924.pl
Nawigacja
Strona Główna
Newsy
Artykuły
Galeria
Forum
Komentarze
Download
Linki
Kontakt
Szukaj
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Zobacz Temat
924.pl | Klub 924.pl | Forum powitalne
Autor cześć
endicora
Użytkownik

Postów: 2
Miejscowość: Wałbrzych
Data rejestracji: 10.05.15
Dodane dnia 10-05-2015 18:31
jestem Marta, Porsche 944 '89 kupiłam ponad rok temu i nadal walczę z nim w garażu, mimo, że to już końcówka renowacji ciągle mam problem z VIN'em, który deklaruje silnik 2,5 118KW tylko że każdy mechanik z jakim rozmawiam o częściach twierdzi, że w tym roku nie wychodziły już te silniki, w urzędzie też miałam problem z rejestracją, o wykupieniu OC już nie wspomnę...znajdzie się ktoś kto pomoże rozwiązać zagadkę? smiley
VIN WP0ZZZ94ZGN402497

z góry dzięki za pomoc smiley
Autor RE: cześć
Dlugi
Użytkownik



Postów: 3406
Miejscowość: Lublin i okolice.
Data rejestracji: 05.02.06
Dodane dnia 10-05-2015 18:36
Witaj,

Po vinie nie jest to na pewno 89r tylko 86r
Najlepiej sprawdz numer silnika który znajduje się w okolicy sprzęgła po stronie pasażera. Powinien zaczynać się. M44/xx w zależności od rocznika o mocy.

Pozdrawiam i powodzenia


Pozdrawiam smiley
Porsche & ?
7442000 www.classiccars4you.com
Autor RE: cześć
endicora
Użytkownik

Postów: 2
Miejscowość: Wałbrzych
Data rejestracji: 10.05.15
Dodane dnia 10-05-2015 21:56
ok sprawdzę, dzięki
Autor RE: cześć
fifa16shop
Użytkownik

Postów: 3
Miejscowość:
Data rejestracji: 14.10.15
Dodane dnia 14-10-2015 10:24
New season, Manchester United once occupied the standings, but the 0-3 defeat to Arsenal, the Reds do not have to prove the paradigm shock champions. In recent years, this should be a Manchester United Arsenal nemesis, even the worst of David Moyes, Arsenal 2013-14 season, two games wins and 1 level does not strive. Van Gaal 4 times against Arsenal, won only one game, losing two games, the FA Cup was also Buy Fifa 16 Coins eliminated Arsenal last season. Invested heavily in Manchester United, nor strong Bimoyesi era. Rooney, Mata, Pres these attacks hand disappointing performance, Bastian Schweinsteiger and Michael Carrick was punctured two veterans in front of Arsenal, Manchester United there are serious problems on both ends. There is no doubt, as coach Louis van Gaal to bear the main responsibility, Manchester United lack counterattack determination behind, Fifa 16 Coins stubborn old Fan used Pres, Rooney, these are areas for improvement.
Autor RE: cześć
konto_usuniete
Użytkownik

Postów: 1975
Miejscowość:
Data rejestracji: 24.09.07
Dodane dnia 14-10-2015 14:07
Witamy!

W P(R)L ważniejszy jest rok kalendarzowy, w DE (i nie tylko) ważniejszy jest rok modelowy - wyjaśnienie poniżej. Stąd są (mogą) wynikać pewnie niezgodności i urzędnicze problemy.

1. VIN - rok modelowy auta = 1986 (kalendarzowo odpowiada to okresowi produkcji sierpień 1986-lipiec 1987).

2. Silnik o mocy 118KW - w autach z roku modelowego 1988 (kalendarzowo odpowiada to okresowi produkcji sierpień 1988 - lipiec 1989). Więc modelowo rzeczywiście ich wtedy nie było w 1989 roku ale kalendarzowo jeszcze tak. Mechanikom pewnie "wyskakuje" rok modelowy 1988 - stąd takie a nie inne ich wnioski.

Edytowane przez konto_usuniete dnia 14-10-2015 14:14
Autor RE: cześć
pokrzept
Użytkownik

Postów: 284
Miejscowość:
Data rejestracji: 25.08.14
Dodane dnia 14-10-2015 14:39
madmax332 dałeś się nabrać na ten sam numer co i ja - zerknij na datę przedostatniej odpowiedzi smiley. Co do porządkowania papierów - sam przez to przechodziłem ostatnio ze swoim - w dowodzie nie miałem wbitej mocy, a pojemność skokowa nie zgadzała się z typem zamontowanego silnika. Sprawa rozbiła się o stację diagnostyczną gdzie wystawiono mi stosowne zaświadczenie, z którym należy się udać do urzędu, i na tej podstawie wprowadzane są zmiany do dowodu.
Autor RE: cześć
konto_usuniete
Użytkownik

Postów: 1975
Miejscowość:
Data rejestracji: 24.09.07
Dodane dnia 14-10-2015 16:09
1. Ups - rzeczywiście wtopa smiley Ale to nic - może komuś się przyda.
2. Takie braki/nieścisłości w dowodzie to już niestety rzeczywiście podstawa do urzędowego wyjaśnienia. W końcu musi być ustalona podstawa do naliczania wszelakiego rodzaju opłat - więc abo jeździmy albo "doniczka" lub części.