924.pl
Nawigacja
Strona Główna
Newsy
Artykuły
Galeria
Forum
Komentarze
Download
Linki
Kontakt
Szukaj
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Zobacz Temat
924.pl | Klub 924.pl | Hyde Park
Strona 61 z 62 << < 58 59 60 61 62 >
Autor RE: Motocykle
K_Tuono
Użytkownik

Postów: 311
Miejscowość: Tomaszów M.
Data rejestracji: 06.05.16
Dodane dnia 16-08-2021 15:57
Na podwórku stoi coś z Polski, Niemiec i USA .... przyszła kolej na słoneczną Italię.


944.2 '85 2.5L

K_Tuono dodał/a następującą grafikę:

Autor RE: Motocykle
Szarak Maryjusz
Użytkownik



Postów: 1705
Miejscowość: Coruscant
Data rejestracji: 15.05.12
Dodane dnia 16-04-2022 09:25
Jazda na XR650R bardzo przypadła mi do gustu. Co wyjazd zaczęły kusić wjazdy w coraz trudniejszy teren. Niestety w głowie panowało przeświadczenie, że szkoda mi tego motocykla z uwagi na model motocykla, stan i wersję tego egzemplarza, co zaczyna być widać po ich cenach na portalach ogłoszeniowych. Do tego na kołach supermoto za wiele na piaszczystych podjazdach zwojować nie idzie, a o wywrotkę łatwo.

Od dawien dawna chodził mi plan zrobienia czegoś stricte wyczynowego. Robiłem podejście do torowego auta. Po baaaardzo długich analizach doszedłem do wnioski, że i autem i ścigaczem nie miałbym za bardzo gdzie jeździć oprócz torów... a tutaj ich nie ma. Poza tym to jest rezerwowanie dłuższego wolnego czasu taki wypad, a nie "wyskoczę sobie na godzinkę".

Poszedłem vabank - skoro mam takie pozytywne wrażenia z jeżdżenia XR wokół komina.

Kręci mnie enduro i hard enduro, motocross nie bardzo. Kupić świeżego KTMa? Nie, to nie w moim stylu. Po tym co zrobiłem, wiele osób tłukło się w czoło. Trudno, żyje się raz.

2002 Yamaha YZ 250 oczywiście w dwóch taktach.

Zdjęcie niestety dość nieaktualne, bo przeszła obecnie pakiet przystosowań do hard enduro.

Tak się wciągnąłem w to, że zacząłem robić motocykle nie tylko swoje smiley .

XRę mam do jeżdżenia wszędzie, w drugim motocyklu nie potrzebuję homologacji. Poza tym lampy ważą i się tłuką przy wywrotkach smiley . Jedyny problem tego motocykla to brak rozrusznika, który daje się we znaki, gdy silnik zgaśnie pod stromą górę. Oprócz tego nie znalazłem jakoś na razie miejsca, w którym stary japoński full cross ustępowałby mocno współczesnym konstrukcjom europejskim.


Porsche 924 2.0 Szarak

Nie przestaliśmy się bawić, gdy staliśmy się starzy.
Stajemy się starzy, bo przestajemy się bawić.

Szarak Maryjusz dodał/a następującą grafikę:

Autor RE: Motocykle
Szarak Maryjusz
Użytkownik



Postów: 1705
Miejscowość: Coruscant
Data rejestracji: 15.05.12
Dodane dnia 07-05-2022 18:02
No dobra, w sumie mogę ponownie coś tu napisać. Udało się poskładać oba motocykle na majówkę smiley smiley smiley .

XR przeszła remont gaźnika, bo w poprzednim sezonie doraźne czyszczenie naprawiło problem zacinającego się zaworka paliwa, ale motocykl nie chodził tak jak sobie bym tego życzył. Gaźnik poszedł na stół, wymienione wszystkie uszczelnienia, skorupa wyprana w myjce ultradźwiękowej i zaczął współpracować. Od razu spisałem sobie dysze jakie tam mam i wykombinowałem setup, żeby zrobić rejetting poprawiający moc - bo tak nudno. Kros z silnikiem 650, większych nie robią ... zawsze za mało ... Nie dojdzie do rejettingu, bo cały problem XR650R polega na tym, że gaźnik nie ma płaskiej przepustnicy i pompki przyspieszającej. W takim wypadku rejetting nie da efektu wściekłego byka, który z 3-go biegu nawet z gazu chce wstawać na koło. Fakt, motocykl potrafi przeciągać wagony kolejowe, ale nie ma tego pier******cia, które wystawia ręce z barków, jak inne krosy. Chociaż to też jest pojęcie względne, bo wcale nie jest tak, że on ma muła. Keihin FCR nie mieści się pod bakiem bez przeróbek, a z racji tego, że Mikuni TM40 się mieści - taki został zamówiony. Z powodu pandemicznych problemów transportowych z kraju kwitnącej wiśni gaźnik miał być najpierw w marcu, potem w kwietniu, a na końcu w czerwcu, a nikt nie wie serio kiedy ... to wyremontowałem oryginalnego Keihina, żeby w ogóle logicznie jeździć ... i czekam jeżdżąc i bawiąc się.

Łaj Zi tufifti - kupiłem to w zeszłym roku, rozebrałem. Poskładałem wydech jak trzeba, tłumik wpadł nowy, bo stary był nie wiem od czego. Podnóżki, bo ze starych nogi już spadały i nie dało się ich naostrzyć pilnikiem, bo po prostu zniknęły. Boczna stopka! Jaki to jest nieoceniony wynalazek! Jak jest, nikt nie zwraca uwagi. Jednak gdy go nie ma ... niby fajnie, bo full cross, ale tylko na tor. Do enduro bez stopki to się można pociąć ... smiley . Dostał. Świece oleje ... dużo, by pisać. W ogóle dużo napisałem, a o wiele więcej można pisać, ale kto to przeczyta?

Dwa motocykle razem na poniższym zdjęciu. Faktycznie XR jak na 650 jest dość zgrabna pomijając fakt, że ma koła SM. Widać, że skracali rozstaw kół ile mogli. Fajna konstrukcja i niezawodna jak na Hondę przystało. Nie dziwota, że wygrywała Baja 1000. Natomiast YZ 250 to najdłużej produkowany motocykl krosowy na świecie. Są to porządne maszyny, nie ma co. Zawsze się będę przepychał z KTM-iarzami w dyskusjach smiley .


Porsche 924 2.0 Szarak

Nie przestaliśmy się bawić, gdy staliśmy się starzy.
Stajemy się starzy, bo przestajemy się bawić.

Szarak Maryjusz dodał/a następującą grafikę:



Edytowane przez Szarak Maryjusz dnia 07-05-2022 18:17
Autor RE: Motocykle
Szarak Maryjusz
Użytkownik



Postów: 1705
Miejscowość: Coruscant
Data rejestracji: 15.05.12
Dodane dnia 07-05-2022 18:04
Otworzyliśmy sezon jak trzeba. Jeździliśmy sobie, aż znaleźliśmy KTMa LC4 i obok niego zaparkowaliśmy.


Porsche 924 2.0 Szarak

Nie przestaliśmy się bawić, gdy staliśmy się starzy.
Stajemy się starzy, bo przestajemy się bawić.

Szarak Maryjusz dodał/a następującą grafikę:

Autor RE: Motocykle
Szarak Maryjusz
Użytkownik



Postów: 1705
Miejscowość: Coruscant
Data rejestracji: 15.05.12
Dodane dnia 07-05-2022 18:11
Następny dzień trening. Motocykl w tle to WR 426. Konstrukcja napiętnowana w polskim internecie jako najbardziej zawodne enduro świata. Nie mamy z nim żadnych problemów. Bardzo przemyślany motocykl i dbając o drogą 5-cio zaworową głowicę spokojnie można przepierdzieć masę motogodzin.

Jeśli chodzi o kontrowersyjny aspekt tego hobby - poruszamy się po terenach, na które mamy zgodę wstępu i omijamy rezerwaty, uprawy rolne i inne areały, na których nie życzą sobie ludzie nas widzieć. Da się smiley


Porsche 924 2.0 Szarak

Nie przestaliśmy się bawić, gdy staliśmy się starzy.
Stajemy się starzy, bo przestajemy się bawić.

Szarak Maryjusz dodał/a następującą grafikę:

Autor RE: Motocykle
vip3r
Użytkownik



Postów: 6066
Miejscowość: Wolica (k.W-wy/Janek)
Data rejestracji: 23.10.06
Dodane dnia 01-11-2022 09:12
no cześć smiley

podzielę się z wami tym co odkryłem niedawno z branży motocyklowej - bo sam kupiłem - jestem Mega zadowolony i już kilku znajomych też kupiło smiley

słowem wstępu:

jak część z Was zauważyła zaserwowałem sobie przerwę od motocykli (i nie tylko) o ogólnie statusiałem ale w tym roku powoli zaczęło mi wracać dobre samopoczucie i chęć na motocykle - tyle że chciałem coś spokojniejszego co nei będzie mnie nakręcać do szybkiej jazdy a bardziej relaksować.

część z Was wie że miałęm fazę na HD Road King po jazdach testowych kilka lat temu, no i po testach różnych innych krążowników wybór padł na Moto Guzzi Californie - bardzo mi się spodobało jak się prowadzi, skręca i hamuje mimo masy - natomiast po kilku miesiącach wycieczek po Polsce, zamiast mieć wymarzone moto w garażu rosła tylko moja frustracja na nieszczerych sprzedawców - miarka się przelała po 400km wycieczki do moto które nie odpaliło i miało skonczone sprzęgło (naturalnie sprzedawca nic o tym nie wspomnial mimo ze od kilku tygodni z nim rozmawiałem że jade i bede daleko chcial wracać)....

tak czy inaczej nie miałem moto i bylem wkurzony szukaniem, jako ze Moto Guzzi to niszowy temat to przeniosłem zainteresowanie na HD - no i przypomnialem sobie o naszym dawnym forumowym koledze z HD (hogben) - zadzwonilem pogadaliśmy i okazało się że importer HD pod swoje skrzydła wziął też markę Royal Enfield - nie wiem na ile znacie marke - ja wiedziałem jedno mają w swojej ofercie chyba najładniejszy nowy motocykl w stylu cafe racer - Continetal GT - no a że dowiedziałem się że właśnie otworzyli salon w WWie (al.jerozolimskie 200 - obok Indian in Triumph) - następnego dnia byłem już na jazdach testowych smiley - no i jak okazało się że w cene używanego motocykla można mieć NOWY z 3 letnią gwarancją do tego kultowej marki!? (ceny już od ok 23kpln)

niewiem czy opisywać wam moje odczucia po testach poszczególnych modeli - dajcie znać.

natomiast fakt faktem że podobały mi się wszystkie a zdecydowałem się na model który gdy patrzylem po danych technicznych to teoretycznie nie powinen mnie zainteresować smiley - bo co to jest raptem 20KM z 350ccm? - a JEDNAK! - dlatego w motocyklach super istotne jest się przejechać bo dane techniczne naprawdę niewiele mówią...

wybrałem Meteor 350 - nie wiem jak im się udało ale z moim wzrostem 189cm - jest mi na nim wygodniej niż na większości dużych HD, ma bardzo przyjemną charakterystykę silnika i jest Niesamowicie zwrotny - ma co prawda ogranicznik prędkości na 120km/h - natomiast okazuje się że w zupełności mi to wystarcza do tego do czego to moto używam - spalanie na poziomi pomiedzy 2.7 (normalna jazda) a 3.3 (dzikowanie non stop na pełnym gazie) też nie przeszkadza smiley

najfajnijesze w nim jest że nawet kilka lat przed przerwą już czesto nie chcialo mi się brać moto jak pogoda była taka sobie a teraz tym motocyklem jeżdżę gdzie tylko się da i keidy tylko się da - należy wziąśc poprawkę że mam go od wrzesnia dopiero wiec na pewno efekt nowosci tez jeszcze działa ale nakręciłem już przeszło 2300km i nadal mam ochote dalej - na pewno pomaga że to zdecydowanie najwygodniejszy motocykl jakim mialem okazję jezdzic w korkach! - serio nawet skutery czy 125 nie były tak zwrotne i przyjemne w tym!

no i dla mnie "statusiałego" chyba najlepszy argument to że mój syn (teraz 14lat) chętnie ze mną z nim jeździ - wcześniej nie dawał sie namówić a ten motocykl ma taką fajną charakterystykę że nawet jego przekonał (do tego stopnia że teraz uczę go jezdzic na motorowerze i powoli bedziemy chyba szukać dla niego jakiejść 50-tki - jakby ktoś coś to dajcie znać)

wracając do Royal Enfield - polecam wam wybrać się do salonu w Wwie smiało powołajcie się na mnie bo zakumplowałem się już z Piotrkiem co prowadzi ten salon - ich aktualną ofertę znajdziecie na stronach (a zaraz nowe modele będą które też chętnie potestuję smiley )

teraz do testów mają tam Continetal GT 650 w super wydaniu - mr.Clean - ten potestowy egzemplarz można kupić za ok 30 - sami zobaczcie:

https://allegro.pl/ogloszenie/royal-enfield-inny-continental-gt-650-mr-clean-12058124550

jak ktoś chciałby żebym opisał moje wrażenia to dajcie znać albo zadzwońcie (nr sie nie zmienił - 880-naszeforum-naszeforum) - w każdym razie Meteor 350 idealnie mi pasuje do tego do czego moto chciałem teraz - ale Mr.Clean - MEGA mi się podoba - polecam smiley


968 Cabrio http://924.pl/forum/viewthread.php?forum_id=16&thread_id=11503

911 i reszta http://924.pl/forum/viewthread.php?forum_id=16&thread_id=10460

FANTY do spylenia/zamiany : http://olx.pl/oferty/uzytkownik/2whg/

vip3r dodał/a następującą grafikę:



Edytowane przez vip3r dnia 01-11-2022 09:19
Autor RE: Motocykle
vip3r
Użytkownik



Postów: 6066
Miejscowość: Wolica (k.W-wy/Janek)
Data rejestracji: 23.10.06
Dodane dnia 09-03-2023 20:14
W sumie dziwne że dopiero teraz wpadłem na pomysł spytać na forum.

Ma ktoś może do sprzedania jakieś fajne 50ccm?

Szukam dla syna do nauki - zaczeło się od ogara (sąsiad zbiera prlowe maszyny) ale z ich aktualnymi cenami (zarejestrowane tylko mnie interesują) to zacząlem oglądać supermoto itp.

Jakby ktoś coś miał lub wiedział o jakimś modelu godnym polecenia to piszcie (może da sie wątek reaktywować smiley )


968 Cabrio http://924.pl/forum/viewthread.php?forum_id=16&thread_id=11503

911 i reszta http://924.pl/forum/viewthread.php?forum_id=16&thread_id=10460

FANTY do spylenia/zamiany : http://olx.pl/oferty/uzytkownik/2whg/

vip3r dodał/a następującą grafikę:



Edytowane przez vip3r dnia 11-03-2023 08:57
Autor RE: Motocykle
Szarak Maryjusz
Użytkownik



Postów: 1705
Miejscowość: Coruscant
Data rejestracji: 15.05.12
Dodane dnia 13-05-2023 19:21
Kup młodemu jakieś supermoto 50, 80 ccm w dwóch taktach - Minarelli AM-6 bywa idealne. I się dobrze nauczy i za Tatą nadąży, a jak zapałuje silnik to nie boli naprawa.

XR dostała gaźnik Mikuni TM-40 z płaską przepustnicą i pompką przyspieszającą. Oprócz tego, że posyła przednie koło w kosmos jak Elon rakietę, to nic się nie zmieniła wizualnie, bo nie trzeba. Widać jak wygląda na wcześniejszych fotach z tego wątku.

YZ cały czas przerabiam do enduro, wrzuciłem tylne koło 18" od WR-ki. Charakterystyki silnika nie zdążyłem jeszcze przemodelować, cały czas jest paskudna. Pierwsza jazda w nowym sezonie była olśnieniem, stwierdziłem, że w końcu się nauczyłem jeździć dwusuwową ćwiarą, a to po prostu było zeszłoroczne paliwo. Po zatankowaniu świeżego znowu jest nie do dyskusji.


Porsche 924 2.0 Szarak

Nie przestaliśmy się bawić, gdy staliśmy się starzy.
Stajemy się starzy, bo przestajemy się bawić.

Szarak Maryjusz dodał/a następującą grafikę:



Edytowane przez Szarak Maryjusz dnia 13-05-2023 19:23
Autor RE: Motocykle
Szarak Maryjusz
Użytkownik



Postów: 1705
Miejscowość: Coruscant
Data rejestracji: 15.05.12
Dodane dnia 13-05-2023 19:34
Żeby nie było, że jestem fanem japsów łaziło mi po głowie kupno KTMa. Niestety fanem współczesnego KTMa nie jestem, bo uważam, że są słabe i się rozwalają bez powodu smiley to stwierdziłem, że może da się połączyć z tym zamiłowanie do klasyki.

Bingo, KTM 500 GS 1982 1-szy wypust . Egzemplarz ma 2k nalotu, frajdę z jazdy daje dziwną. Myślałem, że tak stary motocykl jeździ jak tłuczek. Nie ten. Takie KTMy to ja akceptuję.


Porsche 924 2.0 Szarak

Nie przestaliśmy się bawić, gdy staliśmy się starzy.
Stajemy się starzy, bo przestajemy się bawić.

Szarak Maryjusz dodał/a następującą grafikę:

Autor RE: Motocykle
Szarak Maryjusz
Użytkownik



Postów: 1705
Miejscowość: Coruscant
Data rejestracji: 15.05.12
Dodane dnia 13-05-2023 19:37
Cały czas się waham czy go rozbierać i lakierować na nowo, czy zostawiać w oryginalnej "patynie".


Porsche 924 2.0 Szarak

Nie przestaliśmy się bawić, gdy staliśmy się starzy.
Stajemy się starzy, bo przestajemy się bawić.

Szarak Maryjusz dodał/a następującą grafikę:

Autor RE: Motocykle
Szarak Maryjusz
Użytkownik



Postów: 1705
Miejscowość: Coruscant
Data rejestracji: 15.05.12
Dodane dnia 13-05-2023 19:47
No dobra, posłańca przedniego koła w kosmos też wrzucam, żeby mu smuto nie było.

Odżyje ten wątek, czy nie brardzo smiley ?


Porsche 924 2.0 Szarak

Nie przestaliśmy się bawić, gdy staliśmy się starzy.
Stajemy się starzy, bo przestajemy się bawić.

Szarak Maryjusz dodał/a następującą grafikę:

Autor RE: Motocykle
vip3r
Użytkownik



Postów: 6066
Miejscowość: Wolica (k.W-wy/Janek)
Data rejestracji: 23.10.06
Dodane dnia 14-05-2023 20:56
chyba tylko my dwaj piszemy/czytamy to moze sie zdzwonimy smiley

z synem kupiliśmy zipp pro GT i calkiem fajnie już ogarnia.

ja znów nawrót na moto mam - raz że syn a dwa że kilku kolegów też pokupowało niec - do tego w mojej wsi CLub house klubu RC powstał i już się tam skumplowałem z towarzystwem smiley

to wszsytko tylko powoduje że jest ryzyko ze znow jakies HD sie pojawi - jak tak coraz wiecej osob obok HD ma - testowalem nawet ostatnio nieco

z HD - Low Rider S - powaznie zaskoczyl mnie jak fajnie to jezdzi -pozycja troche dziwna na poczatku ale HD ktorym smigasz 160 bez wiekszego problemu do tegto skreca calkiem niezle - jak ktos uwaza ze HD to ciężkie krowy polecam sie przejechac.

mialem tez okazje przejechac sie Royal Enfield Super Meteor i jak ktos szuka nowego criusera w rozsadnej cenie to też mogę zdecydowanie polecic - wyglad i wykonanie świetne, silnik 650 juz ma ten zapas ktorego czasem mojemu Metorowi brak - szczegolnie w 2 osoby - ale najwieksze wrazenie robi przednei zawieszenie - motocykl naprawde prowadzi sie jak dużo droższy - za te 39k uwazam że to naprawde fajna oferta - moze nie az tak świetna jak Meteor 350 za te 23k - no ale to jest już powazniej wygladający motocykl.

w najblizszy weekend w W-wie jest weekend testowy Royal Enfield (na fb da sie znalezc wydarzenie) - jak ktos ma ochote to zapraszam - a jak ktos z forum da znac to moze i ja sie pojawię dla towarzystwa (bo testowac to juz wszytko tam testowalem smiley


968 Cabrio http://924.pl/forum/viewthread.php?forum_id=16&thread_id=11503

911 i reszta http://924.pl/forum/viewthread.php?forum_id=16&thread_id=10460

FANTY do spylenia/zamiany : http://olx.pl/oferty/uzytkownik/2whg/

Edytowane przez vip3r dnia 14-05-2023 21:00
Autor RE: Motocykle
Dlugi
Użytkownik



Postów: 3406
Miejscowość: Lublin i okolice.
Data rejestracji: 05.02.06
Dodane dnia 15-05-2023 09:11
A tam.... też to czytam... smiley

Od prawie roku mam Yamahe xj750 Seca kupiona za grosze, nie paląca,
Uruchomiłem, nowy akumulator, zarejestrowałem... po zimie teraz nawet zapaliła. smiley

Mnie też bierze na HD ale celuje w lata 90te Evo.


Pozdrawiam smiley
Porsche & ?
7442000 www.classiccars4you.com
Autor RE: Motocykle
vip3r
Użytkownik



Postów: 6066
Miejscowość: Wolica (k.W-wy/Janek)
Data rejestracji: 23.10.06
Dodane dnia 15-05-2023 10:37
o smiley

ja myślę też raczej o starszym ale już z tego wieku bo wtrysk bym chciał - prawdopodobnie najchętniej Road King Police - z wysokim siodłem i platformami przymierzałem się też do softtail heritage i tez było ok.

prawda taka że aktualnie HD pojechały z cenami... a tak z praktycznego punktu widzenia mój Royal Enfield - robi dokładnie to samo za 1/4 ceny - do turlania się dookoła załatwiania spraw w pełni wystarcza a jak chcę emocji zawsze mogę wsiąść na Ducati (choć jakoś coraz rzadziej to robię)

no ale HD to HD - tez mi wraca powoli znów żeby może moto guzzi california poszukać - uważam że to lepiej jeżdżące moto - ale HD jednak chyba przez tą całą otoczkę lepszy wybór

ale to u mnie raczej na spokojnie - teraz główny cel syna do prawka AM przygotować i z nim się poturlać po okolicy smiley


968 Cabrio http://924.pl/forum/viewthread.php?forum_id=16&thread_id=11503

911 i reszta http://924.pl/forum/viewthread.php?forum_id=16&thread_id=10460

FANTY do spylenia/zamiany : http://olx.pl/oferty/uzytkownik/2whg/

Edytowane przez vip3r dnia 15-05-2023 10:38
Autor RE: Motocykle
Marta
Użytkownik

Postów: 1010
Miejscowość:
Data rejestracji: 27.06.06
Dodane dnia 15-05-2023 12:04
Też tu zaglądam.
Czasem smiley

Po kilku nieudanych eksperymentach, wróciłam do jedynie słusznej marki. Mam Hondę cmx 500, którą robię głównie trasy Serock-Warszawa i sprawdza się znakomicie. Jest mała, zwinna, lekka i ładnie się zbiera. I jest to chyba jedyny seryjny nowy motocykl, do którego moje serce mocniej bije smiley

Marta dodał/a następującą grafikę:

Autor RE: Motocykle
vip3r
Użytkownik



Postów: 6066
Miejscowość: Wolica (k.W-wy/Janek)
Data rejestracji: 23.10.06
Dodane dnia 16-05-2023 21:31
o fajnie Marta!

co do cmx po focie myslalem ze to yamaha bolt w pierwszym momencie niewiedziałem ze honda wypuściła cos podobnego - fajnie.

mi jakos serce bije jak patrze na te Royale przyznam - jakos tak nowe a jak klasyki wyglądają - jak nie mialas okazji sie przejechac to czuj sie zaproszona tam do salonu a Piotrkowi powiedz ze ode mnie smiley

a Jacek dalej Monster? czasem mnie nachodzi kupic monstera starego - zawsze mi sie podobal - ale jakos nie umiem tego sobie zracjonalizować smiley

ogolnie niby szukam prosiaka jakiegos kolejnego teraz ale dużo łatwiej garaż bym zapełnił teraz motocyklami chyba smiley


968 Cabrio http://924.pl/forum/viewthread.php?forum_id=16&thread_id=11503

911 i reszta http://924.pl/forum/viewthread.php?forum_id=16&thread_id=10460

FANTY do spylenia/zamiany : http://olx.pl/oferty/uzytkownik/2whg/

Edytowane przez vip3r dnia 16-05-2023 21:32
Autor RE: Motocykle
Marta
Użytkownik

Postów: 1010
Miejscowość:
Data rejestracji: 27.06.06
Dodane dnia 17-05-2023 07:01
vip3r napisał:
mi jakos serce bije jak patrze na te Royale przyznam - jakos tak nowe a jak klasyki wyglądają - jak nie mialas okazji sie przejechac to czuj sie zaproszona tam do salonu a Piotrkowi powiedz ze ode mnie smiley


Dzięki 😀

Jacek chwilowo bez moto. Zrobiliśmy wyprzedaż garażową i poleciały wszystkie starocia, oprócz 924. Kupiłam Rebelię, a Jacek myśli o nowej CB 650R neo sports cafe, ale raczej w przyszłym sezonie (na razie podkrada cmx-a smiley ).

A Honda ostatnio wypuściła cl 500. Jeszcze nie wiem jak to jeździ, ale wygląda fajnie.
Autor RE: Motocykle
Szarak Maryjusz
Użytkownik



Postów: 1705
Miejscowość: Coruscant
Data rejestracji: 15.05.12
Dodane dnia 22-05-2023 08:18
Wy to lubicie takie nowsze jednostki. Ja to muszę mieć gaźnik. Jak się dysze zapychają, albo kaszle od słabego paliwa, nie idzie odpalić, nie chodzi na ssaniu, bez ssania też nie chodzi, paliwo leci bokiem i po rękach, wtedy czuję, że żyję smiley


Porsche 924 2.0 Szarak

Nie przestaliśmy się bawić, gdy staliśmy się starzy.
Stajemy się starzy, bo przestajemy się bawić.
Autor RE: Motocykle
vip3r
Użytkownik



Postów: 6066
Miejscowość: Wolica (k.W-wy/Janek)
Data rejestracji: 23.10.06
Dodane dnia 22-05-2023 21:16
ależ ja z synem kupiłem przecież gaznikowca smiley


. ale tak... ja naprawde nie lubie gaznikow... sorry za duzo sie namęczyłem z nimi - ten odpukać jakos jeszcze na razie ogarniam.


968 Cabrio http://924.pl/forum/viewthread.php?forum_id=16&thread_id=11503

911 i reszta http://924.pl/forum/viewthread.php?forum_id=16&thread_id=10460

FANTY do spylenia/zamiany : http://olx.pl/oferty/uzytkownik/2whg/

vip3r dodał/a następującą grafikę:

Autor RE: Motocykle
Szarak Maryjusz
Użytkownik



Postów: 1705
Miejscowość: Coruscant
Data rejestracji: 15.05.12
Dodane dnia 29-05-2023 11:10
Bardzo ładny, wydech też na poziomie.


Porsche 924 2.0 Szarak

Nie przestaliśmy się bawić, gdy staliśmy się starzy.
Stajemy się starzy, bo przestajemy się bawić.
Strona 61 z 62 << < 58 59 60 61 62 >