924.pl
Nawigacja
Strona Główna
Newsy
Artykuły
Galeria
Forum
Komentarze
Download
Linki
Kontakt
Szukaj
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Zobacz Temat
924.pl | Klub 924.pl | Nasze auta
Autor [S] Porsche (projekt do ukończenia)
AdamWalenda
Użytkownik



Postów: 1137
Miejscowość: Warszawa
Data rejestracji: 17.06.11
Dodane dnia 01-07-2020 10:38
Oferta ważna do końca lipca smiley Jak się nie znajdzie chętny to w sierpniu mam umówionego lakiernika i może go poskładam. smiley


OPIS:
Jak by ktoś szukał ciekawego auta na torówkę to mam taki projekt do dokonczenia do sprzedania, na który nie mam czasu. Błotniki laminat, maska laminat, nosek laminat, reflektory GTP, poszerzki Broadfood, klapa oryginał Strosek zawias i układ hamulcowy z zaciskami Brembo (po regeneracji) od Ski, klocki ferodo nowe, tarcze nawiercane, nowe przeggóby w półosiach, nowe przewdy układu hamulcowego, dorzucam silnik od 944 S, czarny środek z fotelami Sportsitze z porsche 964 komplet (wykładziny + kanapa tył czarna), decha i zergary też są + magazyn częsci. Buda po blacharce. I dużo dupereli, listewki, zamki, klamki, chromowane klamki oryginalne, oryginale lamyz mechanizmem tez gidzieś są. Auto zarejestrowane na mnie, OC ważne. Praktycznie wszystko jest, zeby go złożyć, zostało polakierować budę. Na sierpień mam termin u lakiernika, jak się nie znajdzie chętny to poskładam go pewnie, ale cena będzie już inna. Jak by co to do sprzedania na tych srebrnych kołach, czarne z turbo idą do mojej torówki. Mam ich 6 sztuk i jeszcze jedną świnkę torówkę na finiszu i po prostu nie mam czasu tego wszystkiego ogarnąć.

FOTO:



CENA:
35.000 zł, ewentualnie zamiana na coś ciekawego ...może boxa, możliwa dopłata z mojej strony smiley

KONTAKT:
adamwalenda@op.pl