924.pl
Nawigacja
Strona Główna
Newsy
Artykuły
Galeria
Forum
Komentarze
Download
Linki
Kontakt
Szukaj
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Zobacz Temat
924.pl | Porsche | Wszystko o Porsche 924
Strona 5 z 5 << < 2 3 4 5
Autor RE: Malowanie wydmuszki 944 turbo
Piotr924
Użytkownik



Postów: 1395
Miejscowość: Warszawa
Data rejestracji: 13.11.13
Dodane dnia 22-10-2014 15:30
Qbak napisał/a:
Od roku ktoś wpadł na pomysł na jakieś ciekawe malowanie?
Myślę nad swoim 924. Wszyscy (a może nie wszyscy) wiedzą w jakich jest aktualnie
barwach i chciałbym wrócić do jednolitego koloru. Skoro malowanie to może od razu
jakieś wyścigowe?

Mój problem polega na tym, że nie bardzo chciałbym zmieniać kolor, bo środek który
wtedy będzie osłonięty nie będzie się zbytnio komponował z dajmy na to czerwonym
na zewnątrz. Ostrzegam, będę marudził... mam to w naturze smiley

Gdyby ktoś nie znał malowania mojego 924 to w podpisie jest link smiley


Zastanow sie jakie kolory Ci sie podobaja (dwa, trzy) a potem mozna zaczac myslec o fajnej grafice, chyba ze chcesz miec samochod w paski tak jak wszystkie "wyscigowe"smiley
Pytanie czy chcesz miec samochod, ktory jest pomalowany jak jezdzace po torach i udajacy cos czym Twoj 924 nie bedzie, czy chcesz miec swoj oryginalny samochod w kolorach i grafice, ktora niczego nie udaje, Tobie sie podoba i dobrze sie w "niej" czujesz. smiley


Porsche 924, '82

"Jeśli coś jest dobrej jakości i o to dbasz, to będzie Ci służyć wiecznie"
Autor RE: Malowanie wydmuszki 944 turbo
Cyryl
Użytkownik



Postów: 1190
Miejscowość: Sandomierz
Data rejestracji: 02.11.10
Dodane dnia 22-10-2014 15:49
A ja myslę, że można by się posilić o rozwiązanie pośrednie; tanie, skuteczne, ze smakiem i optymalne, jeśli wóz jeździ więcej 'w cywilu' niż po torze.
Mianowicie kompleksowe odmalowanie auta w oryginalny kolor + projekt kilku w miarę dyskretnych naklejek z folii ploterowej w 'wyścigowych" miejscach. Co to by miała być za naklejka? np. ewolucja logo porschepana do spójnego z oryginałem "porschepana racing", coś dyskretnego, dającego szansę na mimowolną reklamę oraz pożyteczne spersonalizowanie samochodu. A jeśli pomysł się znudzi- opalarka i po temacie.


Strona 5 z 5 << < 2 3 4 5