924.pl
Nawigacja
Strona Główna
Newsy
Artykuły
Galeria
Forum
Komentarze
Download
Linki
Kontakt
Szukaj
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Zobacz Temat
924.pl | Porsche | Giełda - samochody
Autor 924 do sprzedania w Łodzi...
miniver
Użytkownik



Postów: 767
Miejscowość: Łódź
Data rejestracji: 07.04.07
Dodane dnia 26-03-2008 14:26
...nie, nie moje, jeszcze się nie poddałem smiley

Może niektórzy pamiętają z allegro/ otomoto szare 924, które stało w komisie w Aleksandrowie Łódzkim... Kupił je jakiś człowiek, wstawił do mechanika, żeby ten zrobił w nim co potrzeba, ale teraz radykalnie zmieniły mu się plany życiowe i 924 znowu jest na sprzedaż. Autko jest teraz podobno pełnosprawne. Za sprzedaż odpowiedzialny jest mechanik (właściciel wyjechał za granicę) i to on udzieli wszelkich informacji - nr tel.: 694 324 406. Auto można obejrzeć w Łodzi na ul. Wydawniczej.


Don't panic!
8388751
Autor RE: 924 do sprzedania w Łodzi...
juras
Użytkownik



Postów: 2408
Miejscowość: łódź
Data rejestracji: 31.01.06
Dodane dnia 26-03-2008 14:32
Przymierzałem się do tego auta jak stało w komisie za 6,5tys i były do zrobienia w nim hamulce komplet, przegub w kolumnie kier., opony raczej do wymiany, alternator nie ładował. Ale przejechałem się autem i silnik wygląda na zdrowy, przeniesienie napędu ok, żadnych luzów.

Czujnik lakieru wykazał prawy błotnik przód szpachla, na dołach tylnych błotników szpachla (czyli ktoś mu wjechał w zderzak), malowane było całe. Niemniej auto jest warte uwagi bo jest ogólnie proste i najprawdopodobniej nie ma dużego przebiegu. Jeśli uda się dostać dobrą cenę to mogę polecić.



2.5 turbo, 2.5 N/A, 2.0 turbo, 2.0 N/A, 0.8 CDI, 0.600