924.pl
Nawigacja
Strona Główna
Newsy
Artykuły
Galeria
Forum
Komentarze
Download
Linki
Kontakt
Szukaj
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Zobacz Temat
924.pl | Porsche | Giełda - samochody
Strona 2 z 3 < 1 2 3 >
Autor RE: [I] 928 S4; 32'000PLN (Bolesławiec)
Lajka
Użytkownik

Postów: 1284
Miejscowość: Jakieś takieś
Data rejestracji: 13.07.08
Dodane dnia 04-12-2016 23:24
vip pamiętaj że na zdjęciach auta wychodzą lepiej niż na żywo.
To auto było kupione na zachodzie za 3-4tyś euro, i z kosztami transportu rejestracji było warte może .... może 20tyś zł.
Piękna konfiguracja, ale nie w tym modelu.
Pamiętaj że to silnik 32v a nie "tania" 16v którą miałeś.
Wątpię by kiedykolwiek został on doprowadzony do stanu zbliżonego do w miarę przyjemnie jeżdzącego auta, w którym poczujesz się bezpiecznie - w sensie pojedziesz gdzieś dalej.

No ale teraz szał się zrobił, handlarzy więcej niż potencjalnych kupców...przejdzie prze ręce 3-4 osób, każdy coś podpicuje i miliony krzczeć będzie.
A to nie tak, nie przy 928 32v.


Prawdziwy nick -> Łajka smiley
Autor RE: [I] 928 S4; 32'000PLN (Bolesławiec)
domi82
Użytkownik

Postów: 168
Miejscowość:
Data rejestracji: 13.03.15
Dodane dnia 05-12-2016 11:59
Szwagier się napalił i o mało 500 km na marne nie pojechaliśmy. Dobrze, że w piątek była impreza i nie było komu kierować smiley
Autor RE: [I] 928 S4; 32'000PLN (Bolesławiec)
marchewa
Użytkownik



Postów: 1402
Miejscowość: Jelcz-Laskowice
Data rejestracji: 02.01.12
Dodane dnia 05-12-2016 12:19
Pewnie niektórych rozczaruję, ale nie ja kupiłem auto, natomiast wiem kto kupił i auto widziałem.
Faktem jest że auto jest cąle do roboty, ale nie ma śladów poważnych kolizji nie jest zardzewiałe i jest kompletne. Na moje oko inwestycja na poziomie 40 pln i trochę własnej pracy pozwoli na sensowne odnowienie auta.
40 + cena z ogłoszenia to 13 eur+ akcyza - nie wiem jak inni ale ja dawno nie widziałem ładnego s4 w manualu za 13-15 eur.

Lajka, mam wrażenie że trochę mijasz się z prawdą twierdząc:
"Naprawdę stojąc przy aucie z gotówką, będąc fanatykiem...odpuściłem"
Bo z informacji które posiadam chciałeś auto kupić tyle że za niższą cenę i liczyłeś że sprzedający pęknie po gadce znawcy. Niestety w między czasie zjawił się ktoś kto dał pewnie parę zł więcej i auto kupił.

te
"Felgi założone z jakiegoś innego modelu, oczywiście bez opon."
Te jakieś felgi to jeśli się nie mylę 3 częściowe OZ futura które z tym rozstawem są coś warte i Ty jako człowiek "z tematu" raczej o tym wiesz

Skrzynia manualna ze szperą (zapominałeś napisać, czy nie sprawdziłeś?) - też ma swoją wartość - tez wiesz o tym dobrze

Sportsitze do 928 - nawet w tym stanie są coś warte.

Policzmy jakieś lampy i parę dupereli - reszta auta gratis.

Jakby wpadło w moje ręce to ogoliłbym z fantów i sprzedał dalej, ty zresztą też (jak już niejednokrotnie robiłeś) Tyle że ja się z tym nie kryję. Zastanawia mnie tylko czemu robiąc to samo co inni pozujesz na pasjonata wytykając palcami "wredne handlarzyny".

Moim zdaniem takie podejście nie jest w porządku, szczególnie w stosunku do właściciela samochodu (też forumowicza) bo po tych wypowiedziach do auta przylgnie łatka (moim zdaniem niesłusznie - bo znając tego cżłowieka, jak weźmie się za to auto to będzie po remoncie jedno z ładniejszych s4 w kraju ), a przyznam szczerze że widziałem też kilka aut forumowiczów które były w podobnym stanie i ochów i achów nie było końca w wątkach.
Autor RE: [I] 928 S4; 32'000PLN (Bolesławiec)
vip3r
Użytkownik



Postów: 6066
Miejscowość: Wolica (k.W-wy/Janek)
Data rejestracji: 23.10.06
Dodane dnia 05-12-2016 14:18
też mi się wydawało że S4 manual nawet z tymi brakami to cena była na aktualne czasy ok. (nie to żeby mi się takie ceny podobały.. ale co począć)

40 inwestycji to niemało moim zdaniem smiley ale znów - co począć

dobrze że na forum zostaje smiley


968 Cabrio http://924.pl/forum/viewthread.php?forum_id=16&thread_id=11503

911 i reszta http://924.pl/forum/viewthread.php?forum_id=16&thread_id=10460

FANTY do spylenia/zamiany : http://olx.pl/oferty/uzytkownik/2whg/
Autor RE: [I] 928 S4; 32'000PLN (Bolesławiec)
przemek84
Użytkownik



Postów: 3630
Miejscowość: Gdynia
Data rejestracji: 06.02.07
Dodane dnia 05-12-2016 15:56
O cholera ale walka - widze ze jak sie pojawia jakies 28 w ogloszeniach to odrazu negocjatorzy z 924.pl nawet nie dzwonia...odrazu jada! A ten kto z nich nie kupil to wiadomo o co chodzi (czyt.kasa w sensie nie dogadal sie z handlarzem).


Sprzedam troche czesci do Porsche 924 i 944.

Edytowane przez przemek84 dnia 05-12-2016 15:57
2457922
Autor RE: [I] 928 S4; 32'000PLN (Bolesławiec)
Lajka
Użytkownik

Postów: 1284
Miejscowość: Jakieś takieś
Data rejestracji: 13.07.08
Dodane dnia 05-12-2016 16:41
marchewa napisał/a:
Pewnie niektórych rozczaruję, ale nie ja kupiłem auto, natomiast wiem kto kupił i auto widziałem.
Faktem jest że auto jest cąle do roboty, ale nie ma śladów poważnych kolizji nie jest zardzewiałe i jest kompletne. Na moje oko inwestycja na poziomie 40 pln i trochę własnej pracy pozwoli na sensowne odnowienie auta.
40 + cena z ogłoszenia to 13 eur+ akcyza - nie wiem jak inni ale ja dawno nie widziałem ładnego s4 w manualu za 13-15 eur.

Lajka, mam wrażenie że trochę mijasz się z prawdą twierdząc:
"Naprawdę stojąc przy aucie z gotówką, będąc fanatykiem...odpuściłem"
Bo z informacji które posiadam chciałeś auto kupić tyle że za niższą cenę i liczyłeś że sprzedający pęknie po gadce znawcy. Niestety w między czasie zjawił się ktoś kto dał pewnie parę zł więcej i auto kupił.

te
"Felgi założone z jakiegoś innego modelu, oczywiście bez opon."
Te jakieś felgi to jeśli się nie mylę 3 częściowe OZ futura które z tym rozstawem są coś warte i Ty jako człowiek "z tematu" raczej o tym wiesz

Skrzynia manualna ze szperą (zapominałeś napisać, czy nie sprawdziłeś?) - też ma swoją wartość - tez wiesz o tym dobrze

Sportsitze do 928 - nawet w tym stanie są coś warte.

Policzmy jakieś lampy i parę dupereli - reszta auta gratis.

Jakby wpadło w moje ręce to ogoliłbym z fantów i sprzedał dalej, ty zresztą też (jak już niejednokrotnie robiłeś) Tyle że ja się z tym nie kryję. Zastanawia mnie tylko czemu robiąc to samo co inni pozujesz na pasjonata wytykając palcami "wredne handlarzyny".

Moim zdaniem takie podejście nie jest w porządku, szczególnie w stosunku do właściciela samochodu (też forumowicza) bo po tych wypowiedziach do auta przylgnie łatka (moim zdaniem niesłusznie - bo znając tego cżłowieka, jak weźmie się za to auto to będzie po remoncie jedno z ładniejszych s4 w kraju ), a przyznam szczerze że widziałem też kilka aut forumowiczów które były w podobnym stanie i ochów i achów nie było końca w wątkach.


Łaaaa
A mi czemu i za co się dostało?
Gdzieś się z prawdą mijam?

Sam zacytowałeś moją wypowiedź że byłem zainteresowany, byłem przy aucie i miałem gotówkę.
Sprzedający twierdził że auto jest do taniej i łatwej naprawy, że pali etc. - niestety wątek na FB został usunięty... część zacytował Katastrofa w pierwszym poście.

Jestem na miejscu, widzę gruz a nie auto.

Dumam czy jest zasadność kupowania, mając na uwadze że mam dużo części na własny użytek.
Sprzedający, który o aucie nie widział nic (uruchomiłem mu go.... ) - podobnie jak o reszcie aut które sprzedawał, pyta o moją propozycję przed moim odjazdem.
Podałem taką jak we wcześniejszych postach.
Wieczorem rozmawiam ze sprzedającym, "on mi już auto wiezie...podać tylko adres, chce w sobote rano bo w niedziele jedzie na polowanie" - ale mówię że nie jestem przekonany i że odezwę się kolejnego dnia.
W sobotę rano sprzedający z własnej inicjatywy wysyła już do mnie smsy (podobnie jak w piątek około północy) - w sobotę napisałem mu tylko że rezygnuje.
I tyle.

Nikt mnie w jak to nazwałeś między czasie nie uprzedził - więc pozostaje mi wierzyć że dałeś się złapać na bajęre sprzedającego.

Porównywanie mnie do siebie Łukaszu, jest trochę nie na miejscu.
Auta które kupiłem jak to napisałeś w "pozie pasjonata" jakoś od czterech/pięciu lat są w moich garażach.
Powoli i mozolnie remontuje, Ci którzy z tegoż forum byli u mnie widzieli - a to że się renowacją nie chwalę na forum...no cóż, moja sprawa.

Przykładów Twojej handlowej działalności jest na forum naprawdę bardzo dużo, tu większość osób się zna - jest między sobą w stałych kontaktach.
I patrząc momentami co i w jakim stanie sprzedajesz, czasem mam wrażenie że użytkowników 924.pl masz za idiotów na których świetnie się zarabia.
Uważasz że to jest w porządku?

Ta S4 jako wyposażenie miała swoje zalety i dlatego też pojechałem po to auto (zdziwię Cię, ale nie robiłem tego z nudy, czy z chęci dogryzienia komukolwiek) - ale stan tych wszystkich zalet, które de facto wymagają renowacji od podstaw, stawia ten pojazd na pozycji auta prędzej na części.

Pisanie o 928 w manualu, że to temat niedostępny za mniej niż 13-15tyś euro...
Pewnie każdego którego masz i miałeś kupowałeś za te ceny?smiley

No ja jakoś w to nie wierze, tak po prostu - wniosek z tego taki że zwyczajnie konfabulujesz pisząc że takich aut już się tanio nie kupi, a w między czasie skupujecie je i nimi handlujecie.
I to straszenie akcyzą ...w której jest zwolnienie od aut zabytkowych - Tak, Tak...jest(słowem chyba nici z podbijania jeszcze bardziej cen smiley ).
To nic innego jak próba fałszywego "uświadomienia" wszystkim jaki to jest mega rarytas i okazja roku.

Jak już ten kolega zrobi tą renowację, to zwrócę honor i przeproszę - ale fakt że to właśnie ty mnie dziwnie zaatakowałeś tylko utwierdził mnie w przekonaniu że jest duże prawdopodobieństwo że ten samochód zostanie umyty, za groszowe sprawy ogarnięty a następnie wystawiony na sprzedaż.

Toteż każdemu rekomenduje oglądanie tego auta z miernikiem lakieru i sprawdzenie dokumentacji potwierdzającej serwis mechaniczny.


Więcej w temacie nie piszę, bo i po co.
Zdjęcia wrzuciłem by każdy mógł sobie obiektywnie ocenić czy rzeczywiście jest to taka perełka, czy może prawdę napisałem.
Po swoim ostatnim smsie do sprzedającego, nie dzwoniłem, nie pisałem - nie interesowałem się czy sprzedał a tym bardziej komu.

Na koniec ten wspaniały egzemplarz bez rdzy i poważniejszych uszkodzeń ->



Ten fragment odchodzących lakierów został "przyklejony" przez sprzedającego, sam się do tego przyznał i prosił by nie podważać.
Ja pytań nie mam.

I żeby nie było....
pisząc w poprzednim poście że handlarzowi grzał się telefon od innych handlarzy miałem na myśli człeka z FB niejakiego Adasia As.
Pod wątkiem sprzedawcy wrzucał wpisy że bierze, rezerwuje etc - a jak można zobaczyć jego profil...handluje tego typu autami.
Ci którzy widzieli to ogłoszenie na FB chyba mogą to potwierdzić.


Prawdziwy nick -> Łajka smiley


Edytowane przez Lajka dnia 05-12-2016 20:56
Autor RE: [I] 928 S4; 32'000PLN (Bolesławiec)
vip3r
Użytkownik



Postów: 6066
Miejscowość: Wolica (k.W-wy/Janek)
Data rejestracji: 23.10.06
Dodane dnia 05-12-2016 16:55
to prawda - Lajka dobrze mówi

mam nadziję że właściciel auta to czyta - niech właściciel się opamięta, zdejmie klapki z oczu i mi go za pół ceny sprzeda to - marchwa sprzeda co zbędne a ja z resztą zrobię projekt Bestia 2.0 smiley

jak 4.5 jak dzikie chodziło to 5.0 z nitro i lżejsze o wyposażenie do tego z hamulcami jak trzeba - osz ty! - to by było coś!

...hmm rozmarzyłem się smiley


968 Cabrio http://924.pl/forum/viewthread.php?forum_id=16&thread_id=11503

911 i reszta http://924.pl/forum/viewthread.php?forum_id=16&thread_id=10460

FANTY do spylenia/zamiany : http://olx.pl/oferty/uzytkownik/2whg/
Autor RE: [I] 928 S4; 32'000PLN (Bolesławiec)
Cember666
Użytkownik

Postów: 613
Miejscowość: Wrocław / czasem Wałbrzych
Data rejestracji: 17.05.14
Dodane dnia 05-12-2016 18:39
A że tak zapytam - nie udzielając się w " gorącej kwestii " - gdyż obserwuję oferty tego Pana już jakiś czas i co pewien czas coś z oferty jest przynajmniej wg zdjęć i opisu ciekawe, czy podczas Waszych wizyt było tam coś " fajnego " na posesji, niekoniecznie marki na P ?


Autor RE: [I] 928 S4; 32'000PLN (Bolesławiec)
Lajka
Użytkownik

Postów: 1284
Miejscowość: Jakieś takieś
Data rejestracji: 13.07.08
Dodane dnia 05-12-2016 20:49
stare mietki SEC, troche amerykańców typu mustang, jakieś T2 - szczególnie się nie przyglądałem...zajęty byłem wypychaniem 928.


Prawdziwy nick -> Łajka smiley
Autor RE: [I] 928 S4; 32'000PLN (Bolesławiec)
marchewa
Użytkownik



Postów: 1402
Miejscowość: Jelcz-Laskowice
Data rejestracji: 02.01.12
Dodane dnia 05-12-2016 21:16
Lajka, widzę że zafiksowaleś sie na to że ja kupiłem ten wóz, więc powtórzę jeszcze raz.
NIE KUPIŁEM GO JA ANI MÓJ WSPÓLNIK.

Na twój post postanowiłem odpowiedziec bo któryś już raz pijesz do mnie z ironiczną gadką o handlarzach" i poczułem się tym lekko zniesmaczony, szczególnie że nie mam z tematem nic wspólnego.

To że restaurujesz kilka aut wiem, ale wiem też że w międzyczasie kupiłeś kilka innych zeby swoje projekty zasilić w części i ogołocone sprzedałeś dalej, mylę się?

Co do aut które sprzedaję, to z reguły są to auta do renowacji i ja tego nie ukrywam, a potencjalnym zainteresowanym przesyłam zawsze komplet informacji o wadach auta i wyczerpującą ilość zdjęć żeby na darmo nie jeździli.

A propos akcyzy to zwolnieniu z niej podlegaja auta powyzej 30 lat - czyli najstarszą S4 możesz tak odprawić dopiero w 2017. Ponadto wiąze się z tym fakt ze w niektorych wydziałach komunikacji nie zarejestrują ci takiego auta na białe tablice (wiem że zgodnie z prawem powinni ale czasami urzednicy wiedzą lepiej)
Dlatego też ja za wszystkie auta PŁACĘ AKCYZĘ! Cóż, taki już ze mnie wioskowy frajer. (jako że nie jestem dla ciebie wiarygodny możesz zapytać ludzi którzy ode mnie auto kupili)

Co do samego auta o ktorym jest temat, to ja nigdzie nie stwierdziłem ze to jest perełka i superokazja. Akurat w tej jednej kwestii byliśmy zgodni że auto jest cale do roboty, albo na cześci. Niemniej jednak uważam że do renowacji sie nadaje, a że nie bedzie ona TANIA I PROSTA to też napisalem.

W kwestii moich "konfabulacji" - bylbym bardzo bogaty gdyby ludzie płącili tyle pieniedzy bo ja tak mówię, a ja po prostu mówię o tym co widzę na rynku, stwierdzam fakt.
Ale schlebia mi to ze uważasz ze mogę sobie samodzielnie wykreować rynek w kraju. Dziękuję.smiley

Edytowane przez marchewa dnia 05-12-2016 21:17
Autor RE: [I] 928 S4; 32'000PLN (Bolesławiec)
Lajka
Użytkownik

Postów: 1284
Miejscowość: Jakieś takieś
Data rejestracji: 13.07.08
Dodane dnia 05-12-2016 21:42
No to widzisz, skoro Ty ani Twój wspólnik go nie kupiliście - to tym bardziej nie macie powodów do irytacji czy przejmowania się tym tematem.

Więc skąd ta osobista wycieczka wobec mnie, osoby która chciała kupić, zrezygnowała i pokazała różnicę między opisem a stanem rzeczywistym?
Przecież wcześniej nic nie pisałem o Tobie, nie sugerowałem w żaden sposób że to Ty etc.

Przecież często tak tu się robi, opisuje auta z ogłoszeń.
Jeśli trafił do kolejnego handlarza, to ktoś kto zobaczy zdjęcia i przeczyta ten wątek przynajmniej będzie wiedział co sprawdzać i czego się spodziewać - wsio na ten temat.

Za dużo się kilometrów natrzaskałem za ładnymi perełkami, uważam że takie "rozmijanie" się z prawdą i cwaniactwo trzeba tępić.

Z akcyzą jesteś w błędzie - 25lat.
Zwolnienie jest w najnowszej ustawie o akcyzie z dnia 29/11/2016.


Tak więc już pierwsze GTS można kupować bez akcyzy.smiley

Jak napisałem wcześniej, świadomie zrezygnowałem z zakupu - nie miałem też i nie mam do tej pory potrzeby wiedziećkto ten pojazd zakupił.

No offence.

P.S.
Jeśli kogoś gdzieś uraziłem to przepraszam - ale nawet nie wiem w którym momencie mogłem to uczynić opisując auto i wrzucając zdjęcia.


Prawdziwy nick -> Łajka smiley


Edytowane przez Lajka dnia 05-12-2016 21:44
Autor RE: [I] 928 S4; 32'000PLN (Bolesławiec)
marchewa
Użytkownik



Postów: 1402
Miejscowość: Jelcz-Laskowice
Data rejestracji: 02.01.12
Dodane dnia 05-12-2016 22:39
No to grunt że wszystko wyjaśnione i nikt sie nie obraził smiley
Autor RE: [I] 928 S4; 32'000PLN (Bolesławiec)
domi82
Użytkownik

Postów: 168
Miejscowość:
Data rejestracji: 13.03.15
Dodane dnia 06-12-2016 12:49
Lajka, co do osoby Adaś As, to znam osobiście i tak jak piszesz, dzwonił i wstępnie rezerwował auto bo z opisu wynikało, że stan auta jest spoko, a, że szuka 928 to się napalił, a tu jeszcze s4.
No, ale...
Jak dostaliśmy zdjęcia auta na maila, to poszliśmy na piwo i tyle było z naszego wyjazdy.
A to, że od razu rezerwował, wynikało z tego, że mu powiedziałem, że chłopaki z forum już na pewno jadą.
I tu się nie pomyliłem smiley

P. S. Adaś As niczym nie handluje, a to co sprzedaje to wietrzenie magazynu z jego prywatnej kolekcji.
Autor RE: [I] 928 S4; 32'000PLN (Bolesławiec)
domi82
Użytkownik

Postów: 168
Miejscowość:
Data rejestracji: 13.03.15
Dodane dnia 06-12-2016 12:49
Lajka, co do osoby Adaś As, to znam osobiście i tak jak piszesz, dzwonił i wstępnie rezerwował auto bo z opisu wynikało, że stan auta jest spoko, a, że szuka 928 to się napalił, a tu jeszcze s4.
No, ale...
Jak dostaliśmy zdjęcia auta na maila, to poszliśmy na piwo i tyle było z naszego wyjazdy.
A to, że od razu rezerwował, wynikało z tego, że mu powiedziałem, że chłopaki z forum już na pewno jadą.
I tu się nie pomyliłem smiley

P. S. Adaś As niczym nie handluje, a to co sprzedaje to wietrzenie magazynu z jego prywatnej kolekcji.
Autor RE: [I] 928 S4; 32'000PLN (Bolesławiec)
seler2
Użytkownik

Postów: 1352
Miejscowość:
Data rejestracji: 19.02.13
Dodane dnia 06-12-2016 22:56
oj panowie... mam nadzieję ze jak się skończę budowac to też mi się trafi taki "parch na części"... Blumenowego też nikt nie chciał kijem przez szmatę tknąc smiley
A ja Wam mówię, skończyły się 911stki, skończyły się 944 turbo, kończą się 944s2 idzie czas na rzadkie 928 i 924... A jeszcze teraz, przed nową akcyzą... brałbym w ciemno ten wóz, bez odpalania nawet.


było 944 S2
jest
e91 2.0d@220KM
f11 3.0d
k260
924s
Autor RE: [I] 928 S4; 32'000PLN (Bolesławiec)
Lajka
Użytkownik

Postów: 1284
Miejscowość: Jakieś takieś
Data rejestracji: 13.07.08
Dodane dnia 07-12-2016 20:31
seler, czytaj wyżej - akcyza nie będzie obejmować 928 ...zwolnienie na zabytki.




Prawdziwy nick -> Łajka smiley
Autor RE: [I] 928 S4; 32'000PLN (Bolesławiec)
seler2
Użytkownik

Postów: 1352
Miejscowość:
Data rejestracji: 19.02.13
Dodane dnia 07-12-2016 21:02
Lajka napisał/a:
seler, czytaj wyżej - akcyza nie będzie obejmować 928 ...zwolnienie na zabytki.



czyli na e39m5 będę musiał trochę poczekac....

a to s4 brałbym tak czy inaczej, cena wyjściwa dobra, parę tysi w tą czy tamtą dla kogoś kto z tego nie żyje to bez różnicy.
Jeżeli robi się dużo samemu to da się takie auto fajnie ogarnąć tylko zajmuje to sporo czasu i środków ale dla kogoś kto lubi gonić króliczka to przeciez sama przyjemnośc.
Auto nie jest po jakimś większym zdarzeniu, słaby lakier tu czy tam nie ma znaczenia jeśli i talk całosć musi iśc do malowania, wnętrze do ogarnięcia mechanika też.
Wiadomo że za włożoną kase dało by się kupic znośny egzemplarz ale rozłożenie inwestycji w czasie i włożenie własnego wysiłku jest nie do przecenienia


było 944 S2
jest
e91 2.0d@220KM
f11 3.0d
k260
924s
Autor RE: [I] 928 S4; 32'000PLN (Bolesławiec)
vip3r
Użytkownik



Postów: 6066
Miejscowość: Wolica (k.W-wy/Janek)
Data rejestracji: 23.10.06
Dodane dnia 07-12-2016 21:32
no i manual smiley


968 Cabrio http://924.pl/forum/viewthread.php?forum_id=16&thread_id=11503

911 i reszta http://924.pl/forum/viewthread.php?forum_id=16&thread_id=10460

FANTY do spylenia/zamiany : http://olx.pl/oferty/uzytkownik/2whg/
Autor RE: [I] 928 S4; 32'000PLN (Bolesławiec)
seler2
Użytkownik

Postów: 1352
Miejscowość:
Data rejestracji: 19.02.13
Dodane dnia 07-12-2016 22:38
no i manual...

Zresztą obecnie za 944s2 do roboty trzeba dać 30tys więc o czym my w ogóle mówimy...
Czasy w których te auta kupowało się za trzy-cztery średnie krajowe już sobie raczej poszły.


było 944 S2
jest
e91 2.0d@220KM
f11 3.0d
k260
924s
Autor RE: [I] 928 S4; 32'000PLN (Bolesławiec)
Dlugi
Użytkownik



Postów: 3406
Miejscowość: Lublin i okolice.
Data rejestracji: 05.02.06
Dodane dnia 07-12-2016 23:34
seler2 napisał/a:
no i manual...

Zresztą obecnie za 944s2 do roboty trzeba dać 30tys więc o czym my w ogóle mówimy...
Czasy w których te auta kupowało się za trzy-cztery średnie krajowe już sobie raczej poszły.



Czyli jednak kupiłeś? smiley

Jeśli tak to auto dobrze trafiło.


Pozdrawiam smiley
Porsche & ?
7442000 www.classiccars4you.com
Strona 2 z 3 < 1 2 3 >