924.pl
Nawigacja
Strona Główna
Newsy
Artykuły
Galeria
Forum
Komentarze
Download
Linki
Kontakt
Szukaj
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Zobacz Temat
924.pl | Porsche | Giełda - samochody
Autor [I] Porsche 924 do odratowania w Warszawie
JawoR
Użytkownik

Postów: 62
Miejscowość:
Data rejestracji: 12.08.09
Dodane dnia 27-08-2010 22:53
Witam,
dzisiaj kolega dał mi znać, że koło niego stoi Porsche 924, które niszczeje i nikt nim nie jeździ.
Kolega nie był znawcą, myślał, że to 944, więc pojechałem z nim w nadziei, że może znajdę taniego dawcę części. Jak się okazało jesst to 924 o nr rej. WFU XXXX
Auto stoi w Warszawie na Bielanach na parkingu strzeżonym przy stadionie Hutnika. Parkingowy okazał się miłym człowiekiem, pozwolił mi obejrzeć auto i powiedział, że auto nie wyjeżdża z parkingu, właściciel raz w tygodniu przychodzi, oczyszcza samochód z liści itd. i zostawia je dalej.
Oglądałem Porsche późnym wieczorem, dlatego za dużo nie powiem o jego stanie, ani nie mogłem zrobić zdjęć. Z tego co zarejestrowałem, to auto jest kompletne, blacha na wiele się raczej nie zda, bo lakier jest w fatalnym stanie, gdzie nie gdzie podgryziona przez rdzę.

Może ktoś z Was się zainteresuje, odkupi Porsche i przywróci do życia.
Z ciekawostek mogę powiedzieć, że auto ma ciekawe felgi, takie jak w poniższej aukcji, lecz na 4 śruby:

http://allegro.pl/porsche-924-turbo-5x130-6x15-et55-cult-rarytas-i1205487273.html

Jeśli ktoś z poza Warszawy będzie naprawdę zainteresowany, to mogę się przejechać zrobić zdjęcia, lecz proszę nie wysyłajcie mnie na próżno smiley


Pozdrawiam
JawoR


'09 Saab 9-3 Cabrio Vector 1.9 TDI 150 KM
'84 Porsche 944 2.5 163 KM (aktualnie w kompletnej renowacji - będzie gotowy na wiosnę)