924.pl
Nawigacja
Strona Główna
Newsy
Artykuły
Galeria
Forum
Komentarze
Download
Linki
Kontakt
Szukaj
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Zobacz Temat
924.pl | Porsche | Giełda - samochody
Autor 924 jak 944
Kaczik
Użytkownik



Postów: 236
Miejscowość: Pruszcz Gdanski
Data rejestracji: 16.04.06
Dodane dnia 19-11-2006 14:35
zaczynam sie poddawac z tym samochodem...
Zastanawiam sie nad sprzedaza Prosiaka i kupnem czegos nowszego...
Wiec kombinacja mojego auta jest straszna, mianowicie. Pierwotnie bylo to czerwone 924Turbo z '79roku. I tak jezdzilo do roku 91. Kiedy dostalo blotniki i wnetrze 944. (Silnik Turbo juz NIE ISTNIEJE) Teraz auto ma silnik i skrzynie 2.0 z 924 zawieszenie, blotniki i cala reszta to 944. Ideal na wrzutke mocniejszego ukladu napedowego... I wlasnie o to chodzi... Mam silnik 2.7 ze skrzynia i wszystkimi bajerami ale chce sobie go zostawic bo nie mysle sie na zawsze rozstawac z ta marka... Felgi 16tki z oponami 205 przod i 225 tyl (Tyl lysy) Do auta mam jeszcze mnostwo extrasow typu : Lampy przednie i tylne, tylna szyba wycieraczka z silniczkiem, targa zderzaki z 3 pneumatycznymi odbojnikami (jast i 4ty ale bylem ciekaw co to jest kiedys i rozcialem go szlifierka :] ) wszystkie dodatki sa od 944 Wersji USA, czyli szerogie gumy na zderzakach, obrysowki pomaranczowe i czerwone i dyfuzor zderzaka tylnego... Zastanawiam sie jaka cena bylaby rozsadna dla tego auta.


Tylna szyba, zderzaki USA, obrysowki... i mile wspomnienia... To wszystko co mi pozostalo... Woz niestety sprzedany, ale bedzie nastepny Prosiak...
6532024