924.pl
Nawigacja
Strona Główna
Newsy
Artykuły
Galeria
Forum
Komentarze
Download
Linki
Kontakt
Szukaj
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Zobacz Temat
924.pl | Porsche | Giełda - samochody
Autor [S] Alfa 156 SW 1.8
kubao
Użytkownik

Postów: 685
Miejscowość: warszawa
Data rejestracji: 06.02.15
Dodane dnia 11-03-2016 14:58
Alfa 156 SW 1.8 144KM, rok 2002, I rejestracja 2003

Zacznę od zalet:
1. Samochód w mojej rodzinie od nowości, kupiony w salonie, ma nawet jeszcze kratkę! Jeździła nim głównie moja siostra, a ostatnie lata szwagier. Nawet i ja trochę pojeździłem.
2. Przebieg 139 650 (!!) za który ręczę głową. Absolutnie bezwypadkowy, wszędzie oryginalny lakier, nie miał nawet jednej wgniotki. Nie był polerowany ani nic takiego.
3. Ekstremalnie rzadki kolor niebieski, który stosowano w wersji GTA i szczerze mówiąc nie wiem, skąd nieliczne sztuki nie-GTA. W Warszawie widywałem taką drugą czasem, a tak to nigdy.
4. B. fajne sportowe skórzane fotele z częściową (oparcie) elektryczną regulacją.
5. Poza tym w miarę standard - podwójna klima, szyby, lusterka elektryczne i takie tam
6. Silnik bardzo fajnie mruczy, daje radę na światłach, ale demonem prędkości raczej nie jest.
7. 2 komplety felg - widoczne na zdjęcia 16" + stalówki na zimę 15". Letnie Fuldy mają 2 lata, zimówki są od nowości te same i wg wulkanizatora bieżnik i wszystko jest ok smiley)))

Wady:
1. Niestety jak to w Alfie, auto nie uchowało się przed rudą. Są do zrobienia progi i coś na tylnej klapie. Warszawski blacharz za progi chciał 800 zł. Jeśli ktoś będzie zainteresowany to doślę zdjęcia - musiałbym zrobić.
2. Coś lekko puka w zawieszeniu, więc wcześniej czy później trzeba będzie coś zrobić.
3. Ekran komputera pokładowego ostry jak żyleta, ale po jakimś czasie (powiedzmy 15min, chyba jak się nagrzeje) robi się mało czytelny.
4. Czasem włącza się 'check engine' ale bez konsekwencji

Poza wymienionymi wadami, auto sprawne, klima działa. Regularnie serwisowane, sporą część życia (pewnie z pół, w tym ostatnie lata) garażowane. Wydaje mi się, że idealne auto na pierwszy samochód, nietuzinkowe. Nigdy nie zawiodło na drodze.
Auto jest 4-osobowe, więc za wiele młodzieży tam nie wejdzie smiley I to jest 4-osobowe raczej permanentnie - z tyłu są osobne fotele z plastikowym tunelem. Z tyłu podłokietnik składany alfowski (nie taki na stałe jak były przy kratkach).

Cena 7500 zł do negocjacji. W sprawie szczegółów cenowych, prośba o telefon do szwagra 602 pięć zero siedem 843
Auto do obejrzenia w Warszawie na Wilanowie.
nie wiem jak dodać więcej zdjęć więc tylko nieudolny kolaż smiley


Porsche 928S 1986
Bmw 635 Csi 1987
Lotus Esprit 1977

kubao dodał/a następującą grafikę:



Edytowane przez kubao dnia 11-03-2016 15:05
Autor RE: [S] Alfa 156 SW 1.8
vip3r
Użytkownik



Postów: 6067
Miejscowość: Wolica (k.W-wy/Janek)
Data rejestracji: 23.10.06
Dodane dnia 11-03-2016 15:18
o fajnie! wlasnie szukam tego clk i mnie gotowka świerzbi - dzieki za namiar smiley


968 Cabrio http://924.pl/forum/viewthread.php?forum_id=16&thread_id=11503

911 i reszta http://924.pl/forum/viewthread.php?forum_id=16&thread_id=10460

FANTY do spylenia/zamiany : http://olx.pl/oferty/uzytkownik/2whg/
Autor RE: [S] Alfa 156 SW 1.8
Blumen
Użytkownik

Postów: 1072
Miejscowość: Bydgoszcz
Data rejestracji: 06.07.06
Dodane dnia 11-03-2016 21:44
fajna alfa, kiedyś moje marzenie...


Jest MB i BMW smiley
Był PickUp
Była Corca
Była Ascona
Było wozidło MB w168
Była wygoda - BMW E38
Była przygoda - 944s2