924.pl
Nawigacja
Strona Główna
Newsy
Artykuły
Galeria
Forum
Komentarze
Download
Linki
Kontakt
Szukaj
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Zobacz Temat
924.pl | Porsche | Wszystko o Porsche 924
Autor 924 - lifting, wersje (źródło danych)
Katastrofa
Użytkownik

Postów: 438
Miejscowość: Kraków
Data rejestracji: 01.10.14
Dodane dnia 01-04-2016 14:40
Koleżanki i koledzy,

czy możecie polecić dobre pisane źródło w języku polskim, niemieckim, angielskim, w którym w trybie 'pokazuję i objaśniam', a więc z obrazkami przedstawione były zmiany (głównie stylistyczne) w poszczególnych wersjach i rocznikach Porsche 924? Może być strona internetowa, książka, ebook, itp.
Kupiłem 'Porsche 924-944-968' Jorga Austena, opisane ciekawie, ale nie na tyle detalicznie, jak mi o to chodzi.

Skąd pytanie: 924 '76 z tego wątku: http://924.pl/forum/viewthread.php?forum_id=17&thread_id=8517(które zdaje się właśnie zniknęło) urzekło mnie chromowanymi listwami wokół okien i tylnej szyby (bez spoilera) oraz siedzeniami w kratę do tego stopnia, że zacząłem zastanawiać się nad zakupem. Gruby szacunek nakładów mnie ostudził, ale nadal czuję pociąg do 924, i to właśnie w tej mocno zajeżdżającej latami 70 wersji.

Będę wdzięczny za podpowiedź; przyjmę także kuksańca, jeśli jest to gdzieś na forum, a ja nie doczytałem...


---------------------

Jeśli ktoś chce zobaczyć mojego 'petrolhead-junior', zapraszam na:www.jeremyklakson.pl
6325858 www.jeremyklakson.pl
Autor RE: 924 - lifting, wersje (źródło danych)
konto_usuniete
Użytkownik

Postów: 1975
Miejscowość:
Data rejestracji: 24.09.07
Dodane dnia 01-04-2016 16:33
Nie spotkałęm jeszcze pojedyńczej książki gdzie byłyby podane absolutnie wszystkie zmiany w jednej - musiałbyś kupić ich lub przeczytać naprawdę sporo aby uzyskać w miarę klarowny przegląd zmian. Najlepiej zaopatrzyć się w podstawy - czyli PET & Workshop Manual - większość kolorowych "przewodników" jest pisana w oparciu o nie i tylko ładnie oraz zwięźle opracowana. Potem gdy przychodzi doświadczenie i praktyka te książki stają się zbędnymi cegłami.

Jeśli książki - to poszukaj i sprawdź czy Ci odpowiada: Peter Morgan "Original Porsche 924/944/968" wyd. Motorbooks 1998 r. Z góry mówię - to ładnie i zwięźle podane ważniejsze informacje, ale nie na poziomie pzysłowiowych śrubek .