924.pl
Nawigacja
Strona Główna
Newsy
Artykuły
Galeria
Forum
Komentarze
Download
Linki
Kontakt
Szukaj
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Zobacz Temat
924.pl | Porsche | Giełda - części i inne
Strona 18 z 178 << < 15 16 17 18 19 20 21 > >>
Autor RE: Znalezione na allegro
szeryf
Użytkownik



Postów: 1141
Miejscowość: Wrocław
Data rejestracji: 20.08.07
Dodane dnia 12-04-2009 01:26
redon16 napisał/a:
Zobaczcie co się uchowało. Ktoś zna to prosię? Wygląda bardzo zacnie, zwłaszcza felgi i lakier.

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C8309838[/quote]

Felaszki faktycznie fajnie się prezentują, chyba w całym aucie najbardzeij mi się podobają..smiley


Don't Call Me Zombie!!!
Autor RE: Znalezione na allegro
Misiek
Użytkownik



Postów: 3476
Miejscowość: Jelenia Góra
Data rejestracji: 16.05.07
Dodane dnia 15-04-2009 07:10
http://allegro.pl/item611221711_porsche_924_2_0.html

Widział ktoś to autko? Wygląda raczej na nadające się do remonciku smiley Ciekaw jestem co za serwis w JG specjalizujący się w Porsche smiley - mieszkam blisko i niema tu czegoś takiego smiley i chyba jeszcze cena jakaś wyższa będzie...



było:
924 Turbo (931'82) - Ihasa green metallic niestety ... Odjechało w świat ;-(

924'81 - Alpinweiss - ponoć gdzieś jeździ koło Wrocławia
924'77 - RHD - Poszło na części

Lista turbo prosiąt w PL
Mapa Polskich Transaxli
7884203 www.mauser98k.internetdsl.pl
Autor RE: Znalezione na allegro
drwal
Administrator



Postów: 3945
Miejscowość: Opole
Data rejestracji: 03.02.06
Dodane dnia 15-04-2009 07:59
Chyba w garażu lubiącym Porsche u Sławka smiley

gościu nie wie co pisze, bo serwis widmo nadal nie został zlokalizowany ani na zumi ani na pilocie smiley


Jest: 924S '86, 928 '79, 928S '80, 928 S3 '86
Było: 924 '77, 924 '77, 924 '77, 924 '80, 931 '80, 924 '83, 924 '84, 944 '83, 944 '84, 924 '85, 944 '85 , 928 S4 '87
4640739
Autor RE: Znalezione na allegro
Misiek
Użytkownik



Postów: 3476
Miejscowość: Jelenia Góra
Data rejestracji: 16.05.07
Dodane dnia 15-04-2009 08:35
No przecież mówię, że coś takiego w okolicy nie istnieje smiley
Ponoć ma warsztat w Wojanowie... ale ile razy z pracy jeździłem tam po okolicy w celach inwentaryzacji oświetlenia to niczego takiego jak warsztat z prosiakami niema. A tamtego z allegro u Sławka chyba widziałem - ale pewny nie jestem - w każdym razie... był na części. Swoją drogą... pompa hamulca do wymiany?? pierwszy raz słyszę, żeby się to popsuło smiley ale czemu nie.
Przegląd hmmm - bez zderzaków, z zepsutą pompą hamulca i kto wie co jeszcze... ciekawe czy tablice rejestracyjne ktoś w domu trzyma? smiley
Czepiam się pewnie: ale podejrzana sprawa smiley



było:
924 Turbo (931'82) - Ihasa green metallic niestety ... Odjechało w świat ;-(

924'81 - Alpinweiss - ponoć gdzieś jeździ koło Wrocławia
924'77 - RHD - Poszło na części

Lista turbo prosiąt w PL
Mapa Polskich Transaxli
7884203 www.mauser98k.internetdsl.pl
Autor RE: Znalezione na allegro
miniver
Użytkownik



Postów: 767
Miejscowość: Łódź
Data rejestracji: 07.04.07
Dodane dnia 15-04-2009 13:46
Tłoki dla uturbionych i parę innych smakołyków:

http://shop.ebay.co.uk/merchant/scadgybadger-2008


Don't panic!
8388751
Autor RE: Znalezione na allegro
AIRFORCE
Użytkownik



Postów: 14
Miejscowość: Warszawa
Data rejestracji: 17.03.09
Dodane dnia 15-04-2009 13:47
A już myślałem ,że wszystko wiecie i na wszystkim się znacie a na moje pytanie o wymianę rozrządu w kontekście porównania p924 do p944 ( standard ) jak nie było odpowiedzi tak wciąż nima smiley eccccch , a jeżeli chodzi o namiary warsztatu jak to określiliście "widmo "- to bardzo proszę oto i on smiley : ( jednak został zlokalizowany ) :

http://www.porsche911.republika.pl/ , booo to porządny warsztat i gwarancje dają bez ograniczenia kilo/milo/metrowego

normalnie jest i podobno cżęści najtańsze na świecie upsss , trochę przesadziłem znaczy się podobno w Polsce, i nawet taniej jest niż u niektórych biznesmenów na allegro smiley smiley smiley

Regards
Autor RE: Znalezione na allegro
drwal
Administrator



Postów: 3945
Miejscowość: Opole
Data rejestracji: 03.02.06
Dodane dnia 15-04-2009 13:51
AIRFORCE: pokaz mi go "namacalnie", "fizycznie" to będę z Ciebie dumny ! smiley

odnosnie rozrdządu 924 a 944 oba N/A, to 24 pompa wody 200 zł, 44 1000zł, ale 44 mozna regenerowac w bolesławcu za 220zł, paski w 44 troszke droższe, sama robota w 24 banalna w 44 trzeba troszke miec poojęcia. Generalnie koszty rozrządu w obu przypadkach nie są jakieś super duże, pozatym ze rolki i napinacze w 44 są ok 3 razy droższe.

edyta:

cennik u sławka na stronie wisi juz jakies 9lat ten sam niezmieniany

Tymczasem polecam pograć w kosza, bo pogoda piękna. Jak ktoś jest w pracy to to jest alternatywa smiley

http://poszkole.pl/gry.php?co2=play&idm=108383


Jest: 924S '86, 928 '79, 928S '80, 928 S3 '86
Było: 924 '77, 924 '77, 924 '77, 924 '80, 931 '80, 924 '83, 924 '84, 944 '83, 944 '84, 924 '85, 944 '85 , 928 S4 '87

Edytowane przez drwal dnia 15-04-2009 13:53
4640739
Autor RE: Znalezione na allegro
Misiek
Użytkownik



Postów: 3476
Miejscowość: Jelenia Góra
Data rejestracji: 16.05.07
Dodane dnia 15-04-2009 14:44
AIRFORCE napisał/a:
a jeżeli chodzi o namiary warsztatu jak to określiliście "widmo "- to bardzo proszę oto i on smiley : ( jednak został zlokalizowany ) :

http://www.porsche911.republika.pl/ , booo to porządny warsztat i gwarancje dają bez ograniczenia kilo/milo/metrowego

normalnie jest i podobno cżęści najtańsze na świecie upsss , trochę przesadziłem znaczy się podobno w Polsce, i nawet taniej jest niż u niektórych biznesmenów na allegro smiley smiley smiley


Skąd masz takie informacje? Chyba powinieneś zmienić zdanie... Podjadę tam i zrobię ci fotkę pod tym adresem smiley gwarantuję że warsztatu tam niema.
Co do cen... jak dla mnie jest to ostatnie miejsce gdzie szukam części.
Usługi warsztatowe... hmm full wypas: na podjeździe przed domem "jak ma czas" i do tego 2x drożej niż w większości warsztatów.
Jedyne co z tej stronki jest prawdą to nr telefonu smiley reszta... bzdury!



było:
924 Turbo (931'82) - Ihasa green metallic niestety ... Odjechało w świat ;-(

924'81 - Alpinweiss - ponoć gdzieś jeździ koło Wrocławia
924'77 - RHD - Poszło na części

Lista turbo prosiąt w PL
Mapa Polskich Transaxli
7884203 www.mauser98k.internetdsl.pl
Autor RE: Znalezione na allegro
przemek84
Użytkownik



Postów: 3630
Miejscowość: Gdynia
Data rejestracji: 06.02.07
Dodane dnia 15-04-2009 16:10
kurde ten cennik nawet kiedys byl naprawde okej,50zl za tylny spojler,blotnik na przod nowy 600zl


Mi Slawek jakies pol roku temu probowal wmowic ze ma blotniki nowki sztuki z ASO za 900zl z nalepka Porsche. Ladnie chcial mnie wtedy nabic w balona skoro blotnik 2600zl brutto na Polczynskiej....pewnie chcial odlepic nalepke albo sam je drukuje i przylepic na dosc dobrej jakosci uzywke a znajac go to pewnie jeszcze z nalotem rdzy by mi takowy wyslal smiley.


Sprzedam troche czesci do Porsche 924 i 944.
2457922
Autor RE: Znalezione na allegro
hades307
Użytkownik



Postów: 1768
Miejscowość: Freie Stadt Danzig
Data rejestracji: 02.01.08
Dodane dnia 15-04-2009 19:24
zauważyliście że ta 924 z allegro ma wstawioną nową-używaną skrzynię z przebiegiem 30tyś km


1978
1979
szukam rocznika '80 smiley
There is a fine line between hobby and mental illness
-Welcome to the Other Side smiley


Edytowane przez hades307 dnia 16-04-2009 22:02
Autor RE: Znalezione na allegro
Misiek
Użytkownik



Postów: 3476
Miejscowość: Jelenia Góra
Data rejestracji: 16.05.07
Dodane dnia 15-04-2009 23:30
Wymęczyłem parę dodatkowych informacji:
Cena minimalna 3500zł, stan chyba taki jak na foto (nie pytałem), Osoba wystawiająca chyba nie jest właścicielem autka ale jest do właściciela telefon.
Silnik i kto wie co jeszcze robione u Sławka z JG, można przyjąć że najtańszym kosztem części i drogą robocizną smiley sugerowałbym uważać gdyby ktoś się zainteresował smiley
Jutro będę w JG to podjadę i zrobię foto tego serwisu "widma" smiley ciekaw jestem co to będzie hehe...



było:
924 Turbo (931'82) - Ihasa green metallic niestety ... Odjechało w świat ;-(

924'81 - Alpinweiss - ponoć gdzieś jeździ koło Wrocławia
924'77 - RHD - Poszło na części

Lista turbo prosiąt w PL
Mapa Polskich Transaxli

Edytowane przez Misiek dnia 15-04-2009 23:31
7884203 www.mauser98k.internetdsl.pl
Autor RE: Znalezione na allegro
przemek84
Użytkownik



Postów: 3630
Miejscowość: Gdynia
Data rejestracji: 06.02.07
Dodane dnia 16-04-2009 00:04
no tez mnie ciekawia foty mega hangaru Slawka,ktos mi mowil ze on gdzies tam ma 30-40aut na placu do rozbiurki i czesciowo rozebranych. Sam Slawek mi sie chwalil ze ma 70blotnikow od str.kierowcy ale zadnego ladnego a od strony pasazera chyba 40. Ogolnie Misiek to Ty jzu z okna w domu nawet 20km od niego powinienes widziec ten mega hangar hehehe smiley


Sprzedam troche czesci do Porsche 924 i 944.

Edytowane przez przemek84 dnia 16-04-2009 00:04
2457922
Autor RE: Znalezione na allegro
AIRFORCE
Użytkownik



Postów: 14
Miejscowość: Warszawa
Data rejestracji: 17.03.09
Dodane dnia 16-04-2009 09:52
Fajnie by było gdyby można było zobaczyć serwis Widmo jak go nazywacie, ale to Wy macie duża wiedzę i bardzo dobrze bo nowicjusze dzięki temu się nie natną smiley

Aczkolwiek powiem tak, zadzwoniłem do w/w service i zapytałem się o pompę hamulcową jaka cena za nową i za używkę, i tu gość bardzo miło wytłumaczył mi, że w P924 robili bardzo solidne pompy, i że jeżeli już to proponował by mi za jakieś grosze , secik naprawczy, że wtedy mnie taniej wyniesie, a jeżeli już bym chciał kupić pompę to ma takie nowe za cenę 150 zł., a używanej ( skoro takowa jest już w aucie ) to nie ma sensu kupować, bo tam oprócz elementów takich jak uszczelki/tłoczki to niema prawa się nic uszkodzić.
A zatem jak widać, gość wcale nie chciał mnie naciągać, a wręcz przeciwnie potraktował mnie dosyć profesjonalnie/uczciwie -nie chciał mi za wszelką cenę wciskać droższej obcji, dając mi możliwość wyboru, więc gdzie leży prawda ja się pytam ? smiley

Wielkie dzięki za info dotyczace wymiany rozrządu smiley
A w kosza grałem w zeszłą środę smiley

Acha znalazłem taki mały artykulik o 914:
http://moto.onet.pl/1552504,1,volks-porsche-dla-kowalskiego,artykul.html?node=2


Regards
Autor RE: Znalezione na allegro
Misiek
Użytkownik



Postów: 3476
Miejscowość: Jelenia Góra
Data rejestracji: 16.05.07
Dodane dnia 16-04-2009 10:18
Po 16 jak wrócę do domu to zrzucę fotki - zrobione dziś rano spod tamtego adresu ze stronki (serwisu tam nie ma... i nawet nie ma miejsca żeby był) - oraz wspomnianego "hangaru - złomowiska itp" setek prosiaczków smiley to zobaczycie ile tam ich jest... bo owszem są smiley Na razie nie zdradzę ile sztuk smiley
założę lepiej oddzielny temat coby tu nie śmiecić.

Co do pompy hamulcowej...
Nowa pompa hamulcowa kosztuje do 924 ok 700zł = o ile da się gdzieś dostać nową smiley
A może chodzi Ci o pompę wody?? bo te nowe kosztują ok 180zł.

Co do rozmów telefonicznych smiley pan S. nadawałby się na telemarketera, potrafi dobrze zagadać tak aby zyskać klienta - handluje w okolicy samochodami z niemiec i jeszcze 2 lata temu jak go poznałem to miał komis obok jakiegoś warsztatu - ale warsztat nie jego i wygląda jak tysiące innych w kraju. nie wiem czy ten komis jeszcze działa, ale to nawet prawdopodobne. Można było np kupić autko w super stanie po powodzi smiley praktycznie nie do poznania - tylko akurat wtedy się suszyło.
Zostawiałem mu auto chyba raz czy dwa do naprawy - wszystkie rzeczy robił na swoim podjeździe (foto będzie potem), często jeździ do niemiec po auta itp... pewnie na szrot części od prosiaków jak trzeba to też zajedzie. Nigdy nie udało mi się z nim umówić w żadnym warsztacie ani nawet w pobliżu smiley tylko na mieście albo u niego w garażu... także z tym serwisem to jakaś lipa.
Co do części to pewnie ma wszystko smiley ale jak chcesz kupić to ganiaj go tydzień zanim ta część się znajdzie itd...
jak szukałem kapselków do pająków to chciałem od niego kupić przy okazji innych zakupów, mówił że ma i odłoży, potem okazało się że gdzieś się zgubiły i tak ile razy jeszcze go potem widziały to były dalej zagubione.. jednym słowem lipa.



było:
924 Turbo (931'82) - Ihasa green metallic niestety ... Odjechało w świat ;-(

924'81 - Alpinweiss - ponoć gdzieś jeździ koło Wrocławia
924'77 - RHD - Poszło na części

Lista turbo prosiąt w PL
Mapa Polskich Transaxli
7884203 www.mauser98k.internetdsl.pl
Autor RE: Znalezione na allegro
przemek84
Użytkownik



Postów: 3630
Miejscowość: Gdynia
Data rejestracji: 06.02.07
Dodane dnia 16-04-2009 11:20
nie bede opisywal moich nie milych i raczej podchodzacych pod zgloszenie na policje doswiadczen z panem S. Ogolnie koles ma niezla gadke i ladnie potrafi wkrecic. I faktycznie jezdzi do niemczech i chyba stamtad bierze czesci tak przy okazji jak cos ktos zamowi. Pamietam jeszcze ze zaczol mi krecic ze sprowadza blotniki z Turcji do 924 nowki za 600zl(te oczywiscie tez mi chcial wcisnac) ale odrazu sie przyznal ze blacharze nie maja pomyslu jak je spasowac,zatem zapytalem czemu sprzedaje blotniki ktore poprostu nie pasuja a przypominaja ksztaltem i forma te z 924 ...ale nic nie odpowiedzial. Ogolnie okropny cwaniak i kretacz.

Aaaa no tak - zaproponowal mi rowniez wyslanie (ZA DARMO) a raczej doreczenie mojej pompy wody do goscia ktory je regeneruje. Obawiam sie jednak ze nie dostalbym zregenerowanej tylko uzywke a on by zaje+++ moja zregenerowana.


Sprzedam troche czesci do Porsche 924 i 944.
2457922
Autor RE: Znalezione na allegro
juras
Użytkownik



Postów: 2408
Miejscowość: łódź
Data rejestracji: 31.01.06
Dodane dnia 16-04-2009 12:48
Dobre było jak kupowałem od niego sprężyny do 944. Na koniec jak miał wysyłać podniósł cenę i powiedział "a bo ty do 944 chciałeś, ja myślałem, że rozmawiamy o cenie sprężyn do 924" :]

Generalnie miałem kilka nie takich złych zakupów u niego jak jeszcze w PL były problemy z częściami i tak naprawdę nie było innych osób handlujących używkami do 924. Ale skłonności do krętactwa ma...



2.5 turbo, 2.5 N/A, 2.0 turbo, 2.0 N/A, 0.8 CDI, 0.600
Autor RE: Znalezione na allegro
simprez
Użytkownik



Postów: 5607
Miejscowość: Kraków/Myślenice
Data rejestracji: 16.05.08
Dodane dnia 16-04-2009 22:59
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C8411137
turbo z 1986 na felgach C2? znaczy pewnie na dystansach? za to przynajmniej przebieg raczej rzeczywisty smiley Chyba był już kiedyś wystawiony - ktoś kojarzy?
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C8356089 - ktkokolwiek widział, ktokolwiek wie? Dla mnie najważniejsze jaki tam silnik siedzi/siedział - 2,5 8 czy 16v?
2716024
Autor RE: Znalezione na allegro
AIRFORCE
Użytkownik



Postów: 14
Miejscowość: Warszawa
Data rejestracji: 17.03.09
Dodane dnia 17-04-2009 14:15
No i znowu się pokazał:
http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=613411225
a i cena mniejsza i jeszcze do negocjacji.

Trzeba przyznać,że kusi wyglądem, tylko pewnie jak nic jest to sciepa i pewnie przerobienie 924/944 polegało na wspawaniu odpowiedniego elementu, ale może wcale nie ?, tylko po co ktoś przerabia aż w takim dużym stopniu 924/944, - dodanie samych błotników plus dystanse/ kół to jeszcze w granicach normy??? smiley, a tu kompletnie wszystko, normalnie trudno zrozumieć tego typu zapędy tuningowe. - pewnie trudno później sprzedać takie auto, a i misiaki czasami też mogą znać się na modelach Porsche i wtedy przy kontroli może być jakby trochę wiecej niż rutynowa kontrola? co o tym aucie i o przeróbce sądzicie, podoba wam się czy nie ? smiley

Regards
Autor RE: Znalezione na allegro
Qbak
Użytkownik



Postów: 7453
Miejscowość: Rawa Mazowiecka/Warszawa
Data rejestracji: 03.08.07
Dodane dnia 17-04-2009 14:39
Widzę, że się napaliłeś na tego egzemplarza smiley smiley
Jak masz niedaleko to jedź zobacz. Przejedziesz się, pooglądasz. Wyrobisz sobie
jakąś opinię, a nam coś powiesz o tym egzemplarzu.


924 2.0 N/A - 83' Targa LM8U
Tor Poznań 2:04,992
Mapa Polskich Transaxli

QBAK - nowe części (i akcesoria) do Porsche
www.qbak.pl
Autor RE: Znalezione na allegro
AIRFORCE
Użytkownik



Postów: 14
Miejscowość: Warszawa
Data rejestracji: 17.03.09
Dodane dnia 18-04-2009 01:17
smileyNie tam zaraz żebym się napalił, bo wogóle to nie palę ( trzeba mieć kondycję smiley,
Tak tylko myślałem, że coś od Was ciekawego na temat tego zjawiska usłyszę.
Dzisiaj natomiast byłem oglądać temat który był już omawiany:
Cytat:
"Qbak nazwał przypadek dziwnym, ja tego Pana nazywam nieuczciwym. Zdjęcia z oferty robione były w czasach świetności auta, a to było bardzo dawno, dziś to ruina. Odradzam, omijać. Z daleka.

Wewnątrz totalne kablarstwo ... litery więzną mi w palcach ... auto niezadbane, szkoda.
Ale były i momenty , podczas jazdy próbnej silnik zaczął się dusić, a wydech strzelać. Kaput. Zatrzymaliśmy się na środku ulicy . Kilka razy

Jeżeli kolejne auto które będę oglądał będzie w takim stanie, to skutecznie wyleczę się z 924 ."

No i tat:
-Właściciel ma go od 5 lat
-Auto ponad dwa lata stało w jakiejś hali( dobrze dla blachy żle dla silnika i podzespołów- że stał a nie śmigał :???smiley
-Właściciel twierdzi że robione były przy nim tylko -wymiana klocków hamulcowych i olej ale też do końca nie jest pewny jaki to olej a takie rzeczy się wie no nie?
-prawe drzwi z zewnątrz się nie otwierają - mechanizm zamka rozwalony- zaklejona dziura nad zewnętrzną klamką - ktoś ponoć próbował się włamywać ???
- deska rozdzielcza popękana w wieluuuuuu miejscach
-tapiocerka siedzeń ok dywany ok
- super duży plus - tylna kanapa rozkładana- równa się duży bagażnik
-w środku zapach starości ( niecierpię takiego zapachusmiley )
-dmuchawa pracuje
-światła pracuja
- lusterka elektryczne pracują
- szyby elektryczne pracują
-wskaźniki pracują ( nie pracuje tylko od ręcznego)
-ciśnienie oleju na zimnym około 5,5, jak zaczął się rozgrzewać 4- 4,5
-miał z przodu incydent ( ale Pan o tym nic nie wie tzn, że za jego kadencji to się nie stało ?- może w Niemczech - było tam kilku właścicieli
-napewno malowany był z przodu, znaczek Porsche ktoś źle okleił taśmą i są znaki lakieru na bocznych krawędziach- tak raczej Niemcy nie pracują smiley
-jak opukałem progi to jakoś mi się wydaje że ta blacha coś taka cieniuśka jest bo taki cieniuśki odgłosik wydawała -czy to tak ma być czy coooo?
-sprzęgło twarde jak w traktorze normalnie - do polatania po mieście to trzeba chyba mieć implanty stawów żeby było ok,
-łożysko sprzęgła głośne po wyciśnięciu - do roboty
-kultura pracy silnika - o kurdeeee nie ma cio się czym podniecać elastyczność to tylko w marzeniach potrzebnaaa duuuuża regulacja/czyszczenie/wymiana przewod.w.n/świec etc. bez gwarancji że będzie lepiej
( normalnie nie brzmi jak 6 symfonia Czajkowskiego )
-zapach spalin sugeruje raczej duże przestrojenie smiley silnika, czułem że ubranie przechodzi mi tym zapachem smiley ja już zapomniałem że tak może być smiley
-opony do wymiany
- nie zaglądałem pod auto więc niewiem jak blachy pod spodem,
-nie jechałem autem, ale skoro tyle stał to napewno wszelkie końcówki, przeguby , tarcze , bębny , cylinderki hamulcowe , okładziny, amortyzatory do roboooty.
- tył samochodu raczej bez incydentu nawet posiada tę sławetną naklejkę i to raczej oryginalną, a nie taka z ebay kupioną smiley jak to poniektórzy mają.
- zderzak przedni żle spasowany\ ukośnie - incydent/dzwon musiał być na prawą stronę
-tylne światła raczej ok- tylko brak prawego stopu,
-przednie światła słabe światło dają - a prawy reflektor trochę przekrzywiony co utwierdza w tym że dzwon z prawej strony był,
Reasumując duży plus dla auta za :
1. naklejkę na tylnym pasie,
2. dobry stan tapicerki siedzeń
3. pięć gwiazdek za rozkładaną tylną kanapę,
- więcej już nic nie zauważyłem bo już ciemno się zrobiło normalnie smiley
Jacięęę normalnie trochę mi wszystko opadło po tych moich pierwszych oględzinach Porschawki-chyba normalnie muszę sie przespać bom smileyjakby trochę zniesmaczony smiley

Regards


love to flying is the triumph of imagination over intelligence
Strona 18 z 178 << < 15 16 17 18 19 20 21 > >>