924.pl
Nawigacja
Strona Główna
Newsy
Artykuły
Galeria
Forum
Komentarze
Download
Linki
Kontakt
Szukaj
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Zobacz Temat
924.pl | Porsche | Giełda - samochody
Autor sprzedam 944 2,5 1984r
Pablo76
Użytkownik

Postów: 9
Miejscowość:
Data rejestracji: 13.04.10
Dodane dnia 23-06-2010 20:29
Dzień Dobry, sprzedam porsche 944, silnik 2,5 163 KM, kupiony rok temu w kraju. Auto w dobrym stanie, przez ten rok trochę rzeczy wymienione: paski i rolki rozrządu, balansu, zimmeringi i inne uszczelki zalecane przy wymianie rozrządu, pompa paliwa, kable WN, zakonserwowana podłoga, regulator napięcia w alternatorze, chłodniczka oleju,filtr paliwa, powietrza. Najsłabszą stroną autka są blachy, osobiście planowałem malowanie całości, ale myślę że poprawki blacharsko-lakierskie także by wystarczyły... kwestia gustu i portfela. Do auta dorzucam zestaw uszczelek do silnika ( komplet do przodu silnika z nie pamiętam numeru z katalogu ) wraz z uszczelką pod głowicę, którą w w ciągu sezonu lub dwóch należałoby wymienić. W ciągu 1-2 tygodni wymienię także czujnik ciśnienia oleju bo padł. Ogólnie auto fajnie się prezentuje na 16 calowych telefonach i tylnym dyfuzorem. Sprzedaję bo muszę, choć nie chcę. O powodach sprzedaży powiem ewentualnemu kupcowi, o ile będzie chciał wiedziećsmiley
Cena wstępna 9000 zł, ale jeżeli ktoś będzie naprawdę zainteresowany szybkim kupnem to się dogadamy. Więcej zdjęć na maila, tel 790484503

Pablo76 dodał/a następującą grafikę:



Edytowane przez Pablo76 dnia 23-06-2010 20:31
Autor RE: sprzedam 944 2,5 1984r
Pablo76
Użytkownik

Postów: 9
Miejscowość:
Data rejestracji: 13.04.10
Dodane dnia 23-06-2010 20:32
drugie foto

Pablo76 dodał/a następującą grafikę:

Autor RE: sprzedam 944 2,5 1984r
przemek84
Użytkownik



Postów: 3630
Miejscowość: Gdynia
Data rejestracji: 06.02.07
Dodane dnia 24-06-2010 14:39
o rany widze ze poprzedni wlasciciel tez pozbywal sie tego auta bo nie mogl dac sobie rady z technicznymi problemami tego egzemplarza. Piszesz o wymianie uszczelki glowicy za sezon/dwa,wymianie(ktora juz sie odbyla chlodnicy oleju - po co?w jakim celu to zostalo zrobione?) to juz swiadczy albo o Twojej niewiedzy(bo tego tak poprostu sie nie wymienia zapobiegawczo tylko dlatego ze sie wymienialo simmeringi i oringi silnika) lub juz masz mieszanke wody z olejem w misce olejowej. Mam wrazenie ze to auto jest w naprwade zlym stanie technicznym,zainteresowanych odsylam na strone PCP,prezentuje sie ladnie.

ps:rozrzad robil poprzedni wlasciciel a nie Ty jezeli dobrze pamietam...


Sprzedam troche czesci do Porsche 924 i 944.

Edytowane przez przemek84 dnia 24-06-2010 14:42
2457922
Autor RE: sprzedam 944 2,5 1984r
tetsumaru
Użytkownik

Postów: 1093
Miejscowość: Łódż
Data rejestracji: 17.11.09
Dodane dnia 24-06-2010 17:22
Z tego co pamietam , to Szymon dbal o tego prosiaka . A chlodnica oleju chyba pekla podczas innej naprawy i dla tego zostala wymieniona . Rok temu chcialem go kupic . Ale poszedl chyba za 8000 pln wlasnie do Pablo 76 . Fajne telefony smiley
1714637
Autor RE: sprzedam 944 2,5 1984r
Pablo76
Użytkownik

Postów: 9
Miejscowość:
Data rejestracji: 13.04.10
Dodane dnia 24-06-2010 20:16
Problemów technicznych nie miałem z nim, a co do wiedzy z zakresu aut mechaniki to nie będę kłamał że jestem gość... w sprawach mechaniki korzystałem z usług mechanika, którego znam, ufam i powierzam każde swoje auto. A co do chłodniczki oleju to wymieniłem bo pękła/skorodowana/ w momencie pierwszego odpalenia auta po robieniu rozrządu... nie zrobiłem tego od tak sobie, aby tylko wydać kilka stów... samochód faktycznie kupiłem od Szymona z Żywca, faktycznie w niezłym stanie... od tego momentu zrobiłem pare rzeczy, a większych problemów technicznych z autem nie miałem... no przepraszam chyba że dużym problemem nazwiemy awarię alternatora (został wymieniony regulator napięcia i po awarii). A że należy planować już wymianę uszczelki pod głowicą to raczej nie jest jakiś wielki problem (zresztą dorzucam taką uszczelkę w cenie auta) i ja jej nie wymieniałem wcześniej, zresztą Szymon też. Co do rozrządu: Szymon to robił, ale nie zrobił dobrze... niedokręcona pompa, źle dopasowana jedna rolka/od innego modelu/, pozostałe używane... wymieniłem więc rolki, paski plus uszczelka pod pompę oraz jak wspomniałem wszystkie inne wymagane przy takiej operacji uszczelki bo Szymon tego nie zrobił. Na szczęście zbierałem wszystkie rachunki za zakupione części /jako dowód dla niedowiarków/ i mogę je pokazać ewentualnemu kupcowi. Część rzeczy kupowałem na stronie samli.pl, część na transaxle.pl no i intercars. Jeżeli ktoś chciałby ocenić auto to zapraszam na obejrzenie go. Jeżeli ktoś jest naprawdę zainteresowany to chętnie odpowiem na wszystkie pytania, także o rzeczy które należy jeszcze zrobić w nim, bo nie będę ukrywał że należy nad nim jeszcze popracować.
ps. fotki są jeszcze od Szymona, więc sprzed roku, ale je wrzuciłem bo wizualnie nie zmienił się no i to są fajne ujęcia wg mnie, oczywiście dla naprawdę zainteresowanych prześlę na maila więcej zdjęć

Edytowane przez Pablo76 dnia 24-06-2010 20:39
Autor RE: sprzedam 944 2,5 1984r
vito
Użytkownik



Postów: 1197
Miejscowość: krk
Data rejestracji: 19.10.08
Dodane dnia 25-06-2010 14:02
nie przyszlo ci do glowy zeby odkleic te naklejki ?

co tam jest pod zamkiem bagaznika ? ferrari ?


jesteś na FB ?

https://www.facebook.com/PorscheTransaxlePolska <-- dla miłośników klasycznych porsche

https://www.facebook.com/pages/Dziennik-Politologa/506206186096921 <-- najświeższe informacje polityczne

https://www.facebook.com/pages/mocnyskleppl/268077963274428 <-- w poszukiwaniu wymarzonej sylwetki
www.mocnysklep.pl
Autor RE: sprzedam 944 2,5 1984r
Pablo76
Użytkownik

Postów: 9
Miejscowość:
Data rejestracji: 13.04.10
Dodane dnia 25-06-2010 14:42
Naklejek już nie ma, fotki jak napisałem są sprzed roku, bo auto z zewnątrz nie zmieniło się ( no oprócz naklejek, ale to chyba nie jest najważniejsze), a podobały mi sie ujęcia i tło... takie moje subiektywne odczucie... jak napisałem dla poważnie zainteresowanych kupnem prześlę na maila zdjęcia które zrobiłem w tym tygodniu.