924.pl
Nawigacja
Strona Główna
Newsy
Artykuły
Galeria
Forum
Komentarze
Download
Linki
Kontakt
Szukaj
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Zobacz Temat
924.pl | Porsche | Giełda - samochody
Strona 2 z 4 < 1 2 3 4 >
Autor RE: [k] 944 S2, ze stosunkowo niskim przebiegiem
Duke
Użytkownik

Postów: 1191
Miejscowość: okolice Warszawy
Data rejestracji: 17.09.14
Dodane dnia 25-07-2021 00:51
lepacz napisał/a:
Tak to jest, jak ktos chcialby znaleźć bialego kruka- najlepiej z niskim przebiegiem, dziewiczego i jeszcze za okazyjne pieniadze.
Proponuje jednak isc w chevroleta...lacetti...


W porządku smiley dziękuję za uszczypliwą sugestię o Lacetti. Nigdzie nie pisałem o okazyjnych pieniądzach. Miałem się nie rozpisywać o stanie Twojego auta i ograniczyć tylko do tego że jest w złym stanie, co stoi w sprzeczności z cytatem z Twojego ogłoszenia "Na dzień dzisiejszy nie wymaga żadnego wkładu finansowego." To co napisałem jest absolutnie zgodne z prawdą i na Twoim miejscu wziąłbym to na klatę i przemilczał, ale skoro jestem wywołany do tablicy, to żeby nie być gołosłownym.

Zatem:

- marszczący się lakier choćby na przednim zderzaku, pierwszy raz widziałem coś takiego na aucie, nie miałem tego w żadnym samochodzie, nie chodzi o pomarańczową skórkę czy tam morkę, jak to mówią
- zalakierowany brud wokół klaposzyby (przykurze)
- zalakierowana co najmniej jedna kedra między panelami
- tylny zderzak niespasowany, bardziej z prawej strony, z przodu maska też się rozjeżdża z błotnikiem, głównie z lewej strony ale jest już lepiej niż na zdjęciach
- zamek tylnej klaposzyby niepodpiety do mechanizmu, obok widziałem że lata jakaś linka luźno, to pewnie od niego
- w bagażniku wykładzina lekko przedarta przy guzikach
- gąbki usztywniające wykładzinę po bokach urwane(jest tylko ślad po nich) przez co wykładzina wpada do naw
- w lewej nawie jakiś latający plastik, chyba osłona/obudowa światła tylnego
- nie pamiętam żebym widział podpięte rurki odpływów w nawach, ale może pamięć zawodzi
- jakaś kostka w bagażniku/nawie i wyjście chyba do zmieniarki latające
- teleskopy nie dają rady otworzyć klaposzyby
- w środku termometr niepodpięty, nawet nie tyle że wylany
- klima kaput (przez co najmniej 8 lat)
- prawy zawias schowka pasażera urwany(brak)
- brak wykładziny/wykończenia klapy schowka, jest plastik,
- urwany przycisk od otwierania schowka środkowego
- lusterko wewnętrzne na jakimś pokruszonym/uszkodzonym uchwycie lata całe bez oporu 2-3 cm luzu
- regulacja prawego lusterka popsuta
- obrotomierz zacina się
- pleksa od zegarów pęknięta
- brak podświetlenia zegarów
- licznik przebiegu nie działa
- auto całe się trzęsie na 14 letnich oponach
- kierownica mocno w lewo (tak na godzinę 11) mimo geometrii nie więcej niż 3k km temu, dla tych co wiedzą, że lubię idealnie, to tym razem nie moje zboczenie smiley
- kierownica od góry tragicznie spękana, na zdjęciach w ogłoszeniu wykadrowane
- wybrzuszenie i pęknięcie od słońca na boczku drzwi pasażera
- hamulce miękkie, do roboty, po wyglądzie tarcz wymieniłbym je
- sprzęgło po pierwszym centymetrze wpada w podłogę bez oporu
- jest tak jakby opóźnienie przy wracaniu pedału sprzęgła
- uszczelka dolna szyby pasażera próbuje odfrunąć jak latawiec podczas jazdy
- jakieś zaślepki w słupku A się słabo trzymają
- brak wlepki w bagażniku, brak książki serwisowej(druga wlepka), brak historii serwisowej(faktur czy czegoś podobnego, jest notes)
- VarioCam podobno nigdy nie dotykany, 120k km najwyższy czas
+ lewarek skrzyni biegów nie ma luzów, nie trzęsie
+ raczej nie ściąga, ale z jakiegoś powodu nie udało się ustawić pochylenia prawego tylnego koła na 0, tylko jest na pozytywie z pamięci coś koło +0'20'', tam gdzie tylny zderzak ma większą szparę
+ brak luzow na kierownicy
+ fotele w porządku, chyba boczek kierowcy do poprawienia, drobnostka, już się nie przyglądałem tylko wymacałem, że chyba plastiki przed nimi na podłodze nie są do końca przymocowane, ale raz to standard, dwa nie chciało mi się schylać
-/+ ciśnienie po rozgrzaniu na wolnych obrotach było 2, moim zdaniem mało, ale nie alarmująco, ale może czujnik nawala, lany jest chyba Castrol, właściciel nie wie jaki.
+ podsufitka dobra,
+ deska ok
+ silnik mocno ciągnie

To jest to co zobaczyłem ja, czyli amator, dalej to już praca dla mechanika.

Od razu na dodam, że 1. są auta zadbane na rynku, na jedno spóźniłem się w zeszłym tygodniu, stan auta zbliżony do nowego, w uczciwej cenie i pieniądze wysłałbym na ślepo bez oglądania auta na żywo(bez kitu), ale było za późno, auto było obiecane już komuś innemu i następnego dnia się sprzedało, mimo że chciałem przebić ofertę. smiley 2. Auto które ja sprzedałem nie miało ani jednej z powyższych wad, więc da się uniknąć zakupu Lacetti jak ktoś dobrze szuka smiley


In:
2009 Audi S4 416KM manual, torsen + szpera
1989 Porsche 944 S2 Guards Red, Szwajcar
Out:
1989 Mercedes 300CE
1988 Porsche 944 Celebration Edition (M757)

Edytowane przez Duke dnia 25-07-2021 12:49
Autor RE: [k] 944 S2, ze stosunkowo niskim przebiegiem
tsubasa
Użytkownik



Postów: 1646
Miejscowość: Wieliczka
Data rejestracji: 16.10.16
Dodane dnia 25-07-2021 10:04
Mnie wystarczy jedno z tego opisu..

Nie wymaga wkładu finansowego a stoi na 14 letnich oponach.. Przypomina mi to ogłoszenie o sprzedaży Boxstera w którym sprzedający napisał że stoi na fabrycznych oponach.. dzięki Duke za opis bo w kontrze do tego 968 jak oglądałem to błękitne w automacie (niestety) to jego stan jest zbliżony do fabrycznego..

Z drugiej strony zastanawia mnie jedno - czy ktoś z tej giełdy klasyków widział to auto na oczy, czy forma polecania samochodów u nas przybiera już tylko postać "a polecę bo to znajomego"..


Cayenne Classic smiley 955| 987S| 928S
www.pasjaporsche.pl
Autor RE: [k] 944 S2, ze stosunkowo niskim przebiegiem
Kubus72
Użytkownik

Postów: 15
Miejscowość:
Data rejestracji: 01.12.16
Dodane dnia 25-07-2021 13:39
Duke, moje się sprzedało, pojechało do Wawy.


997.1 S 3.8 coupe
997.1 3.6 cabrio
987.2 3.4 Spyder
986 2.7
Autor RE: [k] 944 S2, ze stosunkowo niskim przebiegiem
Duke
Użytkownik

Postów: 1191
Miejscowość: okolice Warszawy
Data rejestracji: 17.09.14
Dodane dnia 25-07-2021 13:46
Kubus72 napisał/a:
Duke, moje się sprzedało, pojechało do Wawy.


Wiem, słyszałem smiley, dzięki za info. smiley


In:
2009 Audi S4 416KM manual, torsen + szpera
1989 Porsche 944 S2 Guards Red, Szwajcar
Out:
1989 Mercedes 300CE
1988 Porsche 944 Celebration Edition (M757)
Autor RE: [k] 944 S2, ze stosunkowo niskim przebiegiem
lepacz
Użytkownik

Postów: 113
Miejscowość: Warszawa
Data rejestracji: 20.09.12
Dodane dnia 26-07-2021 11:27
Duke. Szkoda mi strzepic jezyka bo za bardzo nie mam czasu na wywody.
Nigdy nie opisywalem auta jako idealnego, byl to samochod uzywany przez lata jako daylycar, nie jako egzemplarz muzealny. Samochod ma pewne bolaczki wynikające chocby z faktu, ze od roku stoi nieuzywany ( poinformowalem Cie o tym fakcie). W zwiazku z tym, ze stoi, to go przerzucilem na felgi z oponami, na ktorych zostal zakupion (dodatkowe felgi z nowszymi oponami sa do kompletu - tez dostales taka informację).
Dostales jeszcze wiele informacji w trakcie ogledzin, a teraz strugasz wariata, ze niby jestes oburzony stanem auta.
Samochod widzialo wielu Kolegow, wielu nim jezdzilo, wiekszosc miala pozytywnej opinie...
Chcesz samochodu idealnego, ok- Twoje swiete prawo, ale pisanie, ze moj samochod jest w zlym stanie, jest conajmniej krzywdzace.
Bardzo sie ciesze, ze nie sprzedalem Ci tego samochodu- z takim rodzajem klienta jest tylko wiecej problemow i uzerania sie po tranzakcji.
Doprowadziles swoj poprzedni samochod do "perfekcji", to trzeba bylo nie sprzedawac, a teraz masz pretensje do swiata, ze wlozyles wiecej, niz na nim zarobiles.
Zycze Ci powodzenia w zakupach, na pewno znajdziesz swoj typ.
Jezeli chodzi o 968, to na rynku rzeczywiscie mozna przebierać...


356 '65
986 '97
964 '91 first owner Sobiesław Zasada

Były 996 '98, 968 '92
Autor RE: [k] 944 S2, ze stosunkowo niskim przebiegiem
Duke
Użytkownik

Postów: 1191
Miejscowość: okolice Warszawy
Data rejestracji: 17.09.14
Dodane dnia 26-07-2021 11:57
Nie jestem oburzony stanem auta, nikt mnie nie oszukał, nikt mi nie wciskał kitu, nie zmarnował mojego czasu, nie mam do nikogo pretensji, w ogóle miło spędziłem czas, bo jeszcze autem kumpla pojeździłem tego wieczoru, w ogóle nie wiem skąd ten pomysł smiley.

Po prostu napisałem jaki jest stan tego auta, auto wymaga grubych nakładów, to wszystko, nie ma tu żadnego drugiego dna. Nie obrażam się ani nic podobnego. Tylko wydaje mi się, że złamałem niepisaną zasadę, która chyba bardziej na PCP obowiązuje niż tu: "mów dobrze, albo wcale" i o to i tylko o to się rozchodzi. Jakby to było auto kogoś obcego zupełnie, to nikt nie miałby problemów i podziekowałby za opis.

Samochod widzialo wielu Kolegow, wielu nim jezdzilo, wiekszosc miala pozytywnej opinie...


Każdy ma prawo do swojej opinii, może ona wynikać z masy różnych czynników. Nie mogę i nie chcę z tym polemizować.

Bardzo sie ciesze, ze nie sprzedalem Ci tego samochodu- z takim rodzajem klienta jest tylko wiecej problemow i uzerania sie po tranzakcji.


O to musisz zapytać się Długiego, od Niego kupiłem 300CE.

Porsche kupiłem od Pana Daniela z Michałowic, niestety nie ma go na forum, wymieniliśmy parę uprzejmych maili po zakupie, kontakt się urwał, mimo że okazało się że panewka zaczęła pukać niedługo po zakupie, nie sądzę by Pan Daniel o tym wiedział, nawet mu o tym nie pisałem.

Audi, tu faktycznie, kolega z którym u Ciebie byłem, prawnik, musiał mu wysłać pisemko. Tylko dlatego że mechanik u którego auto było serwisowane sam mi powiedział że sprzedawca mnie w wała zrobił.

Doprowadziles swoj poprzedni samochod do "perfekcji", to trzeba bylo nie sprzedawac, a teraz masz pretensje do swiata, ze wlozyles wiecej, niz na nim zarobiles.


To już zupełnie nie wiem skąd się wzięło. Jestem dumny z tego jak to auto udało się ogarnąć, zrobiłem z nim wszystko co chciałem, najeździłem się, sprzedałem, a teraz czas na inne. Przecież Ci powiedziałem, że ja tam jeszcze dychę bym w to auto i tak wrzucił, to samo usłyszał kupujący. Wręcz w pierwszym poście napisałem, że obecny właściciel jest bardzo zadowolony i ani słowa negatywnego nie napisałem. Cieszę się, że auto trafiło w dobre ręce i nie mam do nikogo o nic pretensji, w ogóle nie widzę związku pomiędzy dwiema sprawami żadnego. Nie mam podejścia, że na autach trzeba zarabiać, gdybym miał, to bym zdobył honorową nagrodę na najgorszego handlarza samochodów używanych smiley. Przy czym właśnie dzięki tym doświadczeniom, dużo się o autach nauczyłem i wiem czego unikać, co ile kosztuje itd.


In:
2009 Audi S4 416KM manual, torsen + szpera
1989 Porsche 944 S2 Guards Red, Szwajcar
Out:
1989 Mercedes 300CE
1988 Porsche 944 Celebration Edition (M757)

Edytowane przez Duke dnia 26-07-2021 13:17
Autor RE: [k] 944 S2, ze stosunkowo niskim przebiegiem
Andrzej77
Użytkownik

Postów: 548
Miejscowość: Podlasie
Data rejestracji: 27.06.11
Dodane dnia 27-07-2021 20:07
Przyznaj się, to może kupiłeś to czerwone S2 z olx z Radomia, bo cena była super 66 tys, stan chyba też nie najgorszy, przebieg niski, coś około 87 tys. Ciekawe jak w rzeczywistości.


Andruszka-PCP
???

Edytowane przez Andrzej77 dnia 27-07-2021 20:12
Autor RE: [k] 944 S2, ze stosunkowo niskim przebiegiem
Duke
Użytkownik

Postów: 1191
Miejscowość: okolice Warszawy
Data rejestracji: 17.09.14
Dodane dnia 27-07-2021 21:23
Hejka, nie, miałem je oglądać w zeszły wtorek zanim auto było na olx, ale odpuściłem bez oględzin,, nie żałuję, fajnie że ktoś kupił. Btw, cena przed olx była 60tys.

Przy odrobinie szczęścia temat będzie miał podsumowanie za kilka tygodni. Dam znać smiley.


In:
2009 Audi S4 416KM manual, torsen + szpera
1989 Porsche 944 S2 Guards Red, Szwajcar
Out:
1989 Mercedes 300CE
1988 Porsche 944 Celebration Edition (M757)

Edytowane przez Duke dnia 27-07-2021 21:41
Autor RE: s2 Radom
zielony
Użytkownik

Postów: 17
Miejscowość:
Data rejestracji: 07.12.10
Dodane dnia 28-07-2021 14:15
Witam
s2 , została w garażu , troszkę szkoda , a po nim miał być nowy terenowy , a zainteresowanie przerosło moje oczekiwania w sumie około 90 telefonów i 120 wiadomości tekstowych , za ładny żeby oddać za 60tys. takie były najwyższe propozycje , nie wspomnę o tych po 40 i zabieram za 3 godz.
Autor RE: [k] 944 S2, ze stosunkowo niskim przebiegiem
kondzi
Użytkownik



Postów: 1464
Miejscowość: Gdynia/Świerczów/Warszawa
Data rejestracji: 11.12.16
Dodane dnia 28-07-2021 16:00
Duke napisał/a:

To jest to co zobaczyłem ja, czyli amator, dalej to już praca dla mechanika.


Jak na amatora, to całkiem długa lista smiley

Jak Lepacza znam, to na pewno nic nie ukrył, a stan dobry czy zły, to odczucia czysto subiektywne.

Myślę, że ta lista którą Duke popełnił zaoszczędzi kupę czasu i Lepaczowi (sprzedający) i kupującym, jeśli chcą auta w stanie lepszym jak fabryka.

No ale prawda taka, że 968 (dowolne) to ostatnio widziałem... Jak widziałem się z Lepaczem dość dawno temu...


Pozdrowienia,
Konrad

--

'93 Porsche 928 GTS
'89 Porsche 944 Turbo
'83 Porsche 911 Carrera 3.2
'81 Porsche 924 Turbo
www.bearsgarage.pl
Autor RE: [k] 944 S2, ze stosunkowo niskim przebiegiem
Duke
Użytkownik

Postów: 1191
Miejscowość: okolice Warszawy
Data rejestracji: 17.09.14
Dodane dnia 31-08-2021 09:04
Podbijam, niestety szukam dalej, co jeden to gorszy, ostatni który widziałem, to już raczej tylko jako wydmucha, bądź dawca. smiley

------------------------------------

PS: Co do ceny 60 tys. za czerwony wyżej, to jak byk mam napisane na Messengerze, że właściciel chce 60, więc nie wiem ocb, żeby nie było że zmyślam i bajki opowiadam, można po prostu napisać, że się zmieniło zdanie.


In:
2009 Audi S4 416KM manual, torsen + szpera
1989 Porsche 944 S2 Guards Red, Szwajcar
Out:
1989 Mercedes 300CE
1988 Porsche 944 Celebration Edition (M757)

Edytowane przez Duke dnia 31-08-2021 11:41
Autor RE: [k] 944 S2, ze stosunkowo niskim przebiegiem
AdamWalenda
Użytkownik



Postów: 1127
Miejscowość: Warszawa
Data rejestracji: 17.06.11
Dodane dnia 02-09-2021 08:26
Znalazłem ładne. Cena też spoko.

https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=327738085&cn=DE&damageUnrepaired=ALSO_DAMAGE_UNREPAIRED&isSearchRequest=true&makeModelVariant1.makeId=20100&makeModelVariant1.modelId=12&maxMileage=100000&pageNumber=1&scopeId=C&sfmr=false&sortOption.sortBy=searchNetGrossPrice&sortOption.sortOrder=ASCENDING&fnai=next&searchId=1a91e6c2-30d4-5bfe-a77f-b5597e749daa

I drugi:

https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=328983742&cn=DE&damageUnrepaired=ALSO_DAMAGE_UNREPAIRED&isSearchRequest=true&makeModelVariant1.makeId=20100&makeModelVariant1.modelId=12&maxMileage=100000&pageNumber=1&scopeId=C&sfmr=false&sortOption.sortBy=searchNetGrossPrice&sortOption.sortOrder=ASCENDING&searchId=f43e5da6-8ebe-eb31-f078-731d12ef0e2c

Edytowane przez AdamWalenda dnia 02-09-2021 08:28
Autor RE: [k] 944 S2, ze stosunkowo niskim przebiegiem
Olo924
Użytkownik



Postów: 4754
Miejscowość: Kraków / Warszawa
Data rejestracji: 04.02.06
Dodane dnia 02-09-2021 09:16
no ten czarny mi sie podoba .... ale 25,250 * 4,5250 = 114.256,25PLN plus koszty importu i opłaty ... (ok można na zabytek ... )

ale to nadal powyżej 100 kPLN


ten czarny - czy jak jest w opisie ciemno szary - był serwisowany u Reinera Telkampa to duży plus

ten drugi ma zapewnienie ze jest TOP bez uwag ...


924 '78
944 '83

Każdy kilometr przejechany nie Transaxlem, to stracony kilometr.
Jeder Kilometer ohne Transe ist ein verlorener Kilometer ...

Edytowane przez Olo924 dnia 02-09-2021 09:20
Autor RE: [k] 944 S2, ze stosunkowo niskim przebiegiem
AdamWalenda
Użytkownik



Postów: 1127
Miejscowość: Warszawa
Data rejestracji: 17.06.11
Dodane dnia 02-09-2021 09:36
No taniej już nie będzie jak chce dziewicze S2 czy Turbo... One nie tanieją smiley
Taniej są z dużym przebiegiem albo z przeróbkami, bite albo przekładki z angola, no i US.
Zwykłe 944.2 Europa w oryginale na mobile.de zaczynają się od 12.000 euro i taniej już nie biedzie chyba, że za auta z przygodami.
Autor RE: [k] 944 S2, ze stosunkowo niskim przebiegiem
Duke
Użytkownik

Postów: 1191
Miejscowość: okolice Warszawy
Data rejestracji: 17.09.14
Dodane dnia 02-09-2021 15:01
Gorzej jak ludzie się naogladaja takich ogłoszeń, a potem chcą dużo za gruz w który trzeba władować 70k a i tak nigdy nie dorówna tym z ogłoszeń o ile nikt tam nie ściemnia, bo przecież Panieee tyle to teraz jest warte. Dla mnie teraz odbywa się polowanie na jelenie.


In:
2009 Audi S4 416KM manual, torsen + szpera
1989 Porsche 944 S2 Guards Red, Szwajcar
Out:
1989 Mercedes 300CE
1988 Porsche 944 Celebration Edition (M757)

Edytowane przez Duke dnia 02-09-2021 15:58
Autor RE: [k] 944 S2, ze stosunkowo niskim przebiegiem
kondzi
Użytkownik



Postów: 1464
Miejscowość: Gdynia/Świerczów/Warszawa
Data rejestracji: 11.12.16
Dodane dnia 02-09-2021 16:26
Dlatego są auta, które się sprzedają i auta, które zmieniają właściciela.
Czasem warto przepłacić i mieć święty spokój :-)


Pozdrowienia,
Konrad

--

'93 Porsche 928 GTS
'89 Porsche 944 Turbo
'83 Porsche 911 Carrera 3.2
'81 Porsche 924 Turbo
www.bearsgarage.pl
Autor RE: [k] 944 S2, ze stosunkowo niskim przebiegiem
Olo924
Użytkownik



Postów: 4754
Miejscowość: Kraków / Warszawa
Data rejestracji: 04.02.06
Dodane dnia 03-09-2021 10:21
kondzi napisał/a:
....
Czasem warto przepłacić i mieć święty spokój :-)




może nie przepłacic, ale warto brac najdroższe na jakie możesz sobie pozwolić ... bo tanie i tak wyjdzie drożej - dużo drożej ...

aczkolwiek też trzeba cały czas pamiętać o jednym te auta maja po 30 lat ... nawet jak ktos dba ale nie jeździ to coś może się wydarzyć
nie wiem czy nie wolałbym zamiast "kapliczki" z przebiegiem 66kkm w 30 lat (2 tyś rocznie i olej zmieniany co 5 lat bo stał głównie w garażu), samochodu z przebiegiem 240 - 250kkm bo to daje już około 7-8 kkm rocznie i daje gwarancję że był serwisowany na bieżąco i od czasu do czasu grzany co na 100% dobrze mu robi

ja nie chcę auta "inwestycyjnego" - ja chcę zabawkę do wyskoczenia na weekend lub kilka dni ...
dla mnei ważne żeby nie miał korozji - to że był lakierowany ... to co ?
co to zmienia ... sam kiedyś popełniłem błąd i przelakierowałem auto zamiast spolerować - miałbym z patyną a tak miałem "ładne" auto ma być w miarę niezawodne i fajnie wyglądać a czy ma zmieniany błotnik czy nie czy miało przelakierowany zderzak ... co to zmienia - ważne że podłużnice proste, nie spawane ... że hamulce zrobione i opony świeże ...

i jeszcze jedno - nie wierzę w to że auto jak ma 30 lat to będzie bez nakładowe ... zawsze coś się znajdzie, zawsze się cos wymyśli co można dopieścić - na tym polega hobby,


924 '78
944 '83

Każdy kilometr przejechany nie Transaxlem, to stracony kilometr.
Jeder Kilometer ohne Transe ist ein verlorener Kilometer ...

Edytowane przez Olo924 dnia 03-09-2021 10:23
Autor RE: [k] 944 S2, ze stosunkowo niskim przebiegiem
simprez
Użytkownik



Postów: 5604
Miejscowość: Kraków/Myślenice
Data rejestracji: 16.05.08
Dodane dnia 04-09-2021 09:17
Stara prawda (wg simpreza smiley ) - im auto prostsze w konstrukcji i wyposażeniu tym mniej 'nakładowe'!
Powoli nadchodzą czasy, że akurat blacharz czy lakiernik będą o wiele mniejszym zmartwieniem niż źródełko nowych bądź sprawnych części zamiennych. Szyby jeszcze są, ale jak długo? elementy zawieszenia? podzespoły elektryczne?
Parę lat i wróci moda na budowanie 'customów' smiley


944s US'87 - szarak
951 EU'86 - szmergiel
951 US'89 - szweja
944 US'86 - szufla
NLA 944 EU'88 - szuwar AKA serinus canar.
NLA 944s2 EU'90 - szwarc
NLA 944 US'84 - szeryf
951SR US'88 - szyszynka
szmondak (kuratela)
szarłat (kuratela)
SR EU - szczaw - kiedy zakwitnie?
szpaner (kuratela)
szwargot (kuratela)
968 EU'91 CS look - szczepionka (kuratela)
944 US'87 - szkatuła (parts store)
[K] partsy 944S,S2,T,968
Do. Or do not. There is no try.
2716024
Autor RE: [k] 944 S2, ze stosunkowo niskim przebiegiem
kondzi
Użytkownik



Postów: 1464
Miejscowość: Gdynia/Świerczów/Warszawa
Data rejestracji: 11.12.16
Dodane dnia 05-09-2021 23:52
Szyby Chińczyk zrobi i to dla nawet 10 szt.
Inna sprawa, że pewne customowe rzeczy mogą być 1 do 1 lepszym zamiennikiem jak to co fabryka wypuściła. Jak ktoś chce jeździć, a nie mieć obiekt muzealny to nawet się nie zawaha smiley
A inna prawda taka jest, że tych aut raczej nie przybędzie po prostu.


Pozdrowienia,
Konrad

--

'93 Porsche 928 GTS
'89 Porsche 944 Turbo
'83 Porsche 911 Carrera 3.2
'81 Porsche 924 Turbo

Edytowane przez kondzi dnia 05-09-2021 23:53
www.bearsgarage.pl
Autor RE: [k] 944 S2, ze stosunkowo niskim przebiegiem
AdamWalenda
Użytkownik



Postów: 1127
Miejscowość: Warszawa
Data rejestracji: 17.06.11
Dodane dnia 07-09-2021 11:34
Tu masz fajne smiley

https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=322886958&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&isSearchRequest=true&makeModelVariant1.makeId=20100&makeModelVariant1.modelId=10&minFirstRegistrationDate=1978-01-01&pageNumber=6&scopeId=C&sfmr=false&sortOption.sortBy=searchNetGrossPrice&sortOption.sortOrder=ASCENDING&searchId=0ee7fb61-55e2-4df2-7727-c64b5c44368b


Bierz go to będzie już 5 sztuk w PL smiley
Strona 2 z 4 < 1 2 3 4 >