924.pl
Nawigacja
Strona Główna
Newsy
Artykuły
Galeria
Forum
Komentarze
Download
Linki
Kontakt
Szukaj
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Zobacz Temat
924.pl | Klub 924.pl | Forum powitalne
Autor Czołem
grysik
Użytkownik

Postów: 5
Miejscowość: Opole
Data rejestracji: 04.01.17
Dodane dnia 04-01-2017 09:40
Czołem!
W lutym 2014 roku widziałem po raz pierwszy 924s na żywo w komisie pod Opolem. Był w kiepskim stanie i chyba tylko to mnie odstraszyło. Próbowałem wtedy kontaktować się z kolegą DRWALem z tego forum, ale nie miałem tutaj konta i pisałem maila, na którego niestety nie uzyskałem odpowiedzi. Odpuściłem wtedy temat i zapomniałem o nim. Ostatnio w Opolu widziałem na niemieckich blachach zgniłozielone 924 z dziadkiem i babcią w środku. Zrobiło na mnie takie wrażenie, że tym razem raczej nie zapomnę o tym modelu smiley

Rejestruję się tutaj, bo może w końcu uda się wyciągnąć pieniądze i kupić swoje pierwsze Porsche. Sam na pewno nie będę decydował, bo nie mam większego pojęcia o tej marce stąd pewnie będę dopytywał o szczegóły.

Jest jakiś temat zbiorczy, w którym można z grubsza zapoznać się ze szczegółami, które różnią odpowiednie roczniki i rzeczy na które warto spoglądać podczas oceny samochodu? Czy pozostaje przeczytanie wszystkiego od deski do deski? smiley

Do tej pory jeździłem Ibizą z 87, Audi 100 C4 2.8, Trooperem 2.8, Montereyem 2.8, Grand Voyagerem 3.3 94r., a teraz mondeo mkIII 2.0 130.
W tym roku w sierpniu kończę 30 lat i myślę, że to dobra okazja do odłożenia pieniędzy i upolowania prezentu smiley
Powyższy akapit trochę zabrzmiał jak "zawód syn", ale tak nie jest, więc na pewno nie będę celował w wyższe modele, bo na nie raczej nie uzbieram, zwłaszcza, że w sierpniu będę tatą smiley

Może ktoś w Opolu lub okolicach posiada 924 lub 944 to chętnie bym podjechał i postawił dobre piwo, żeby móc w nim usiąść i posłuchać czegoś o tych modelach smiley

Edytowane przez grysik dnia 04-01-2017 09:41
Autor RE: Czołem
szczurek
Użytkownik



Postów: 1503
Miejscowość: Rowy
Data rejestracji: 25.04.07
Dodane dnia 04-01-2017 21:24
Witaj i powodzenia w poszukiwaniach.


944 '87 2,5 targa
924/944/968 Papa Smerf
Mercedes 190E 2,6 Sportline
awatar wspomnienia odległe!!!!!!
Jedna Złota Łopata
Autor RE: Czołem
Qbak
Użytkownik



Postów: 7450
Miejscowość: Rawa Mazowiecka/Warszawa
Data rejestracji: 03.08.07
Dodane dnia 04-01-2017 22:04
Witamy na forum smiley
Powodzenia, jak będziesz miał jakieś auto na oku to pytaj o szczegóły, zresztą chyba
każdy aktualnie wystawiony transaxl jest szczegółowo omawiany na forum. Już jest
ich tylko mała garstka w ogłoszeniach, nie to co kiedyś smiley


924 2.0 N/A - 83' Targa LM8U
Tor Poznań 2:04,992
Mapa Polskich Transaxli

QBAK - nowe części (i akcesoria) do Porsche
www.porscheshop.pl
Autor RE: Czołem
grysik
Użytkownik

Postów: 5
Miejscowość: Opole
Data rejestracji: 04.01.17
Dodane dnia 04-01-2017 22:08
Dlatego bardzo żałuję, że odpuściłem temat, bo wtedy przeglądając ogłoszenia miałem wrażenie, ze wystarczy mi 15000 na zakup. Teraz raz, że to mało, dwa, że mały wybór.
Ale mam czas smiley Może ktoś z forumowiczów będzie chciał sprzedać swoją perełkę, a może trafię coś za granicą. Czas pokaże smiley


Szukam swojego pierwszego Porsche
Autor RE: Czołem
Olo924
Użytkownik



Postów: 4754
Miejscowość: Kraków / Warszawa
Data rejestracji: 04.02.06
Dodane dnia 05-01-2017 00:43
witaj i powodzenia !



924 '78
944 '83

Każdy kilometr przejechany nie Transaxlem, to stracony kilometr.
Jeder Kilometer ohne Transe ist ein verlorener Kilometer ...