924.pl
Nawigacja
Strona Główna
Newsy
Artykuły
Galeria
Forum
Komentarze
Download
Linki
Kontakt
Szukaj
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Zobacz Temat
924.pl | Porsche | Giełda - samochody
Autor Tanio 924 sprzedam, jeździ
reef
Użytkownik

Postów: 1
Miejscowość:
Data rejestracji: 18.02.06
Dodane dnia 18-02-2006 17:12
Niebieskie, na chodzie, wsiąść i jechać. Jedynie akumulator trzeba mu wsadzić bo jeździł na pożyczonym od malucha (co dobrze świadczy o silniku 924, że potrafi zapalić na akumulatorze od malucha).
Przyznaję, że hamulce nie są w najlepszym stanie. Jest to najprawdopodobniej kwestia dotarcia klocków, które wymieniłem już dawno ale nie mogłem jeździć i dotrzeć, z powodu uszkodzenia łożyska w sprzęgle, które podpiera wał. Łożysko wymieniłem, przejechałem z warsztatu do domu, ale kupiłem 944 w świetnym stanie i tego już nie chcę.
Jestem świadom, że samochód najprawdopodobniej zostanie rozebrany na części, sam wyjąłem z niego silniki elektrycznie otwieranych szyb (teraz są na korbkę). Jeśli ktoś jest hobbystą, to może wsiąść i jechać, sukcesywnie reperując sobie to co się popsuje.
Rocznik '80. Silnik 120 KM. 4-biegowa skrzynia biegów (5-biegowe są do kupienia tylko psują się znacznie częściej)
Był bity niezliczoną ilość razy, to widać na pierwszy rzut oka.

Do niego dorzucam m.in.:
- 4 felgi telefoniczne, czterośrubowe
- 4-biegową skrzynię biegów w częściach (jedno kółeczko jest uszkodzone, dostałem okazyjnie inną skrzynię, więc tej już nie składałem)
- książkę z instrukcją wykonywania samodzielnych napraw (po Anielsku)

Kontakt przez PW i email porsche@reef.pl

Edytowane przez reef dnia 18-02-2006 17:13
Autor RE: Tanio 924 sprzedam, jeździ
Olo924
Użytkownik



Postów: 4754
Miejscowość: Kraków / Warszawa
Data rejestracji: 04.02.06
Dodane dnia 26-02-2006 14:45
Witam Cię,
a może jeszcze powiesz gdzie stoi coby go zobaczyć i ile chcesz ????

pozdro
Olo