924.pl
Nawigacja
Strona Główna
Newsy
Artykuły
Galeria
Forum
Komentarze
Download
Linki
Kontakt
Szukaj
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Zobacz Temat
924.pl | Porsche | Giełda - samochody
Autor [I] 944 GLIWICE
grafffik
Użytkownik



Postów: 329
Miejscowość: Warsaw
Data rejestracji: 11.08.09
Dodane dnia 09-05-2010 23:15
Byłem dziś w Gliwicach oglądać ten egzemplarz:
https://ssl.allegro.pl/show_item.php?item=1015698574

jako że aukcja jest już zakończona dorzucam jeszcze fotki żeby zostały na przyszłość. Autko pewnie jeszcze nie raz się pojawi


[img]http://img697.imageshack.us/img697/5504/10156985742.th.jpg[/img][img]http://img214.imageshack.us/img214/6377/10156985741.th.jpg[/img][img]http://img714.imageshack.us/img714/1927/1015698574.th.jpg[/img][img]http://img686.imageshack.us/img686/4721/10156985743.th.jpg[/img]

Autko chciałem nabyć dla siebie jako kolejne którym bym się zajął w wolnym czasie.. ale autka nie kupiłem i odradzam KAŻDEMU kto chciałby mieć z nim jakieś większe plany, a o to dlaczego:

WYGLĄD
- auto jest zbudowane ze szpachli. nie ma elementu na którym by jej się nie znalazło. grubość na masce i na przednim nosku oceniam na jakieś 7-8mm..masakra...
przodu to to auto w ogóle nie miało.. ktoś je robił po dzwonie nie wiem po co... np. zaspawana jest dziura w od wewnetrznej strony nadkola od dolotu filtra powietrza..
ogólnie stan pod maską:
- grzyb - pierwszy raz widziałem żeby autentyczne grzyby wyrosły na kielichach.
- z boku dorobione są lekkie floty powietrza - oczywiście w stylu my plastic is fantastic przeciągnięte szpachlą..
- z bagażniku, wnęki w nadkolach są różnej wysokości smiley szok... różnica ok 10cm, targa manual - pourywane zaczepy (podobno się otworzyła w czasie jazdy i wypadła na drogę)
- podłoga dziurawa na pewno pod fotelem i cholera wie gdzie jeszcze.
lakier - w niektórych miejscach to dałbym sobie ręke uciąć że go wałkiem oblecieli
- tył z resztą też był wstawiany, co widać od razu jak sie spojrzy na wnęke na koło zapasowe
- jedyny nie bity (ale tylko malowany) element to lusterka
- z tyłu, brak elementów nadwozia np. podswietlenia rejestracji, uszczelki w okół tylniej klapy
- nadkola z tyłu - szpachla

ŚRODEK
- tak naprawde nie ma co zbierać... drzwi kierowcy otwierają sie tylko od środka, fotele z przodu całe wilgotne. urwany lewarek zmiany biegów, połamane zegary - zegarem prędkościomierza można sobie poobracać na boki, w tylnej kanapie to zaraz jakiś park narodowy powstanie taka wilgoć, naciskając ręką na oparcie czułem jakbym wsadzał dłoń w trzęsawisko.o popękanej desce już się nie rozpisuje bo nie ma po co.

MECHANIKA
- jeden wielki wyciek - wszystko w oleju. brak obudowy od rozrządu. rozrząd się aż topi.
- ktoś coś zrobił z regulatorami ciśnienia paliwa - była tam taka instalacja jakiej pojąć nawet nie mogłem, dlaczego ten samochód jeszcze nie wybuchł.
- skrzynia - cieknie
- wydech - zrobiony z rury stalowej - podejrzewam resztki huśtawki albo jakiegoś wieszaka na dywany - naprawde !!!!
- hamulce (tarcze i klocki w porządku)
- sworznie do wymiany
- felgi - tryśnięte sprayem na złoto - wszystkie pogięte na krawężnikach
- zawieszenie (brak - ogólnie moja kosiarka by lepiej wybierała dziury)

Auto sprzedaje miły starszy Pan. proponowałem cene 2tys (sam sie teraz zastanawiam czy bym nie zrobił fatalnego błędu biorąc go nawet za tyle na lawete), ale rozmowy nie było. oczywiście OC i przeglądu brak.




Edytowane przez grafffik dnia 09-05-2010 23:53
5835546 www.streetracing.waw.pl/forum/
Autor RE: [I] 944 GLIWICE
juras
Użytkownik



Postów: 2408
Miejscowość: łódź
Data rejestracji: 31.01.06
Dodane dnia 10-05-2010 09:24
W sumie czego oczekiwać za i tak śmieszne pieniądze jak na 44. No chyba nie ideału...



2.5 turbo, 2.5 N/A, 2.0 turbo, 2.0 N/A, 0.8 CDI, 0.600
Autor RE: [I] 944 GLIWICE
tetsumaru
Użytkownik

Postów: 1093
Miejscowość: Łódż
Data rejestracji: 17.11.09
Dodane dnia 10-05-2010 09:38
Jak ma dowod rejestracyjny to mozna od biedy dac te 2 - 3 tys pln...
Ja kupilem za takie pieniadze 944 bez dowodu i po stluczce , tyle ze bebechy sa w super stanie a buda bez szpachli , nie skorodowana .
Za tego maks mozna 3 tys dac ... na rozbiorke , szczepana lub jak ktos chce sie bawic w reanimacje tego czegos ... Juz same fotki pokazuja jakie to bagno ...
1714637
Autor RE: [I] 944 GLIWICE
troll oslo
Użytkownik

Postów: 975
Miejscowość: Moss-Norwegia
Data rejestracji: 07.08.07
Dodane dnia 10-05-2010 11:22
Popraw wypowiedz bo ci sie dostanie wiem to po sobie


Autor RE: [I] 944 GLIWICE
Mammoth
Użytkownik



Postów: 1843
Miejscowość: woj. lubelskie
Data rejestracji: 13.03.08
Dodane dnia 10-05-2010 12:20
Ten cały opis wygląda na trochę naciągany. Chociaż jeśli ktoś nigdy nie widział zaniedbanego auta to może mieć takie odczucia. Ale bez przesady. Za takie pieniądze chyba nie spodziewałeś się cudów? Czyżbyś pojechał po to auto z nastawieniem na Bóg wie jaką okazję i zderzyłeś się z rzeczywistością? Nie zrobiłeś jakichś zdjęć? Trudno uwierzyć w niemal centymetrową warstwę szpachli. Próbowałeś go uruchomić czy przeraziłeś się olejem na silniku? Może ktoś jeszcze oglądał to auto?


Porsche 924 78' (...)
Porsche 924 78' (już nie ma)

"W Porsche psują się tylko dwie rzeczy: świece lub coś innego"