924.pl
Nawigacja
Strona Główna
Newsy
Artykuły
Galeria
Forum
Komentarze
Download
Linki
Kontakt
Szukaj
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Zobacz Temat
924.pl | Zaplecze | Propozycje/Sugestie/Pytania
Strona 2 z 2 < 1 2
Autor RE: przycisk "do góry"
misyogin
Użytkownik

Postów: 108
Miejscowość: Warszawa
Data rejestracji: 20.03.10
Dodane dnia 28-02-2012 12:44
Co do wyszukiwania, po kilku razach przesiadlem sie na google,
w przypadku pytania ElastiCa, byloby to:

w okienku google:
"[s] silnik" site:924.pl
smiley


'Granacik' - 944 S2 '90/'91 - wspomnienia
Autor RE: przycisk "do góry"
ElastiC
Użytkownik



Postów: 855
Miejscowość: Katowice
Data rejestracji: 01.02.06
Dodane dnia 28-02-2012 17:37
Wiem jak szukac przez google. Sam pisalem, ze to jedyny sposob
elastic 4542351 www.d16.pl
Autor RE: przycisk "do góry"
ElastiC
Użytkownik



Postów: 855
Miejscowość: Katowice
Data rejestracji: 01.02.06
Dodane dnia 28-02-2012 18:11
Poszukalem googlami konwertera do forow. Okazuje sie, ze mozna przejsc z tego fusion na phpbb - oceniam, ze nie zajmie to wiecej niz 4 godziny lacznie z podpieciem phpbb pod baze itd. Oczywiscie design mozna zmienic pstryknieciem palca jakims gotowym skinem, bo to chyba dla was wazne. Tresci, ktore teraz widnieja jako artykuly (nie ma tego zbyt wiele, a pozytek jeszcze mniejszy) mozna by przeklepac do jakiegos zablokowanego forum w bb (do modyfikacji oczywiscie przez jakiegos moda) i po sprawie. Galerie proponuje umiescic na picasa.
elastic 4542351 www.d16.pl
Autor RE: przycisk "do góry"
ElastiC
Użytkownik



Postów: 855
Miejscowość: Katowice
Data rejestracji: 01.02.06
Dodane dnia 06-03-2012 09:53
ElastiC napisał/a:
Nie chce byc zlym prorokiem, ale chyba temat zostanie delikatnie olany przez odpowiedzialnych za "funkcjonowanie" tego forum... jesli mozna to nazwac funkcjonowaniem smiley
Dzial "Propozycje/Sugestie/Pytania" powinien nosic nazwe: Olewanie propozycji/sugestii/pytan smiley
[...]
Chcialbym zostac mile zaskoczony, ale nie licze na to.


Haha... mowilem smiley
elastic 4542351 www.d16.pl
Autor RE: przycisk "do góry"
Lamer
Użytkownik



Postów: 1209
Miejscowość: Podbeskidzie
Data rejestracji: 29.05.11
Dodane dnia 06-03-2012 10:41
ElastiC bardzo Cie szanuje bo jesteś jednym z najstarszych sądzac po dacie rejestracji forumowiczów ale trochę pogubiłem się o co Ci chodzi.
Z pewnością mógłbyś swoim doświadczeniem służyć pomocą wielu nowym ludziom którzy są lub pojawiają się na forum lub brać aktywny udział w jego życiu jak kiedyś (czytając Twoje posty z przed lat).
Tymczasem od historii z jakimś pieprzonym (przepraszam za słownik) bannerem Twój udział w forum przekształcił się w krucjatę przeciwko Warszawie/administratorom/ i mógłbym tu jeszcze wymieniać.

Jacek napisał kilka postów wcześniej, że brakuje mu czasu na ogarnięcie poważnych zmian w forum które są niezbędne aby wprowadzić nowe funkcjonalności i ja to rozumiem.

Nie uważam też żeby z powodu braku jakiegoś pieprzonego (przepraszam za słownik) przycisku forum było nie do zniesienia bo forum to ludzie a nie wersja skryptu czy ile jakich jest przycisków ale rozumiem, że przy tej okazji chcesz zasygnalizować pewien problem i przycisk był tylko pretekstem do otwarcia dyskusji.
Dyskusja jest dobra pod warunkiem, że nie przekształca się w pyskówkę.

Znacie się z pilatusem/ciachem (wnioskuję) naprawdę długo a jeśli czujesz się na siłach i masz czas to może dla wspólnego dobra powinieneś pogadać z nimi i spróbować pomóc w usprawnieniu forum od strony technicznej zamiast siedzieć i jedynie krytykować zza klawiatury komputera.

Naprawdę przykro czytać styl w jakim się komunikujecie szczególnie, że mnie forum kojarzy się jedynie z (na razie wąską ale stale rosnącą) grupą fantastycznych ludzi których miałem okazję poznać.

Wierzę, że przy odrobinie dobrej woli można to jakoś posklejać i będziecie potrafili się jakoś dogadać.

Pozdrawiam serdecznie


911 F
911 G
928 S
Autor RE: przycisk "do góry"
Olo924
Użytkownik



Postów: 4754
Miejscowość: Kraków / Warszawa
Data rejestracji: 04.02.06
Dodane dnia 06-03-2012 10:52
Poza wszytskim jestem przeciwny przenoszeniu galerii na picasse lub inne takie serwery - ponieważ w wielu korporacjach niestety takie serwery sa poblokowane i nie da sie na nie wejsc, a nasze galerie da sie ogladac w pracy ... smiley


924 '78
944 '83

Każdy kilometr przejechany nie Transaxlem, to stracony kilometr.
Jeder Kilometer ohne Transe ist ein verlorener Kilometer ...
Autor RE: przycisk "do góry"
ElastiC
Użytkownik



Postów: 855
Miejscowość: Katowice
Data rejestracji: 01.02.06
Dodane dnia 08-03-2012 15:59
Lamer:
Rozumiem, ze nie maja czasu sie tym zajmowac - pytanie dlaczego nie daja innym dzialac?
Przykro mi, ze akurat tego aspektu sprawy nie zauwazyles i nie chodzi tu bynajmniej o jakis klawisz "do gory". Jak juz kiedys pisalem forum tworza ludzie, a nie admini, wiec chyba naturalnym jest, zeby ludzie mogli tez ulepszac cos jesli chca i moga... niestety tutaj to nie ma miejsca.

Krytykuje, bo pomimo tego, ze chyba jasno daje do zrozumienia, ze sa ludzie, ktorzy mogliby usprawnic pewne sprawy, admini dalej tkwia w przekonaniu, ze nikt nie bedzie im tykal ICH forum, a juz bron boze grzebal na FTP...

Olo924: Nie panikuj - sa sajty, ktore tuneluja smiley
elastic 4542351 www.d16.pl
Autor RE: przycisk "do góry"
pit
Użytkownik



Postów: 333
Miejscowość:
Data rejestracji: 26.03.08
Dodane dnia 15-03-2012 23:47
lamer ja też nie uwazam że jakis" pieprzony(przepraszam za słownik)" przycisk uniemozliwia korzystanie z forum.Nadal z niego korzystam ale przy okazji okazało sie że są inne sprawy które mogłyby polepszyć ,ułatwić (jesli sie da) korzystanie z forum.Zadałem pytanie w odpowiednim dziale ,pierwszy odpowiedział mi elastic ,następnie wyjaśnienie tematu rozwinął qubak i zakładam że odpowiedz pilatusa była skierowana również do mnie

"ElastiC - żeby zaoszczędzić Ci wysiłku - nie dam się sprowokować smiley
Znam(y) niedostatki tego forum, a Wasze sugestie są słuszne. Nie ma innej metody jak zmienić skrypt lub choć wersję na nowszą. Ciągle jednak brak czasu i nie zanosi się, by miało być z tym lepiej smiley"

czyli na dzień dzisiejszy bez zmian i jedziemy dalej.No ok forum działa i to jest najwazniejsze.smiley


Strona 2 z 2 < 1 2