924.pl
Nawigacja
Strona Główna
Newsy
Artykuły
Galeria
Forum
Komentarze
Download
Linki
Kontakt
Szukaj
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Zobacz Temat
924.pl | Porsche | Giełda - samochody
Strona 30 z 36 << < 27 28 29 30 31 32 33 > >>
Autor RE: Kupię 924
Marta
Użytkownik

Postów: 1010
Miejscowość:
Data rejestracji: 27.06.06
Dodane dnia 16-10-2008 14:06
Toś se stary pogadał... z kimś równie inteligentnym smiley


Nie dziw się, że na takie ogłoszenie MIŁOŚNICY Porsche reagują w taki sposób.

Jeśli możesz wyjaśnić mi kilka rzeczy:
- przebieg 25000 to rozumiem, że po wymianie silnika, tak? a jaki ma przebieg od nowości??
- pomiar czasu rozpędzania (a nie, jak jest tam napisane "przyspieszenia" - mała różnica czas rozpędzania podaje się w sekundach, przyspieszenie w m/s2), w oparciu o jaką metodę był robiony? bo jeżeli pomiar polegał na "łapaniu stoperem momentu startu i przekroczenia 100 na liczniku" to wybacz, ale taki pomiar nic nie mówi ze względu na opóźniony czas reakcji mierzącego i dokładność, z jaką mierzona jest prędkość.
- i jeszcze odnośnie gazu... specjalistką nie jestem (zagazowanych proszę o korektę moich przemyśleń) ale gaz i benzyna mają różne wartości opałowe i wymagają różnego ustawienia zapłonu. w nowych instalacjach sekwencyjnych gdzie zapłonem steruje komputer nie ma problemu bo sam go dostosowuje do mieszanki, ale w starych, gdzie sterowanie jest mechaniczne to chyba zapłon ustawiany jest jako kompromis pomiędzy benzyną a gazem... a ustawienie zapłonu ma chyba jakiś wpływ na moc... smiley

ale oczywiście jako baba mogę się mylić smiley

Edytowane przez Marta dnia 16-10-2008 14:11
Autor RE: Kupię 924
Azazel
Użytkownik

Postów: 93
Miejscowość:
Data rejestracji: 19.03.06
Dodane dnia 16-10-2008 14:50
Widzę niestety że ta rozmowa ku niczemu kreatywnemu nie prowadzi i z mojej strony jest zakończona bo bardziej przypomina polowanie na czarownice i łapanie się za słowa.
Wg mnie słowo przyśpieszenie w mowie potocznej ma jednakowe znaczenie co termin fizyczny jak to Pani podała "czas rozpędzania". Nikt nie ukrywał że owy czas był mierzony dość domowa metodą jeśli tak to można nazwać i skoro jest podana metoda to świadczy że jest on przybliżonym CZASEM ROZPĘDZANIAsmiley (prostując wcześniejszy Pani wywód w oparciu o materiał pierwszej klasy liceum).
Wszelkie pytania proszę kierować domojego brata który napewno podał do siebie kontakt w ogłoszeniu.


azazel.fotosik.pl-1984r 2.0 4biegi smiley
azazel.fotosik.pl
Autor RE: Kupię 924
Mammoth
Użytkownik



Postów: 1843
Miejscowość: woj. lubelskie
Data rejestracji: 13.03.08
Dodane dnia 16-10-2008 14:56
Panie (up smiley) i Panowie..co tu się do cholery dzieje? Co z Wami? Gdybyście kilka dni temu nie byli ekipą na hamowni to nadal myślelibyście, że macie po 125KM czy nawet więcej (michał928). Czy ktokolwiek z Was miał okazję chociaż przejechać się tym autem? Skąd ta agresja?:/ Za taką kwotę nie ma w tej chwili nic wartego uwagi i to jest fakt.

przemek84 napisał/a:
wogole jak mozna mowic o samochodzie zagazowanym ze ma nawet zblizona moc do fabrycznej?to bez sensu...

Dlaczego tak uważasz? Jaka według Ciebie jest strata mocy przy zastosowaniu instalacji gazowej? 50%?smiley (podpowiem Ci że przy obecnych generacjach strata wynosi 2-3%)

ps.
Mnie również zaciekawił tekst o wtrysku gazu prosto do przepustnicy . Więc albo to jest jakiś patent albo wynika to z niewiedzy właścicielasmiley Różnie to może być.

ps2.
Na koniec ciekawostka:
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C6653202




i dwa cytaty z tej oferty:
-"Auto poza sportowa kierownica, wystrojem wnętrza i tylnym tłumikiem to 100% oryginał." Faktycznie 100% oryginałsmiley
-"Wady samochodu to lekko pęknieta szyba przednia od strony pasażera (koszt nowej 200zł - prosta wymiana ponieważ szyba przednia jest przykrecana)" Pewnie pękła jak ją blachowkrętem przykręcał smiley
Autor RE: Kupię 924
hades307
Użytkownik



Postów: 1768
Miejscowość: Freie Stadt Danzig
Data rejestracji: 02.01.08
Dodane dnia 16-10-2008 15:01
przemek84 napisał/a:
Ale chyba nawet teraz tak jest ze nie nie wszystkie egzemplarze maja deklarowana moc, czesto jest roznica 1-3KM mniej...

tylko że teraz zdarza się na +
smiley


1978
1979
szukam rocznika '80 smiley
There is a fine line between hobby and mental illness
-Welcome to the Other Side smiley
Autor RE: Kupię 924
Mammoth
Użytkownik



Postów: 1843
Miejscowość: woj. lubelskie
Data rejestracji: 13.03.08
Dodane dnia 16-10-2008 15:12
hades307 napisał/a:
tylko że teraz zdarza się na +
smiley

Ja wszystkim mówiłem, że mój prosiak ma ze 140KM i kogo nie przewiozłem to nie twierdził inaczejsmiley Wrażenie z jazdy a moc faktyczna to dwie różne sprawy. Ale 924 po to jest aby robić wrażenie i sprawiać frajdę. I szczerze mówiąc guzik mnie interesuje czy to auto ma faktycznie 125, 80 czy 160KM..ważne że śmiga i daje radochę z jazdy.
Tyle
Autor RE: Kupię 924
hades307
Użytkownik



Postów: 1768
Miejscowość: Freie Stadt Danzig
Data rejestracji: 02.01.08
Dodane dnia 16-10-2008 15:25
przemek84 napisał/a:
wogole jak mozna mowic o samochodzie zagazowanym ze ma nawet zblizona moc do fabrycznej?to bez sensu...

a czemu nie, mógł by 125bhp na gazie tylko nie wiem czy wtedy by na benzynie jeszcze potrafił chodzić, albo np mały tuning
ja miałem w 131 gaz i jestem gotów powiedzieć że miał na gazie więcej koni niż seryjny silnik zasilany benzyną z samochodu znajomego ale mówimy tu o samochodach już wtedy nastoletnich więc to żadne porównanie.
Przyznam się że był tuningowany mechanicznie, nie zgłębiłem w jakim stopniu ale miał koła pasowe rozrządu z regulacją faz. Wiec przy 115 oknach gazu podnieśliśmy stopień sprężania do max =około 13barów. Instalacja zasilania gazem opierała się na jednopunktowym wtrysku zainstalowanym w kolektorze za przepustnicą, dolot powietrza 100% z okolicy kolektora wydechowego (ze względu na wysoką temperaturę skraplania gazu). Pseudo ekspert a na pewno weteran przeróbek na gaz metodą prób i błędów dobrał świece i chyba cewkę do innych parametrów spalania i z taką instalacją samochód palił mi nawet mniej gazu niż wcześniej (z 2 gardzielowym gaźnikiem) benzyny. Więc jeżeli samochód na trasie pali około 7-8 litrów paliwa 98 oktanowego a paliwa 115 oktanowego 11 litrów to znaczy że instalacja zasilania nie jest pierwszej jakości więc nie może mieć pełnej mocy.


1978
1979
szukam rocznika '80 smiley
There is a fine line between hobby and mental illness
-Welcome to the Other Side smiley
Autor RE: Kupię 924
hades307
Użytkownik



Postów: 1768
Miejscowość: Freie Stadt Danzig
Data rejestracji: 02.01.08
Dodane dnia 16-10-2008 15:36
Azazel napisał/a:
i łapanie się za słowa.
Wg mnie słowo przyśpieszenie w mowie potocznej ma jednakowe znaczenie co termin fizyczny jak to Pani podała "czas rozpędzania".

przyśpić to na kanapie można smiley


Azazel napisał/a:
Nikt nie ukrywał że owy czas był mierzony dość domowa metodą jeśli tak to można nazwać i skoro jest podana metoda to świadczy że jest on przybliżonym CZASEM ROZPĘDZANIAsmiley (prostując wcześniejszy Pani wywód w oparciu o materiał pierwszej klasy liceum).
Wszelkie pytania proszę kierować domojego brata który napewno podał do siebie kontakt w ogłoszeniu.

w ogłoszeniu nic nie było że moc i czas jest przybliżony


. napisał: ma wszystkie 125 koni

najpierw wyzywasz nas na pojedynek a teraz odsyłasz do brata?


1978
1979
szukam rocznika '80 smiley
There is a fine line between hobby and mental illness
-Welcome to the Other Side smiley


Edytowane przez hades307 dnia 16-10-2008 16:06
Autor RE: Kupię 924
hades307
Użytkownik



Postów: 1768
Miejscowość: Freie Stadt Danzig
Data rejestracji: 02.01.08
Dodane dnia 16-10-2008 15:41
Mammoth napisał/a:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C6653202




i dwa cytaty z tej oferty:
-"Auto poza sportowa kierownica, wystrojem wnętrza i tylnym tłumikiem to 100% oryginał." Faktycznie 100% oryginałsmiley
-"Wady samochodu to lekko pęknieta szyba przednia od strony pasażera (koszt nowej 200zł - prosta wymiana ponieważ szyba przednia jest przykrecana)" Pewnie pękła jak ją blachowkrętem przykręcał smiley

fajne ma lustra -tuningowe takie
czy ja widzę głośnik w środku kierownicy?!?!?!
bałem się powiększyć zdjęcie aby się upewniać


edit:
p.s. sorry za 3 posty jeden pod drugim ale pisałem odp na kilka innych postów i jak zwykle byłem zbyt leniwy aby edytować i ując to wszystko w jednym mega poście a poza tym męczy mnie kac


1978
1979
szukam rocznika '80 smiley
There is a fine line between hobby and mental illness
-Welcome to the Other Side smiley


Edytowane przez hades307 dnia 16-10-2008 15:43
Autor RE: Kupię 924
Mammoth
Użytkownik



Postów: 1843
Miejscowość: woj. lubelskie
Data rejestracji: 13.03.08
Dodane dnia 16-10-2008 15:52
Hades? Jednak nie dogonię Ciebie pod względem ilości postówsmiley
Teraz odp:
1."przyśpieszenie do 100 km/h mierzone stoperem to około 8s" Jest wyraźnie napisane "około". Jakby było dokładne to podałby jeszcze ułamki. Więc bez przesady;p

2.
hades307 napisał/a:
[fajne ma lustra -tuningowe takie
czy ja widzę głośnik w środku kierownicy?!?!?!

Te lustra to mi przypominają E.T.smiley

A ja dałem zbliżenie i faktycznie to wygląda na głośnik.. taki do 10złsmiley

Cóż..facet zaznaczył że m.in. poza wnętrzem to 100% oryginałsmiley
Dla mnie głośnik w kierownicy to dopiero "oryginał"smiley

Edytowane przez Mammoth dnia 16-10-2008 15:53
Autor RE: Kupię 924
hades307
Użytkownik



Postów: 1768
Miejscowość: Freie Stadt Danzig
Data rejestracji: 02.01.08
Dodane dnia 16-10-2008 16:07
Mammoth napisał/a:
"przyśpieszenie do 100 km/h mierzone stoperem to około 8s" Jest wyraźnie napisane "około". Jakby było dokładne to podałby jeszcze ułamki. Więc bez przesady;p

ja to pisałem odnośnie mocy (gdzie jest napisane wszystkie 125) a nie czasów


1978
1979
szukam rocznika '80 smiley
There is a fine line between hobby and mental illness
-Welcome to the Other Side smiley
Autor RE: Kupię 924
Mammoth
Użytkownik



Postów: 1843
Miejscowość: woj. lubelskie
Data rejestracji: 13.03.08
Dodane dnia 16-10-2008 16:26
hades307 napisał/a:
ja to pisałem odnośnie mocy (gdzie jest napisane wszystkie 125) a nie czasów

Wyedytowałeś post po mojej wypowiedzi więc nie czaruj

pozatym wyraźnie tez w Twoim poście jest:

hades307 napisał/a:
w ogłoszeniu nic nie było że moc i czas jest przybliżony


i na to Ci odpowiedziałem:]
Autor RE: Kupię 924
hades307
Użytkownik



Postów: 1768
Miejscowość: Freie Stadt Danzig
Data rejestracji: 02.01.08
Dodane dnia 16-10-2008 16:35
Mammoth napisał/a:
hades307 napisał/a:
ja to pisałem odnośnie mocy (gdzie jest napisane wszystkie 125) a nie czasów

Wyedytowałeś post po mojej wypowiedzi więc nie czaruj


edytowałem aby poprawić kilka błędów -treści nie zmieniałem

Mammoth napisał/a:
pozatym wyraźnie tez w Twoim poście jest:

hades307 napisał/a:
w ogłoszeniu nic nie było że moc i czas jest przybliżony


i na to Ci odpowiedziałem:]


i tu mnie masz powinno być tylko moc umknęło mi że czas był przybliżony ale ja akurat czasu nie podważam bo w ogłoszeniu jest napisane czym i jak był zmierzony i ja tego nie podważam


1978
1979
szukam rocznika '80 smiley
There is a fine line between hobby and mental illness
-Welcome to the Other Side smiley
Autor RE: Kupię 924
Qbak
Użytkownik



Postów: 7455
Miejscowość: Rawa Mazowiecka/Warszawa
Data rejestracji: 03.08.07
Dodane dnia 16-10-2008 18:24
Jako, że ja wkleiłem linka, to chciałbym napisać dlaczego, a nie chciałem robić
takiej burzy smiley

Wiem jakie to auto 924, wiem jakie ma wady, wiem że porsche na zakupy itp. itd.
Nie spodobał mi się bardzo ton tego ogłoszenia. Nie mówię, że ktoś to pisał
i celował w nasze auta, tylko ogólnie w 24. Wiadomo, że jest dużo rzeźby i trudno
coś ciekawego trafić, ale nie chciałbym tu specjalnie się znęcać - ten też do
oryginałów nie należy. Z tego co wiem to na palcach jednej ręki można policzyć
924 w PL bliskie oryginałowi smiley

Także mnie zaskoczył wydźwięk tych 8 sekund smiley No sorry, ale około to nie jest
1,5 sekundy... No i trzeba dodać przekłamanie na liczniku smiley

Ja wiem, że marketing ma swoje prawa i to wszystko wybaczam, tą moc też.
Nie chce żeby ktoś potem patrzył na moje 24 na ulicy i mówił, że to złomek,
bo przeczytał taką opinie w necie...
Tylko o to mi chodziło - o opinię o naszym ukochanym modelu.

Życzę powodzenia przy sprzedaży! smiley

Aha, instalacja gazowa psuje idealne rozłożenie mas w aucie smiley


924 2.0 N/A - 83' Targa LM8U
Tor Poznań 2:04,992
Mapa Polskich Transaxli

QBAK - nowe części (i akcesoria) do Porsche

Edytowane przez Qbak dnia 16-10-2008 18:27
www.qbak.pl
Autor RE: Kupię 924
Qbak
Użytkownik



Postów: 7455
Miejscowość: Rawa Mazowiecka/Warszawa
Data rejestracji: 03.08.07
Dodane dnia 16-10-2008 18:29
Co do tego klasyka za 5,5k.

To są dopiero tunningowe lustereczka smiley
http://www.porscheracingdrivers.co.uk/images/photos/_07194.jpg




924 2.0 N/A - 83' Targa LM8U
Tor Poznań 2:04,992
Mapa Polskich Transaxli

QBAK - nowe części (i akcesoria) do Porsche
www.qbak.pl
Autor RE: Kupię 924
jadak
Użytkownik



Postów: 1208
Miejscowość: Brzesko (OKOCIM:) )
Data rejestracji: 09.12.07
Dodane dnia 16-10-2008 20:46
Azazel napisał/a:
Panie Jadak zapraszam na oględziny przez 2 tyg po 20 listopada ( będe wtedy w kraju ) i jeżeli brat auta do tego czasu nie sprzeda to chętnie zaprezentujemy ci możliwoścoi i stan tego auta. Do tego czasu prosze cię nie komentuj czegoś czego nie widziałeś. A hamowni niestety mój brat w du...ie nie ma ale za to ty niezłą hamownie na forum wprowadzasz.
Pozdrawiam i przepraszam reszte ale facet się prosił


Szczerze mówiąc mało mnie obchodzą możliwości auta Twojego brata. Interesuje mnie wyłącznie to, że facet nie mając ŻADNYCH podstaw stwierdził, że auto ma "w przeciwieństwie do złomków" całe 125 KM. Uważam ( i nie tylko ja) że moje maleństwo też jest wcale nieźle utrzymane ( choć kupiłem go za mniej nawet niż rzeczone 5 tys.) ale nie odważyłbym się nie mając podstaw stwierdzić, że ma pełne fabryczne 125 koni. Zwłaszcza, że jak już pisałem niemal żadne auto z tamych czasów nie miało mocy nominalnej wyjeżdżając z fabryki. Tyle, że ja staram się być poważnym facetem i nie rzucam słów bez pokrycia. A wybacz - stwierdzenie na gębę, ze to auto ma tyle i tyle koni jest właśnie stwierdzeniem napodstawie hamowni w d...ie. I nie uważam, żebym użył słów chociażby niecenzuralnych, a już na pewno nie uprawniły Cię do zarzucenia mnie "uprawiania hamowni" I szczerze mówiąc nie bardzo wiem, co chciałeś zawrzeć pod stwierdzeniem "facet sam się prosił". Cóż...wlazłem Ci (a może bardziej Twojemu bratu) na odcisk - trudno. Przeżyję to jakoś i to nawet bez specjalnego dyskomfortu.
A przy okazji - dobra rada. Zgodnie z prawem handlowym opis pojazdu Twojego brata można potraktować jako ofertę handlową w rozumieniu prawa. I w związku z tym, po zakupie tego pojazdu i wprowadzeniu go na hamownie a następnie wykazaniu, że oferowanych 125 koni nie posiada - odstąpić od transakcji, zarządać zwrotu pieniędzy oraz odszkodowania ... Przemyśl to...


Witajcie w gronie zboczeńców®
924 '79 dla przyjemności
944 '83 US? w remoncie
Przedniosilnikowy nietransaxle Cayenne S'04 na codzień;
Honker 4011 '90 na zimę;
Zipp Raven 250 '09 i Barton Fighter '11 żeby poczuć wiatr we włosachsmiley
pomóżmy Zosi przejść na drugą stronę tęczy...
Autor RE: Kupię 924
Mammoth
Użytkownik



Postów: 1843
Miejscowość: woj. lubelskie
Data rejestracji: 13.03.08
Dodane dnia 16-10-2008 21:37
Nie wiem co Wam ten człowiek zrobił, ale takie coś co tu się dzieje to chyba tylko na forum bravo.(pisma, a nie auta):/ A jeśli się okaże, że ma 130KM? Też go do sądu podasz bo nie ma 125? A jeśli ja napisze na aukcji, że w moim aucie siedzi diabeł a nie silnik, to mnie też do sądu bo diabła brak? Ludzie..zejdźcie na ziemię. Oskarż fabrykę, bo (jak ktoś tu wcześniej twierdził) wypuszcza auta z mniejszą mocą niż jest deklarowana. Nie spotkałem jeszcze w życiu osoby, która po usłyszeniu odpowiedzi ile dane auto ma koni, wymagałaby kwitu z hamowni. Żądanie zwrotu pieniędzy oraz odszkodowania po dokonaniu zakupu..to poprostu byłaby złośliwość. Bo brakuje 5KMsmiley Jeśli fabryka twierdzi, że auto ma 125KM a zjeżdżając z taśmy ma mniej, to dlaczego ja miałbym mówić że ma mniej?

Edit:
Uraził Was tekst że człowiek - napatrzył się na mnóstwo 'złomów' - A bo żaden z nas nigdy nie użył takiego sformułowania pod adresem jakiegoś auta? Trochę dystansusmiley

Edytowane przez Mammoth dnia 16-10-2008 21:50
Autor RE: Kupię 924
Azazel
Użytkownik

Postów: 93
Miejscowość:
Data rejestracji: 19.03.06
Dodane dnia 16-10-2008 21:51
Z tego co wiem w ogłoszeniu jest wyrażnie napisane że z doświadczenia wie a nie z hamowni. Jak już wcześniej napisałem jest to raczej informacja o bardzo dobrym stanie silnika bo jakby było inaczej to nie pisałby że tylko z doświadczenia wie. Tak to nie jest żaden szyfr dla zakompleksionychsmiley. Najwyrażniej to tobie na odcisk wlazł mój brat.
Jadek uważasz się za poważnego faceta który obraża ludzi i rzuca tekst bez pokryciasmiley starając się udzielać Bóg wie dlaczego rad w dziedzinie prawa handlowego o którym pojęcia najwyrażniej nie ma. Z miłą chęcią uświadomił bym cię na tyle ile potrafie ale nie do tego zostało stworzone to forum i nie mam najmniejszej ochoty . Tymczasem odsyłam do literatury. Miłej lekturysmiley




azazel.fotosik.pl-1984r 2.0 4biegi smiley
azazel.fotosik.pl
Autor RE: Kupię 924
jadak
Użytkownik



Postów: 1208
Miejscowość: Brzesko (OKOCIM:) )
Data rejestracji: 09.12.07
Dodane dnia 17-10-2008 00:34
azezel ( jeśli lubisz przekręcanie nicków - ja nie lubię) Po pierwsze nikogo nie obrazałem Stwierdzenie, że Twój brat musi mieć niezłą ...itd. dotyczyło jego słów,które były kompletnie bez pokrycia. Ot tak, po prostu bezmyślnie rzucone. Po drugie - jak już ktoś tu celnie zauważył, nie dziw się, że tak został potraktowany - do szewskiej pasji doprowadza mnie tłumaczenie pseudoznawcom tematu, że 924 nie ma silnika z audi(tylko jeśli już to z LTka) a tak wogóle to jedyne uprawnione VW-Porsche to 914. A co by nie mówić, tacy pseudoznawcy opierają się własnie na takich bezmyślnie rzucanych tekstach w większości.
A co do prawa handlowego to może faktycznie nie dyskutujmy...literaturę przerobiłem dość dokładnie.

Acha...i wskaż mi proszę, które z moich słów były bez pokrycia. Bo które były bez pokrycia w wypowiedziach Twojego brata zdaje się już ustaliliśmy.


Witajcie w gronie zboczeńców®
924 '79 dla przyjemności
944 '83 US? w remoncie
Przedniosilnikowy nietransaxle Cayenne S'04 na codzień;
Honker 4011 '90 na zimę;
Zipp Raven 250 '09 i Barton Fighter '11 żeby poczuć wiatr we włosachsmiley
pomóżmy Zosi przejść na drugą stronę tęczy...
Autor RE: Kupię 924
drwal
Administrator



Postów: 3945
Miejscowość: Opole
Data rejestracji: 03.02.06
Dodane dnia 17-10-2008 00:51
jak mierzyłem mojego zegarem kuchennym naściennym to mi wyszło 9 sekund... mam zarżnięte auto... smiley

a tak serio, to śmieszna treść ogłoszenia, ale potencjalny kupiec to dostrzeże smiley

odnośnie auta trzeba pooglądać, może to jest złomek, a może nie... a może tak...

odnośnie mocy hamownia wszystko wyjaśnić może, ewentualnie można spytać dobrej cyganki... 125ps dane katalogowe... no i ?

życze udanej sprzedaży.

Za 3 tys biore smiley


Jest: 924S '86, 928 '79, 928S '80, 928 S3 '86
Było: 924 '77, 924 '77, 924 '77, 924 '80, 931 '80, 924 '83, 924 '84, 944 '83, 944 '84, 924 '85, 944 '85 , 928 S4 '87
4640739
Autor RE: Kupię 924
jadak
Użytkownik



Postów: 1208
Miejscowość: Brzesko (OKOCIM:) )
Data rejestracji: 09.12.07
Dodane dnia 17-10-2008 00:52
Mammoth napisał/a: Nie spotkałem jeszcze w życiu osoby, która po usłyszeniu odpowiedzi ile dane auto ma koni, wymagałaby kwitu z hamowni.


Ale też nie wiem jak Ty, ale ja na pytanie "ile ma koni" odpowiadam, ze nominalnie miało 125, ale nie wiadomo ile z nich hasa teraz po austriackich łąkach.


Witajcie w gronie zboczeńców®
924 '79 dla przyjemności
944 '83 US? w remoncie
Przedniosilnikowy nietransaxle Cayenne S'04 na codzień;
Honker 4011 '90 na zimę;
Zipp Raven 250 '09 i Barton Fighter '11 żeby poczuć wiatr we włosachsmiley
pomóżmy Zosi przejść na drugą stronę tęczy...
Strona 30 z 36 << < 27 28 29 30 31 32 33 > >>