924.pl
Nawigacja
Strona Główna
Newsy
Artykuły
Galeria
Forum
Komentarze
Download
Linki
Kontakt
Szukaj
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Zobacz Temat
924.pl | Klub 924.pl | Zloty/Imprezy/Wydarzenia
Strona 3 z 3 < 1 2 3
Autor RE: Zlot Wielkanocny
igor
Użytkownik



Postów: 3869
Miejscowość: waw / lbn
Data rejestracji: 15.11.06
Dodane dnia 09-04-2007 19:12
No i wrocilismy...
Oczywiscie tak jak zapowiadalismy bylo bardzo milo i kameralnie smiley niestety pogoda nas zaskoczyla i wcale nam nie dopisala.. ale i tak dalismy rade smiley
Dziekuje wszystkim za przybycie smiley
Na "pasie" bylo bardzo ladnie, dziewczyny schowaly sie do mercedesa (za co dziekujemy Jurasowi smiley ), a my jak w swoim zywiole rozprawialismy o wszystkim i o niczym.. Ponadto dzis byl czas bicia rekordow predkosci (przynajmniej dla mnie, dla innych zreszta mysle ze tez).
Do tego wielkie Dzieki koledze Spaunowi (Karolowi) za przybycie swoim Boxsterkiem i za to, ze dal nam go wyprobowac smiley samochod cudo smiley Polecam kazdemu kto ma kilkadziesiat tysiecy zl do wydania smiley
Oczywiscie Abelard rowniez sie zjawil; a z Warszawskiej ekipy bylem ja, Kraz i Bilek smiley
No i ogolnie w pewnych chwilach cos liczba osob znaczaco sie zwiekszyla.. ale bylem za bardzo zamroczony piwem (bezalkoholowym oczywiscie) i bilardem smiley (do ktorego mam troszke wiecej talentu niz do kręgli... troszke... smiley) i nie dalem rady wszystkich ogarnąć.. Przez chwilke tez widzialem Damiana, ale niestety mamuska czekala na niego w wozie i nie mogl zostac (piekne MB smiley )
Jednakze dzieki wielkie za liczne zgromadzenie smiley

Zdjec pewnie bedzie mnostwo, bo kazde z nas zabralo aparat i przypominalismy japonskich turystow. smiley

a ja tak jak ostatnio praktykowalem przytulanie do autobusow, to tym razem praktykowalem jazde 220 km/h z otwartymi drzwiami smiley
(i tak podczas jazdy myslalem: co mi tak jakos dziwnie pstryka po stronie pasazera)

JESZCZE RAZ - DZIEKI WSZYSCY!! ja juz tutaj snuje plany zwiazane z majowka, bo Rawa Maz to niezwykle piekna okolica.. A w koncu musze pozwiedzac !!!! smiley mam nadzieje ze jeszcze wypad powtorzymy

ps> co do kosztow imprezy - na benzyne w sumie (wraz ze sciganiem poszlo mi ok 30 litrow)...


924S LeMans Targa '88
924S LeMans Targa '88 - projekt
ex 924S Targa US '87
ex 924S Targa '86
ex 924 '76
Autor RE: Zlot Wielkanocny
pilatus
Administrator

Postów: 1733
Miejscowość: Cze-wa/Piaseczno
Data rejestracji: 28.01.06
Dodane dnia 10-04-2007 11:34
Gratuluję udanej imprezy. smiley
Niestety nie daliśmy rady przyjechać, za to ok. godz. 18 widzieliśmy białe 924 pomykające z Rawy na południe. Zbieg okoliczności czy ktoś z Was?

pzdr
jacek(pilatus)

ps. Igor - to już wiem skąd taka pozycja (strzałkowa) w czasie gry w kręgle - faktycznie chyba bardziej właściwa bilardowi smiley.
Autor RE: Zlot Wielkanocny
Abelard
Użytkownik



Postów: 975
Miejscowość: DK
Data rejestracji: 01.02.06
Dodane dnia 10-04-2007 19:15
Kurde ale ostatnimi czasy o tej Rawie duzo sie czyta smileysmileysmileysmiley ale to i dobrze, promocja miasta sie przyda smiley
Co do bialego to Damian cos wspominal o bialym 924 z Lodzi, ale widzielismy sie krutko wiec wiecej nie powiem.
A co do spotkania to bylo bardzo fajnie! Ciesze sie ze moglem poznac szanowne towarzystwo i zrozumiec zalety 986... (cudo w prowadzeniu!, jasne nie jest to 924smiley ). Pozdrawiam!


Już nie zbieram na 968 CS

968CS 92'

944 84'
924 80'
924 89' składak targa


"Standing in line is easy, finding your way isn't."
Autor RE: Zlot Wielkanocny
Damian
Użytkownik



Postów: 856
Miejscowość: Łódź
Data rejestracji: 01.02.06
Dodane dnia 11-04-2007 00:25
Abelard napisał/a:
Co do bialego to Damian cos wspominal o bialym 924 z Lodzi


Potwierdzam, ostatnimi czasy kilkakrotnie widziałem rzeczony pojazd. Był biały lub srebrny - widziałem go po zmroku w świetle lamp sodowych więc mogło powstać tzw. złudzenie apteczne smiley
Refleksy światła na nierównej karoserii skłaniają mnie do myśli, że nie jest to jakiś taki więcej rodzynek smiley
Ale jeździ i o to chodzi.

P.S. Mój ojciec sprzedaje swojego mercedesa i chce się przesiąść w moje 924... Już to widzę smiley Kupa śmichu będzie na ulicach miasta Łodzi...

Apropopo, widzę, że niektórym mój merc przypadł do gustu smiley To cieszy, jest do sprzedania (choć jeszcze się trochu waham). Chcę kupić coś mocniejszego i większego. smiley


Damian
Autor RE: Zlot Wielkanocny
Misza
Użytkownik

Postów: 122
Miejscowość: Chorzow
Data rejestracji: 05.02.06
Dodane dnia 11-04-2007 01:57
Damian napisał/a:
[Chcę kupić coś mocniejszego i większego. smiley

hmmm W140 S600 ???


Michal/Misza
9977033
Autor RE: Zlot Wielkanocny
igor
Użytkownik



Postów: 3869
Miejscowość: waw / lbn
Data rejestracji: 15.11.06
Dodane dnia 11-04-2007 21:45
fotki http://dwm-matysek.pl/spaun.html smiley
Pilatus: w bilard wcale tak o wiele lepiej mi nie szlo smiley


924S LeMans Targa '88
924S LeMans Targa '88 - projekt
ex 924S Targa US '87
ex 924S Targa '86
ex 924 '76


Edytowane przez igor dnia 11-04-2007 21:54
Autor RE: Zlot Wielkanocny
Marta
Użytkownik

Postów: 1010
Miejscowość:
Data rejestracji: 27.06.06
Dodane dnia 21-04-2007 21:50
http://picasaweb.google.pl/martat924/ZlotWielkanocny90407
Autor RE: Zlot Wielkanocny
KRAZ
Użytkownik



Postów: 532
Miejscowość:
Data rejestracji: 10.05.06
Dodane dnia 21-04-2007 22:43
fajnie bylosmiley, a ja mam filmik krecenia kuleczeksmileyhehe fajne zdjeciasmiley


.
5442638
Strona 3 z 3 < 1 2 3