924.pl
Nawigacja
Strona Główna
Newsy
Artykuły
Galeria
Forum
Komentarze
Download
Linki
Kontakt
Szukaj
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Zobacz Temat
924.pl | Porsche | Jak to zrobić...
Autor K-Jetronic
Wojtii
Użytkownik

Postów: 75
Miejscowość: Toruń
Data rejestracji: 23.10.08
Dodane dnia 07-03-2010 10:54
Witam , własnie remontuje swojego prosiaka smiley miałem kilka problemów z K-Jetronic właśnie i sie zdenerwowałem troche i wyciągnełem go z autka i rozebrałem w pył , jedynie niewiedziałem ze jak rozpołowiłem rozdzielacz że tam jest blaszka i w nocy na stole sie odkleiła i rano ukazało mi sie ze tam są podkładki , spręrzynki i jakieś dziwaczne podkałdki do tego ... i teraz niewiem jak to poskładać smiley ktoś ma jakieś fotki albo schematy bo z działu download ściągnełem opis K-Jetronic , ściągnełem instrukcje całego auta jak co robic , ale akurat niebyło nic o rozdzielaczu.... a dobrze ze rozebrałem bo taki syf tam był ze przezegnać sie tylko( w środku jest filtr naszczescie ...)


924 '87 / W czasie remontu , polerka itp smiley
aprilia AF1 125/160ccm dla wyrzycia sie smiley / silnik wybuchł w czasie jazdy ... / na wiosne remont smiley
9767388
Autor RE: K-Jetronic
Misiek
Użytkownik



Postów: 3476
Miejscowość: Jelenia Góra
Data rejestracji: 16.05.07
Dodane dnia 07-03-2010 13:30
Daj fotkę tego co rozebrałeś... troszkę nastraszę na początek że jeśli chodzi o dystrybutor paliwa to jest szansa, że nie złożysz go ponownie lub złożysz i będzie przeciekał, ale moim zdaniem skoro da się to rozebrać to da się złożyć do kupy i będzie ok.
Nie pamiętam ale ktoś na forum chyba w tym kiedyś dłubał.
Może coś znajdziesz tutaj:
http://www.924board.org/viewtopic.php?t=24789
Mam jeszcze parę rzeczy o k-jecie ale nic specjalnego tam nie znalazłem. Trzeba szukać jakichś informacji na temat "fuel distributror"a i może będzie jak to rozłożyć i złożyć - ale wiem że raczej się tego nie rusza.



było:
924 Turbo (931'82) - Ihasa green metallic niestety ... Odjechało w świat ;-(

924'81 - Alpinweiss - ponoć gdzieś jeździ koło Wrocławia
924'77 - RHD - Poszło na części

Lista turbo prosiąt w PL
Mapa Polskich Transaxli
7884203 www.mauser98k.internetdsl.pl
Autor RE: K-Jetronic
Wojtii
Użytkownik

Postów: 75
Miejscowość: Toruń
Data rejestracji: 23.10.08
Dodane dnia 07-03-2010 21:44
własnie o to mi chodziło smiley sprubowałem złożyć ten dystrybutor czy jak to tam sie nazywa smiley w tygodniu zamontuje całego K-Jetronik a i zobaczymy co z tego bedzie jak bedzie ciekł to bede dalej kombinował , ale dobrze ze go rozebrałem bo syf taki że szok ze działał wogóle smiley dam znać jak co , i czy cieknie smiley dzięki smiley


924 '87 / W czasie remontu , polerka itp smiley
aprilia AF1 125/160ccm dla wyrzycia sie smiley / silnik wybuchł w czasie jazdy ... / na wiosne remont smiley
9767388
Autor RE: K-Jetronic
Wojtii
Użytkownik

Postów: 75
Miejscowość: Toruń
Data rejestracji: 23.10.08
Dodane dnia 11-03-2010 16:45
udało sie odpalić prosiaka smiley cały dzien sie męczyłem żeby ustawić k-jeta , bo niewiedziałem ze aż tak delikatnie trzeba obarać śrubą od regulacji wtrysku ... i powiem ze po ustawieniu i wyczyszczeniu całego K-Jetronik a płynnie chodzi , szybciej sie wkreca na obroty , nieprzerywa , i wyżej kreci silnik smiley


924 '87 / W czasie remontu , polerka itp smiley
aprilia AF1 125/160ccm dla wyrzycia sie smiley / silnik wybuchł w czasie jazdy ... / na wiosne remont smiley
9767388