924.pl
Nawigacja
Strona Główna
Newsy
Artykuły
Galeria
Forum
Komentarze
Download
Linki
Kontakt
Szukaj
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Zobacz Temat
924.pl | Klub 924.pl | Forum powitalne
Autor Cześć wszystkim!
Captain
Użytkownik

Postów: 3
Miejscowość: Warszawa
Data rejestracji: 18.04.16
Dodane dnia 18-04-2016 13:15
Witajcie,

Chciałbym się przywitać, co prawda nie jestem jeszcze właścicielem Porsche, ale sądzę że niebawem dołączę do tego grona smiley

Po krótce, do niedawna jeździłem saabem 93 aero w wersji xwd ale niestety los chciał że musieliśmy się rozstać, ponieważ saab miał spory wypadek nie z mojej winy (załadowany dostawczak wjechał mi na światłach w tył ze sporą prędkością) i nie nadaje się już do naprawy. smiley

Porsche jak i wcześniej saab mają dla mnie to motoryzacyjne coś, to coś czego nie mają inne marki. Muszę przyznać, że zanim pojawił się pomysł zakupu 944 rozważałem bmw, ale w tych samochodach brakowało mi tego co ma porsche, tego czegoś co sprawia że nie chcesz wysiadać z tego samochodu. smiley

Prywatnie z rzeczy o sobie mogę powiedzieć, że jestem pilotem, póki co nie zawodowo, ale sądzę że to też niebawem ulegnie zmianie smiley

To by było na tyle o mnie smiley
Autor RE: Cześć wszystkim!
szczurek
Użytkownik



Postów: 1503
Miejscowość: Rowy
Data rejestracji: 25.04.07
Dodane dnia 18-04-2016 13:43
Witaj

Owocnych poszukiwań. Z 944 faktycznie nie chce się wysiadać smiley
Ja tu najkrótszy stażem jeździec jestem, ale tylko kiedy mogę to wsiadam do prosiaka.


944 '87 2,5 targa
924/944/968 Papa Smerf
Mercedes 190E 2,6 Sportline
awatar wspomnienia odległe!!!!!!
Jedna Złota Łopata
Autor RE: Cześć wszystkim!
kwiatek
Użytkownik



Postów: 182
Miejscowość: Lublin
Data rejestracji: 02.06.15
Dodane dnia 18-04-2016 14:14
Witaj.
Życzę owocnych poszukiwań i za niedługo własnego Porszaka na podwórku. Owszem, są to niesamowite samochody pod każdym względem. Co prawda to chyba ja ze wszystkich z forum najmniejszy dystans pokonałem ale niesamowitość auta czuć było w każdym przejechanym metrze smiley


Jest:
e39 '97 Touring
e30 '91 Convertible
924 '83 Targa
955 '04 US
.
.
.
There is no substitute smiley
Autor RE: Cześć wszystkim!
Captain
Użytkownik

Postów: 3
Miejscowość: Warszawa
Data rejestracji: 18.04.16
Dodane dnia 18-04-2016 14:20
Jeszcze takie pytanie ode mnie, sądzicie że ta 944 będzie godna uwagi?

http://otomoto.pl/oferta/porsche-944-2-5-benzyna-163km-niemcy-ID6yiRW3.html#75a7ec747c

Z góry dzięki za jakieś info! smiley
Autor RE: Cześć wszystkim!
HOGBEN
Użytkownik



Postów: 38
Miejscowość: Gůrny Ślůnsk
Data rejestracji: 20.03.16
Dodane dnia 18-04-2016 14:38
Ahoj Kapitanie !

Trzeba będzie na Ciebie tutaj uważać. Jesteś pilotem to możesz kogoś przypadkowo przelecieć i nawet tego nie zauważyć smiley

A BMW i Mercedes też mają piękne lotnicze tradycje smiley

Pomyślności w szukaniu , tu kolega też ogłasza taką interesującą białą strzałę. Może warto się zainteresować. Pozdrawiam smiley
Autor RE: Cześć wszystkim!
wit007
Użytkownik



Postów: 2479
Miejscowość: Gdynia/Warszawa
Data rejestracji: 12.02.11
Dodane dnia 18-04-2016 15:28
Stara deska? Ja bym szukał nowej. Ale możesz się przymierzyć - przy starej jest zupełnie inna pozycja za kierownicą. Gorsza smiley Jest w ogłoszeniach biały z nową deską i klimą(!) tyle, że w kawałkach - do złożenia po lakierowaniu. Jakby się dało zbić troszkę cenę to będzie zdecydowanie lepsza propozycja.


Witek
jest: 997 '09 Tor Poznań 1:55,203
było: 964 '91 TP 2:03, 944 '85 TP 2:08, 924 '85, 996 '02

www.komunikado.pl agencja public relations
4337926
Autor RE: Cześć wszystkim!
Captain
Użytkownik

Postów: 3
Miejscowość: Warszawa
Data rejestracji: 18.04.16
Dodane dnia 18-04-2016 15:31
wit007 napisał/a:
Stara deska? Ja bym szukał nowej. Ale możesz się przymierzyć - przy starej jest zupełnie inna pozycja za kierownicą. Gorsza smiley Jest w ogłoszeniach biały z nową deską i klimą(!) tyle, że w kawałkach - do złożenia po lakierowaniu. Jakby się dało zbić troszkę cenę to będzie zdecydowanie lepsza propozycja.


Kompletnie nie znam tego samochodu i niestety nie jestem w posiadaniu lawety, czy też miejsca gdzie mógłbym go powoli składać, sam egzemplarz (biały) bardzo mi się podoba nie ukrywam i chętnie bym go kupił nawet w obecnej cenie pod warunkiem że byłby złożony smiley
Autor RE: Cześć wszystkim!
Pumba
Użytkownik

Postów: 2950
Miejscowość: Gdańsk
Data rejestracji: 06.12.09
Dodane dnia 18-04-2016 15:44
Cześć,

To, co Witek mówi, to oczywiście prawda niezaprzeczalna.
Na forum mamy zarówno zwolenników "starej" dechy z jej klimatem lat 80' tych i takich, którym się bardziej ta obła paskuda podoba smiley

Srebrne nie wygląda źle, może oprócz tej fanaberii z napisem z przodu i spinkami na masce. Sportsitze fajne, deska nietragiczna... Jak buda jest niebita, a mechanika jakoś działa - może i taki wybór ma ręce i nogi smiley