924.pl
Nawigacja
Strona Główna
Newsy
Artykuły
Galeria
Forum
Komentarze
Download
Linki
Kontakt
Szukaj
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Zobacz Temat
924.pl | Porsche | Giełda - samochody
Autor [S] Porsche za 20.000 zł :)
AdamWalenda
Użytkownik



Postów: 1138
Miejscowość: Warszawa
Data rejestracji: 17.06.11
Dodane dnia 21-09-2020 11:43
OPIS:
Jak by ktoś szukał ciekawego auta na torówkę to mam taki projekt do ukończenia i sprzedania, na który nie mam czasu.
Błotniki laminat GRP Teilecar 2 kg, panel przedni z wlotem laminat GRP Teilecar 1,3 kg, maska laminat GRP Teilecar 6,5 kg, reflektory historyczne Porsche GTP, dokładki nadkoli Broadfood Racing GFK Teilecar, klapa oryginalny zabytkowy STROSEK z włókna węglowego 14kg, jest nawet logotyp Strosek odbity smiley Zawieszenie gwintowane od turbo, układ hamulcowy z zaciskami Brembo od Turbo po regeneracji, wszystkie przewody układu hamulcowego nowe + stalowy oplot. Za dopłatą mogę dorzucić silnik z komputerem od Porsche S (M44.40) i skrzynię. Czarny środek z oryginalnymi skórzanymi fotelami Sportsitze z Porsche 964. Buda po blacharce, trzeba polakierować + dużo drobiazgów dorzucam, są wszystkie klamki zamki, lusterka drobiazgi itd. Auto zarejestrowane na mnie, OC ważne do września 2021. Jak by co to do sprzedania na tych srebrnych kołach 17''. Kupiłem go z 10 lat temu smiley w między czasie kupiłem sobie 6 innych Porsche, a ten tak stoi biedny praktycznie od 10 lat na hali i nie mam na niego czasu. Dla tych co pytają czy to wersja DAKAR bo tak wysoko stoi? - Silnik zdemontowany i skrzynia, zawias nie ustawiony. Cena do negocjacji. Jak by ktoś szukał innych modeli to mam tez porsche turbo na sprzedaż i oryginalne odrestaurowane 924. Cena do negocjacji.

KONTAKT:
adamwalenda@op.pl

CENA:
20.000 zł












Edytowane przez AdamWalenda dnia 29-09-2020 11:16
Autor RE: [S] Porsche za 20.000 zł :)
AdamWalenda
Użytkownik



Postów: 1138
Miejscowość: Warszawa
Data rejestracji: 17.06.11
Dodane dnia 29-09-2020 11:17
Nowa cena. smiley Trafia mi się fajne porsche o innej numeracji każda złotówka się przyda smiley