924.pl
Nawigacja
Strona Główna
Newsy
Artykuły
Galeria
Forum
Komentarze
Download
Linki
Kontakt
Szukaj
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Zobacz Temat
924.pl | Klub 924.pl | Zloty/Imprezy/Wydarzenia
Strona 9 z 14 << < 6 7 8 9 10 11 12 > >>
Autor RE: Wyrazów 2011 - finał III sezonu Pucharu 924.pl
Pumba
Użytkownik

Postów: 2950
Miejscowość: Gdańsk
Data rejestracji: 06.12.09
Dodane dnia 02-10-2011 19:52
Myśmy właśnie wpadli do domu ( zaliczyliśmy jeszcze po drodze rodzinną posiadłość pilotki i moją smiley ).

Chyba nie będę odkrywczy w podziękowaniach, organizacja takiej imprezy to wyzwanie niewyobrażalne i stąd wyrazy największego uznania dla całej ekipy rządzącej. Było tak dobrze, że organizatorzy też mogli się ścigać smiley Szacunek i podziw dla ogromu pracy.

Autko dało radę, wnioski na przyszły sezon ( o ile się uda ogarnąć wszystkie 'ale...' ) wyciągnięte.

Szczególnym był widok wyścigu Kuzika i Pilatusa, Michała i Pitersona i szalonego tempa Cichego.
Szczególnie dziękuję swojemu największemu rywalowi, z którym po raz kolejny przegrałem - Chipisowi. W przyszłym roku zobaczymy, czy będzie nas stać na R888 i będziemy kontynuować zawody smiley

Szkoda, że na bankiecie 'z lekka' już odpadłem, bo się nie nagadałem ze wszystkimi. Obrałem złą taktykę, więcej się taka opcja nie powtórzy.

Dziękuję wszystkim za ciepłe słowa, pogaduchy, atmosferę 924.pl w jej najlepszym wydaniu i za możliwość popędzenia autkiem po torze.

PS. Sobek pojechał i dojechał?


Autor RE: Wyrazów 2011 - finał III sezonu Pucharu 924.pl
piterson
Użytkownik



Postów: 3497
Miejscowość: Kraków
Data rejestracji: 02.02.06
Dodane dnia 02-10-2011 20:25
I ja tam byłem...

Gotka, Pilatus, Ciachu - fantastyczna impreza! Jestem pod wielkim wrażeniem. Wykonaliście kawał świetnej pracy. Widać że puchar 924.pl rośnie w siłę - niejednokrotnie imprezy PCP nie miały takiej frekwencji! Jak dla mnie była to zdecydowanie najlepsza impreza w tym roku - szkoda że nie mogłem zostać do rana.
Szczególne podziękowania również dla Michała928 (świetny własnoręcznie wykonany sprzęt pomiarowy), Qbak'a (sprawne i zawsze bezbłędne liczenie wyników), Witana (wystąpił w nieco niewdzięcznej roli "szeryfa" ale dzięki temu jazdy szły bardzo sprawnie), naszego etatowego Mistrza Ognia i Rusztu czyli Roberta (wysmażył chyba zawartość niejednego sklepu mięsnego) oraz wszystkich którzy przyjechali - to dzięki tej zgranej grupie atmosfera na spotkaniach jest zawsze kapitalna!


Była to dla mnie pierwsza impreza w tym roku na którą pojechałem na kołach - i okazało że da się! Nic sie nie urwało, nie odkręciło, jazda była całkiem komfortowa (poza tym że trzeba cały czas mocno trzymać kierownicę bo auto ma tendencję do zwiedzania całej jedni gdy nawierzchnia jest gorsza niż stół). Chyba choroby wieku dziecięcego nowego zawieszenia/silnika mam już za sobą. Jedyne czego mi brakowało to slicki na których ślizgałbym się mniej niż na Toyo - ale dzięki temu było sporo zabawy! Wreszcie mogłem za kółkiem wydmuszki posadzić swoją żonę (to był jej pierwszy raz i całkiem całkiem daje radę) a potem nawet zrobić z nią jedno szybkie kółko - i było prawie jak na znanym filmie smiley :
http://www.youtube.com/watch?v=bpo8RDyOEWY

Z ciekawostek trzeba zaznaczyć obecność silnej grupy 951 - chyba nigdy nie widziałem naraz w PL tylu turbin (6 szt). Dobrze było zobaczyć kilka nowych twarzy - mam nadzieję że sie spodobało i w przyszłym sezonie będziemy spotykać się częściej! Generalkę jak zwykle zgarnął Cichy (choc niewiele brakło aby dawno nie widziany Jurek Kogut w swoim eks-żółtku sprawił niespodzianke i go objechał - pewnie zabrakło słynnych kół z "ujemnym" ET).

Lamer - wiesz co trzeba zrobić. Materiał jest świetny...


Do zobaczenia za pół roku!!!


944 '86 3.0
996.2 C4 cabrio '02
997TT '06
Cayenne S Diesel '14
Macan GTS '16
ex:
944 S2 '89

Edytowane przez piterson dnia 02-10-2011 20:27
Autor RE: Wyrazów 2011 - finał III sezonu Pucharu 924.pl
porsche89
Użytkownik

Postów: 1218
Miejscowość: Łazy Woj.Górny Śląsk
Data rejestracji: 30.04.06
Dodane dnia 02-10-2011 20:53
Gotka ,Pilatus, Ciachu, przeszli samych siebie takiej organizacji rozmachu i bogactwa nigdy nie widziałem na rzadnej imprezie PCP i CA
Zjaralem około 14 kg kiebasy !!! 2 kilo karczku i pół kilo kaszanki.
Ja sie pytam kto za to ZAPŁACIŁ ??? smiley
ElastiC dzięki za bryle i opiekę nad moją córuchną.
Juha danke za podwóż miło było i tak rodzinnie smiley


944 2,7 '86/'89 kombinacja z trzech dawców lub z czterech teraz S2 look -Już u ludzi
924 2.0 '82
944 2,5 '84
Jeden rower górski
Czarna taczka '06

Edytowane przez porsche89 dnia 02-10-2011 20:57
9895738
Autor RE: Wyrazów 2011 - finał III sezonu Pucharu 924.pl
pdmobil
Użytkownik

Postów: 21
Miejscowość:
Data rejestracji: 02.06.09
Dodane dnia 02-10-2011 22:47
Nie będę się powtarzał, że taka impreza to świetna sprawa, a Organizatorom teraz życzyć odpoczynku.
Dla mnie wartość tego spotkania to nie sprawa opon czy kilku wyraznych błędów, ale fakt, że się zmobilizowałem, a w nagrodę mogłem sobie pojezdzić i nacieszyć oko tym, co zaczyna być dla mnie na takich imprezach najważniejsze.....
Dziękuję !



Edytowane przez pilatus dnia 03-10-2011 13:07
Autor RE: Wyrazów 2011 - finał III sezonu Pucharu 924.pl
Roque
Użytkownik



Postów: 122
Miejscowość: Żory
Data rejestracji: 11.04.11
Dodane dnia 03-10-2011 00:25
Świetna impreza, świetna organizacja, świetni ludzie!!! wielkie podziękowania dla organizatorów!

Byłem pierwszy raz na imprezie 924.pl i żałuję, że nastąpiło to tak późnosmiley Liczę, że teraz to już stanie się normą a nie okazyjnym pojawianiu się.

Jedyne co mnie "martwi" po tej imprezie to fakt, że ja jako posiadacz samochodu wycieczkowo-wystawowego, dałem się chyba zarazić sportową rywalizacjęsmiley Tylko kupno kolejnego samochodu... ok, na razie nie wybiegam, aż tak dalekosmiley

Tak więc podsumowując, cieszę się niezmiernie, że mogłem Was poznać!! Dzięki!



Porsche 924 / 1980r / Cabrio
Subaru Impreza GT / 1998r / Nardi Torino
Karmann Ghia '69 ...odbudowa
Autor RE: Wyrazów 2011 - finał III sezonu Pucharu 924.pl
igor
Użytkownik



Postów: 3869
Miejscowość: waw / lbn
Data rejestracji: 15.11.06
Dodane dnia 03-10-2011 08:57
strasznie żałuję że nie mogłem do Was dołączyć...
z kilku znaczących powodów musiałem odpuścić sobie Wyrazów...
mam nadzieję, że następny sezon nie będzie dla mnie taki pechowy smiley

Gratuluję Wam przede wszystkim dobrej zabawy, bo to się w tym wszystkim liczy. A tym, co im zależy, gratuluję wyników smiley !!

Pozdro Załoga!


924S LeMans Targa '88
924S LeMans Targa '88 - projekt
ex 924S Targa US '87
ex 924S Targa '86
ex 924 '76


Edytowane przez igor dnia 03-10-2011 08:58
Autor RE: Wyrazów 2011 - finał III sezonu Pucharu 924.pl
pdmobil
Użytkownik

Postów: 21
Miejscowość:
Data rejestracji: 02.06.09
Dodane dnia 03-10-2011 10:05
tona napisał/a:
Wielkie dzieki dla organizatorow za tak wysmienite zorganizowanie spotkania..ktos naliczyl 47 aut- super. Pogoda pozwolila wspaniale spedzic czas. Próby sportowe widowiskowe choc bez tych super ciasnych szykan byloby jeszcze ciekawiejsmiley Nie ma to jak spotkanie ludzi podobnie zakreconych..oczekiwanie na jazdy mozna bylo spedzic na ciekawych rozmowach...jestem mega zadowolony, chociaz jazdy poszly mi kiepsko..postaram sie poprawic.


Podobne zdanie mam co do istnienia szykan - trochę za ciasne.
Tona - jak zmienisz swój "styl" to imprezy z Twoim udziałem stracą sporo, bardzo sporo - zaniechaj !!!
PS. nie "wpisały" mi się zdjęcia w moim komentarzu, widocznie coś tam....co przedstawiały.... NIE samochody, a obrazki z życia rodzinnego, dzieciaki i ...sympatyczne widoczki smiley
Tak trzymać !smiley
[Edit: Pilatus] Piotrze - troszkę zmieniłem Twojego posta i widać juz obrazek (dzięki smiley ). Problemem były polskie znaki w nazwie pliku i spacja - nie może ich być. Jeśli obrazków było więcej, to ja tego nie widzę - prześlij na mój mail, a ja podepnę[/Edit]

Edytowane przez pilatus dnia 03-10-2011 13:12
Autor RE: Wyrazów 2011 - finał III sezonu Pucharu 924.pl
ElastiC
Użytkownik



Postów: 855
Miejscowość: Katowice
Data rejestracji: 01.02.06
Dodane dnia 03-10-2011 10:25
Jak tylko zrobie montaz filmow, to dam linka na youtube - nie bede tym razem podkladal zadnej muzy zgodnie z zyczeniami ostatnim razem - bedzie tylko dzwiek maszyn, no i moze czasami jakies glupie komentarze z za aparatu smiley
Siade do final cuta i bede dlubal smiley
elastic 4542351 www.d16.pl
Autor RE: Wyrazów 2011 - finał III sezonu Pucharu 924.pl
jadak
Użytkownik



Postów: 1208
Miejscowość: Brzesko (OKOCIM:) )
Data rejestracji: 09.12.07
Dodane dnia 03-10-2011 12:52
wściekły jestem, że mi się w ostatniej chwili wszystko wysypało z Wyrazowemsmiley Dajcie przynajmniej na zdjęcia popatrzeć...


Witajcie w gronie zboczeńców®
924 '79 dla przyjemności
944 '83 US? w remoncie
Przedniosilnikowy nietransaxle Cayenne S'04 na codzień;
Honker 4011 '90 na zimę;
Zipp Raven 250 '09 i Barton Fighter '11 żeby poczuć wiatr we włosachsmiley
pomóżmy Zosi przejść na drugą stronę tęczy...
Autor RE: Wyrazów 2011 - finał III sezonu Pucharu 924.pl
pilatus
Administrator

Postów: 1733
Miejscowość: Cze-wa/Piaseczno
Data rejestracji: 28.01.06
Dodane dnia 03-10-2011 12:53
Witam Wszystkich

Napiszę krótko, bo czasu mało - trwa jeszcze sprzątanie po imprezie.

W imieniu wszystkich organizatorów i swoim własnym dziękuję wszystkim za to, że przyjechaliście i to często całymi rodzinami - to dla nas najważniejsze, bo przecież takie imprezy nie mają sensu bez uczestników. smiley
Dalej będzie słodko, bo słowa lukrowane smiley - ale muszę podzękowć kilku osobom:
- przede wszystkim mojej lepszej połowie - Gotce. Bez niej nie było by tej imprezy, bo poza sprawami organizacyjnymi zajmowała się bliźniakami. Ktoś, kto nie ma dzieci, nie wie jakie to obciążenie, bo niby skąd. Sam dawniej myślałem, że rozumiem, ale czas pokazał, że guzik prawda. WIELKIE DZIĘKI DOROTKO!!!
- Ciachowi za współpracę w trakcie przygotowań, a potem pracę na torze (z tego powodu zrezygnował ze startów)
- rodzicom moim i Gotki - trudo wymienić za co, bo spełniali wiele obowiązków przed, w trakcie i po imprezie (Mamy były też autorkami ciast na torze, a potem na bankiecie, karkówki itp.)
- Marcinowi i Damianowi (to bracia, kuzyni Gotki) oraz ich dziewczynom, Martynie i Karolinie za pomoc w ogarnięciu tego wszystkiego na torze (mało wdzięczne role porządkowe, palikowanie i otaśmowanie, auto z przyczepą, biuro zawodów, kuchnia, sprzątanie po imprezie itd...)
- Mariuszowi (brat Gotki) i żonie jego - Kasi, właściwie, za wszystko co napisalem wyżej. Mariusz obsługiwał też system pomiaru czasu, oraz zorganizował profesjonalne kamery wideo wraz z obsługą (jego studenci z uczelnianego studia telewizyjnego). Kasia pilnowała też wpłat do kasy, nawet w trakcie bankietu późną nocą.
- Robertowi (Porsche89) - Mistrzowi Ognia i Rusztu (jak to ładnie ujął Piterson) - za obsługę grlia przez całą imprezę
- Qbakowi - Władcy Czasu - za sprawne ogarnięcie klasyfikacji i obsługę w trkacie imprezy
- Michałowi928 - za modyfikację systemu pomiaru czasu (obsługa jazd na dochodzenie, drugie drzewko startowe i fotocela), agregat i pomoc na imprezie
- Witanowi - zadeklarowanemu "fordziarzowi", który znany jest chyba wszystkim uczestnikom Pucharu 924.pl - za trzymanie zawodnikow w depo "krótko" (a mnie jeszcze krócej przez walkie-talkie) smiley
- Konradowi który biegał za wami z kartami drogowymi
- Paulinie (Pulka924) - za zorganizowanie czasu licznie przybyłym dzieciom
-Marcie (moja kuzynka, mistrzyni polski w bodypainting) - za wytrwałość w malowaniu twarzy i innych części ciała wszystkim chętnym
- Wszystkim, którzy zjawili się wcześniej, by pomóc w tradycyjnym rozbijaniu obozu

Oraz instytucjom, a bardziej personalnie - ich przedstawicielom:
- Policji (zarówno w Blachowni jak i Wydziałowi Ruchu Drogowego w Częstochowie) za okazaną życzliwość i pomoc. Dzięki elastyczności "Stróżów Prawa", zabezpieczenie przejazdu z toru do hotelu udało załatwić się 1 faksem i jedną wizytą na komendzie (normalnie utonąłbym w papierach do różnych instysucji na 3 miesiące)
- Pani Burmistrz z Blachowni (gmina na terenie której leży tor) za zgodę na zabezpieczenie imprezy przez wóz ratownictwa drogowego z pełną obsadą. Tu znów wyjątkowa elastyczność i zaprzeczenie stereotypu urzędniczej niemocy - warunków, niezbędne dokumenty (jakieś papiery były jednak potrzebne) i zobowiązanie pomocy uzgodniliśmy na odcinku ok. 30 metrów korytarza, między jednym spotkaniem, bardzo zajętej Pani Burmistrz, a drugim.
Przy okazji - strażacy to jednak potrafią zjeść, nie wspominając już o tym, ile wchłaniają kawy smiley .

Tyle przypomina mi się teraz, ale na pewno zapomniałem o wielu, wielu innych osobach - ze względu na zaawansowany wiek i wrodzoną sklerozę proszę o wybaczenie (nie gniewajcie się).

Później skrobnę coś o samej imprezie z mojego punktu widzenia.

pzdr
jacek(pilatus)

ps. Oczywiście dziękuję wszystkim za podziękowania i miłe słowa o imprezie. Dzięki temu, ze piszecie my wiemy, że warto to robić. Piszcie też proszę uwagi krytyczne, co poprawić, bo to zaprocentuje w przyszłości. Z wielu rzeczy zdajemy sobie sprawę sami, ale pewnie jest wiele takich, których nie zauważyliśmy nawet.

Edytowane przez pilatus dnia 03-10-2011 12:55
Autor RE: Wyrazów 2011 - finał III sezonu Pucharu 924.pl
juras
Użytkownik



Postów: 2408
Miejscowość: łódź
Data rejestracji: 31.01.06
Dodane dnia 03-10-2011 13:04
Zrobiło się z tego spore przedsięwzięcie i na pewno organizacyjne wyzwanie - namioty, catering, pomiary czasu, straż, ambulans. I nawet policję mieliśmy kupioną smiley

Tym bardziej robi wrażenie jak sobie przypomnę jak 924.oldtimer.pl spotykało się na początku - kilku miłośników 924 a teraz ? Prawie 50 aut! Nieźle się to rozrosło.

Podziękowania dla organizatorów za organizację, Jarosławowi Kretowi za pogodę, oraz wszystkim, którzy przyłożyli do tego rękę!

ps. Mały PS nr 1 - dodałbym nagrody pocieszenia w kategorii "debiutanci" dla tych, którzy w końcu odważyli się wziąć udział w jazdach na torze smiley
ps2. Ja liczyłbym 2 najlepsze przejazdy a nie sumę wszystkich ale to akurat szczegół.



2.5 turbo, 2.5 N/A, 2.0 turbo, 2.0 N/A, 0.8 CDI, 0.600
Autor RE: Wyrazów 2011 - finał III sezonu Pucharu 924.pl
Dlugi
Użytkownik



Postów: 3406
Miejscowość: Lublin i okolice.
Data rejestracji: 05.02.06
Dodane dnia 03-10-2011 14:22
Witam,
impreza naprawdę rewelacyjna!!
Moja żona była pod wrażeniem zresztą ja też!
Alek super zadowolony z malowania części ciała! smiley
Wielkie dzięki, czuliśmy się naprawdę super!- tak jakby rodzinnie!!
Klimat jest niepowtarzalny - naprawdę wszytko pomyślane i z rozmachem, podziwiam organizatorów i chylę czoło!


Pozdrawiam smiley
Porsche & ?

Edytowane przez Dlugi dnia 03-10-2011 14:28
7442000 www.classiccars4you.com
Autor RE: Wyrazów 2011 - finał III sezonu Pucharu 924.pl
wit007
Użytkownik



Postów: 2479
Miejscowość: Gdynia/Warszawa
Data rejestracji: 12.02.11
Dodane dnia 03-10-2011 14:29
Moja familia również zadowolona (wielki szacun dla organizatorów), choć córka lat 6 po paru godzinach na torze stwierdziła: "nigdy nie byłam na wyścigach, ale nie przypuszczałam że to takie nudne" smiley
No i oczywiście nie jestem zadowolony z piątego miejsca smiley Że Piterson "zamiecie" to wiedziałem i że Michał928 jest raczej poza zasięgiem też. Ale Chipisa (i Pumbę) to muszę następnym razem zlać smiley
PS. Podobnie jak Juras uważam, że powinny się liczyć dwa przejazdy, ale nie zamierzam mojej opinii bronić jak niepodległości smiley


Witek
jest: 997 '09 Tor Poznań 1:55,203
było: 964 '91 TP 2:03, 944 '85 TP 2:08, 924 '85, 996 '02

www.komunikado.pl agencja public relations
4337926
Autor RE: Wyrazów 2011 - finał III sezonu Pucharu 924.pl
piterson
Użytkownik



Postów: 3497
Miejscowość: Kraków
Data rejestracji: 02.02.06
Dodane dnia 03-10-2011 14:45
pdmobil napisał/a:
Podobne zdanie mam co do istnienia szykan - trochę za ciasne.


Sam je pomagałem ustawiać więc słowo wyjaśnienia. Mi też się te szykany nie podobały (najlepiej się jechało bez smiley ) ale ze względów bezpieczeństwa musiały być. Po pierwsze staliśmy wszyscy w samym środku toru, po drugie tor był śliski, ze zdradzieckimi wyrwami na poboczach a pojawiło się sporo nowych twarzy i mocnych aut (zresztą nawet takim starym wygom jak Pilatus i Cichy udało się wylecieć i uszkodzić auta). Szybszych szykan nie bardzo dało się ustawić (próbowaliśmy różne warianty - powodowały wręcz większe niebezpieczeństwo) i stąd decyzja o takich stricte zwalniających.

Juras - nie bardzo było jak liczyć n-1 bo zauważ że przejechaliśmy 4 różne próby (starty w różnych miejscach toru co może wpływać na czas!).

Jedyne co by można było zmienić to wcześniej i sprawniej zacząć próby (na pierwszej były spore przerwy spowodowane tym że ktoś gdzieś pojechał, ktoś nie dojechał itp.) - może udałoby się przejechać po 6 prób. Wyrazów w ogóle ma tę wadę że pojemność toru jest mocno ograniczona - myślę że max ilość aut jaką można byłoby zebrać na jednej imprezie to 40...
Zresztą nie wiadomo co będzie z tym torem w przyszłym roku - bo jak wiadomo w Polsce takie obiekty raczej się niszczy niż buduje smiley


944 '86 3.0
996.2 C4 cabrio '02
997TT '06
Cayenne S Diesel '14
Macan GTS '16
ex:
944 S2 '89
Autor RE: Wyrazów 2011 - finał III sezonu Pucharu 924.pl
Pumba
Użytkownik

Postów: 2950
Miejscowość: Gdańsk
Data rejestracji: 06.12.09
Dodane dnia 03-10-2011 15:38
wit007 napisał/a:
Ale Chipisa (i Pumbę) to muszę następnym razem zlać smiley


My się nie damy smiley
Śledziliśmy Twoje czasy z Chipisem - w pewnym momencie bałem się swoje 4-te miejsce.
Jakbym miał zimniejszą głowę w trzecim przejeździe... To bym był odrobinę bliżej podium, które należało się zdecydowanie Panom, którzy na nim stanęli smiley


Autor RE: Wyrazów 2011 - finał III sezonu Pucharu 924.pl
ciachu
Administrator



Postów: 4087
Miejscowość: Warszawa
Data rejestracji: 29.01.06
Dodane dnia 03-10-2011 15:41
Panie i Panowie,

Ból głowy minął, zakwasy powoli schodzą, więc pora na kilka słów podsumowania.
Przede wszystkim chciałbym podziękować Gotce i Pilatusowi za wspaniałe przygotowanie imprezy. Nie mogę nie wspomnieć o tym, że to właśnie ta para ma największy wpływ na charakter imprezy oraz jej rozmach. Można by rzec, że jest to autorska impreza Pilatusów. Ja z racji odległości miejsca zamieszkania mogę jedynie pretendować do roli pomocnika na budowie smiley Ewentualnie posłańca.. no, czasem wymuszonego decydenta.
Jeszcze większe słowa uznania płyną w kierunku ich rodzin na maksa zaangażowanych w nasze przedsięwzięcie (Jacek, przekaż dalej!!! bo nie zdążyłem podziękować osobiście)

A teraz kilka słów na temat imprezy. Bałem się do końca, że może nie wyszło tak jak chcieliśmy. Zaczęliśmy późno (na szczęście skończyliśmy o zaplanowanym czasie). Potem bankiet i czekanie na jedzonko (podobno śledziki i surówki zniknęły w między czasie w oka mgnieniu). Ale jeżeli na następny dzień słyszy się tyle miłych słów i czyta takie opinie, to kamień spada z serca! Dla nas najważniejsze jest Wasze zadowolenie.

Najbardziej utkwiły mi w pamięci:
- dziesiątki ludzi z wymalowanymi twarzami w znaczki porsche i porsz ze swoją maską w roli jednego z jeźdźców apokalipsy
-przejazdy PDMobila (bo piekielnie szybka ta piękna 911-ka!), Tony (bo wariat), Koguta (za pokaz jak należy jeździć), Cichego (to samo co u poprzednika), Gazika (za postępy i dotrzymywanie kroku Cichemu, pięknie się to oglądało), Pitersona (podobnie jak u poprzedników), Kuzika (rośnie nam drugi wariat), ostatni przejazd Qbaka (za spektakularne potrącenie zapory z opon), oraz przejazd... Pulki Ola i zdeklasowanie męskiego rywala smiley
- widok tylku transaxli w jednym miejscu
- eskorta policyjna po Częstochowie


Największe postępy w stylu jazdy i czasach zrobili w mojej ocenie Sobek, który na pierwsze próbie objechał Qbaka (szkoda, że trącił słupek +5sek) i Chipis, któremu dodatkowo należy się nagroda fair-play za zgłoszenie swojej taryfy (!).

Ogromne wrażenie zrobiły na nas dziewczyny (żony), które - obiecujemy - bardziej docenimy następnym razem. Teraz to był spontan i pozostaje nam tylko klasyfikacja, którą Qbak może wrzuci na stronę.

Na koniec mam taką małą prośbę do Marty (ŻonaBilka), aby nie upubliczniała jednego z bankietowych nagrań smiley

Do zobaczenia na następnej imprezie.

Ps. Ja się tylko pytam - kto to wszystko z toru po nas potem posprzątał, bo na pewno nie byłem to ja smiley


www.924.pl
951 '88 284KM 421NM
928 GT '90
996 4S '02
ex: 924'78, 928S2'86, 944'86

Edytowane przez ciachu dnia 03-10-2011 15:51
6925558 www.924.pl
Autor RE: Wyrazów 2011 - finał III sezonu Pucharu 924.pl
Sliwka
Użytkownik

Postów: 622
Miejscowość: Libertów k. Krakowa
Data rejestracji: 29.07.07
Dodane dnia 03-10-2011 16:03
ciachu napisał/a:


Na koniec mam taką małą prośbę do Marty (ŻonaBilka), aby nie upubliczniała jednego z bankietowych nagrań smiley



Oj Ciachu obawiam się że liczba mnoga by tu bardziej pasowała... i przyłączam się gorąco do powyższej prośby smiley .

Co do samej imprezy ... Wielkie dzięki ... Szok ... Niedowierzanie ... profesjonaliści powinni się od Was uczyć smiley .
Jestem pełen podziwu że starcza Wam sił i chęci na tak duże przedsięwzięcia .
Jeszcze raz dziękuję i ...
Zdjęcia ! Zdjęcia !!
1543383
Autor RE: Wyrazów 2011 - finał III sezonu Pucharu 924.pl
wit007
Użytkownik



Postów: 2479
Miejscowość: Gdynia/Warszawa
Data rejestracji: 12.02.11
Dodane dnia 03-10-2011 16:23
Pumba napisał/a:
wit007 napisał/a:
Ale Chipisa (i Pumbę) to muszę następnym razem zlać smiley


My się nie damy smiley
Śledziliśmy Twoje czasy z Chipisem - w pewnym momencie bałem się swoje 4-te miejsce.
Jakbym miał zimniejszą głowę w trzecim przejeździe... To bym był odrobinę bliżej podium, które należało się zdecydowanie Panom, którzy na nim stanęli smiley


Gdybym nie spi&^^$& pierwszego przejazdu (zatrzymanie w szykanie, zgasł mi silnik, odpalanie, cofanie itd.) to kto wie, jak by to wyglądało smiley A o co cho z taryfą Chipisa (patrz post Ciacha)?


Witek
jest: 997 '09 Tor Poznań 1:55,203
było: 964 '91 TP 2:03, 944 '85 TP 2:08, 924 '85, 996 '02

www.komunikado.pl agencja public relations
4337926
Autor RE: Wyrazów 2011 - finał III sezonu Pucharu 924.pl
Vjackmax
Użytkownik



Postów: 151
Miejscowość: Jasienica
Data rejestracji: 25.05.09
Dodane dnia 03-10-2011 16:29
Moi Drodzy,
Dla mnie wzór imprezy ludzi z pasją.

Nikt się nie nudził - nawet dzieciaki

SUPER

wiielkie podziękowania za możliwość udziału,
w przyszłym roku postaram się o powtórkę z no... wiadomo czego...

pozdr, jacek


Vjackmax
911 Carrera 4 (964) Targa
wyprodukowano 1329 szt.
911 Carrera S (997)
Ofiarra Ferrari
Autor RE: Wyrazów 2011 - finał III sezonu Pucharu 924.pl
wit007
Użytkownik



Postów: 2479
Miejscowość: Gdynia/Warszawa
Data rejestracji: 12.02.11
Dodane dnia 03-10-2011 16:35
No właśnie, nikt nie podziękował Jackowi za nagrody smiley Szacun!


Witek
jest: 997 '09 Tor Poznań 1:55,203
było: 964 '91 TP 2:03, 944 '85 TP 2:08, 924 '85, 996 '02

www.komunikado.pl agencja public relations
4337926
Strona 9 z 14 << < 6 7 8 9 10 11 12 > >>