924.pl
Nawigacja
Strona Główna
Newsy
Artykuły
Galeria
Forum
Komentarze
Download
Linki
Kontakt
Szukaj
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Zobacz Temat
924.pl | Klub 924.pl | Nasze auta
Strona 3 z 3 < 1 2 3
Autor RE: Zabrzańskie 944
Duke
Użytkownik

Miejscowość: okolice Warszawy
Data rejestracji: 17.09.14
Dodane dnia 14-09-2020 11:20
Pozbyłeś się tej antenki, super!

In: 2009 Audi S4 416KM manual, szpera
Out:
1989 Mercedes 300CE
1988 Porsche 944CE M757
yankol
Użytkownik

Miejscowość: Zabrze
Data rejestracji: 09.11.15
Dodane dnia 14-09-2020 12:01
Duke - ta antenka to była jedna z pierwszych rzeczy które zrobiłem w tym aucie smiley
Migel132
Użytkownik

Miejscowość: LUBLIN
Data rejestracji: 14.02.20
Dodane dnia 17-09-2020 19:02
[quote]yankol napisał/a:
Po weekendzie mam kolejne pytania:

> tylny tłumik ma dziurkę - niedługo czeka mnie wymiana. Co polecacie? Raczej chciałbym utrzymać seryjny wygląd, może być ciut głośniej (jakiś przelot??

chciałbym się podłączyć w kwestii tłumika ktoś coś bo i mnie czeka albo łatanie albo nowy

Pozdrawiam

Michał

Fiat 132p 1600 1974
Porsche 944 2,5 1983
yankol
Użytkownik

Dodane dnia 13-10-2020 08:25
Mija drugi miesiąc od zakupu.

Aktualnie auto wjechało na warsztat - będą wymieniane przewody metalowo - gumowe w okolicy filtra paliwa oraz regenerowane przednie sworznie. W sumie tylko te dwie rzeczy wymagały jakiejś tam szybszej interwencji. Aha - mam jeszcze wyciek oleju (lub płynu wspomagania - bo plama pojawia się w tym miejscu gdzie zbiornik na płyn a i on sam jest cały mokry...). Ale to też będziemy diagnozowali.

Auto w międzyczasie było na przeglądzie - wszystko jest z nim ok, nic (poza wyżej wymienionymi) nie wymaga remontu.

Mam jeszcze dwie sprawy w których może mi pomożecie:
> muszę zmienić głośniki w przednich drzwiach ale nowe, które kupiłem niestety trochę odstają i nie jestem w stanie ich zasłonić oryginalną kratką. Są gdzieś do kupienia dystanse pod kształt ori kratki głośnikowej? Czy trzeba samemu 'rzeźbić'?? Ma ktoś może projekt (rysunek) takiego dystansu?

> z dnia na dzień umarło mi podświetlanie zegarów. W nocy nic nie widzę kompletnie. Cała reszta podświetlenia (na desce - nawiewy itp) działa bezproblemowo, reaguje ne regulację intensywności świecenia itp. Tylko zegary są ciemne... Macie pomysł co może być przyczyną?? Bo raczej nie padły mi wszystkie żarówki jednocześnie.

Ja powoli dokupuję drobnicę której brakowało lub była uszkodzona... No i powiedzmy, że powoli dochodzę do stanu kompletności i pełnej sprawności smiley

Aha, dziękuję QBAK oraz BROWAR za części, pomoc i cierpliwość smileysmiley

Edytowane przez yankol dnia 13-10-2020 08:28
yankol
Użytkownik

Dodane dnia 28-10-2020 08:40
Wahacze wróciły z regeneracji sworzni. Wygląda ok, zobaczymy jak z trwałością...

Na szczęście okazało się, że gumy wahaczy rzeczywiście są w dobrym stanie więc nie trzeba ich wymieniać.

Czekam jeszcze na powrót z odnowienia pokrywy pompy paliwa (piaskowanie + malowanie) oraz na nowe obejmy baku (robione na wzór ori ale z nierdzewki).

Jest nadzieja, że przed zimą jeszcze pojeżdżę smiley
Strona 3 z 3 < 1 2 3