy, bo logowali się z różnych adresów IP. Ale jeszcze nad tym popracuje smiley . To wszystko oczywiście dla waszego komfortu psychicznego, żebyście nie musieli się stresować, że ktoś podszyje się pod Was i nawrzuca adminowi smiley

Fakt, że jestem zajęta, tylko opóźnia mój wpis na stronę ale nie opóźnia mojego działania. Więc, jeśli Twój problem KRAZ leżał tylko po naszej stronie to od kilku dni nie powino go być, gdyż usunęłam Cię z tej "listy włamywaczy" smiley

A tak swoją drogą to nie wiem co myśleć o tych, którzy nigdy się u nas

nie zarejestrowali a usilnie próbują się zalogować smiley...

Natomiast jesli chodzi o przekierowania na inne stronki, to nie wiem jak to jest w linuxach, ale na windowsach jest to oczywiście możliwe. Zagrożenia typu spyware doskonale sobie z tym radzą. Takie przekierowania mogą np. być zapisywane w pliku hosts, można go odnaleźć i sprawdzić. Miałam kiedyś tego typu problemy ze swoim kompem i z kompami znajomych. Ale muszę przyznać, że odkąd (jakieś 1.5 roku) mam zainstalowane i program antywirusowy i firewall (wszysko oczywiście legalne, darmowe !!!) mam spokój. Żadne świństwa się do mnie nie dostają. Choć jak twierdzą znawcy, taki spyware może się u nas rozgościć mimo programu antywirusowego i firewalla (ale braku narzędzia do ochrony antyspyware), nie trzeba w nic klikać, wystarczy wejść na odpowiednio przygotowaną stronkę i już się zaczyna. Jak twierdzi mój mąż, znawca linuxów smileysmiley, póki co są one w miare bezpieczne, choć oczywiście już pojawiają się wirusy, robaki itp. specjalnie dla nich.

pozdrawiam
dorota/gotka
4560099 924.pl
Autor RE: problemy z zalogowananiem sie na 924.pl
KRAZ
Użytkownik



Postów: 532
Miejscowość:
Data rejestracji: 10.05.06
Dodane dnia 07-07-2006 14:43
moze troche za pozno ale co tamsmiley

wiec logowalem sie tyle razy bo chcialem sie zalogowac-zawsze po ktorym tam razie sie udawalo smiley, mysle tez ze jezeli sie logowalem z jedengo adresu ip to oznacza ze nie jestem wlamywaczem-napewno bym takiego bledu nie popelnilsmiley i nie atakowal caly czas z tego samego adresu) prosze tez nie sugerowac ze jestem baranem ktory nie znam swojego loginu i hasla i nie pisac ze prawdopodobnie wpisywalem na rozne sposoby haslo czy tam login bo tak nie bylo, problem juz rozwiazalem i jest wszystko oksmileysmiley choc nie dokoncasmiley bo po zalogowaniu czasami mnie wywala ale to juz drobiazg znalazlem kilka sposobow na poruszanie sie po forum zeby mnie nie wyrzucalosmiley

pozdrawiam


.
5442638
Autor RE: problemy z zalogowananiem sie na 924.pl
wampir
Użytkownik



Postów: 1328
Miejscowość: mala wies pod W-wa
Data rejestracji: 01.02.06
Dodane dnia 07-07-2006 15:01
Co wy sie tak czepiacie, ja mam FreeBSD z firefoxem i wszystko mi ladnie smiga, i wcale nie musialem przerabiac polowy systemu zeby cos zadzialalo, bo dzialalo od reki smiley


1988 Porsche 944 - bylo
1989 Porsche 944 Turbo S - bylo
1985 Porsche 944 - wydmuszka - bylo
1999 Audi A6 Avant Quattro 4.2 Tiptronic - takie tam rodzinne
5215787
Autor RE: problemy z zalogowananiem sie na 924.pl
pilatus
Administrator

Postów: 1733
Miejscowość: Cze-wa/Piaseczno
Data rejestracji: 28.01.06
Dodane dnia 08-07-2006 00:25
KRAZ napisał/a:
(...) prosze tez nie sugerowac ze jestem baranem ktory nie znam swojego loginu i hasla i nie pisac ze prawdopodobnie wpisywalem na rozne sposoby haslo czy tam login bo tak nie bylo,


KRAZ, nikt nie sugeruje Twojej przynależności do rogatej części ssaków smiley ... tym niemniej nie zmuszaj nas do opublikowania loga z Twoich prób zalogowania się smiley

pzdr
jacek(pilatus)
Autor RE: problemy z zalogowananiem sie na 924.pl
KRAZ
Użytkownik



Postów: 532
Miejscowość:
Data rejestracji: 10.05.06
Dodane dnia 08-07-2006 22:37
proponuje zakonczyc ten temat wazne ze juz wszystko mi dialasmiley
a tak na marginesie to wiem ze prob logowania bylo wiele bo chcialem sie zalogowac i probowalem nawet kilkanascie razysmiley ale wydaje mi sie ze zawsze wpisywalem wszystko oksmileysmiley

pozdrawiam


.
5442638