924.pl
Nawigacja
Strona Główna
Newsy
Artykuły
Galeria
Forum
Komentarze
Download
Linki
Kontakt
Szukaj
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Zobacz Temat
924.pl | Zaplecze | Propozycje/Sugestie/Pytania
Autor Był taki temat / szukam tematu
Mammoth
Użytkownik



Postów: 1843
Miejscowość: woj. lubelskie
Data rejestracji: 13.03.08
Dodane dnia 08-04-2013 04:45
Witam po długiej nieobecnoścismiley

Zakładam ten temat, ponieważ co jakiś czas otrzymuję na PM prośby / zapytania: "był kiedyś temat o.. podaj link bo nie mogę znaleźć"

Wszem i wobec ogłaszam, że wyszukiwarka pt. "Mammoth" nie działa. Szukacie jakiegoś tematu, który był poruszony na forum i nie możecie znaleźć? Piszcie w tym wątku. Na pewno ktoś słyszał / widział / czytał i poda link.

Do administratorów:
Brak jakiegokolwiek regulaminu i kontroli może się sprawdzać przy kilkunastu forumowiczach, ale przy obecnej liczbie osób korzystających z forum i archaicznym systemie wyszukiwania niestety nie działa. Chyba nadszedł czas, aby wprowadzić jakieś konkretne zmiany. Wiem że bzdury typu "takie forum ma swój specyficzny klimat" znajdzie kilku zwolenników, ale od jakiegoś czasu powstaje tutaj coraz większy burdel. Może jednak dacie radę chociaż usprawnić moduł odpowiedzialny za wyszukiwanie konkretnych informacji. Ewentualnie niech ktoś zajmie się kontrolowaniem/porządkowaniem wypowiedzi, bo z dnia na dzień bałagan staje się coraz większy.

Pozdrawiam


Porsche 924 78' (...)
Porsche 924 78' (już nie ma)

"W Porsche psują się tylko dwie rzeczy: świece lub coś innego"
Autor RE: Był taki temat / szukam tematu
Misiek
Użytkownik



Postów: 3476
Miejscowość: Jelenia Góra
Data rejestracji: 16.05.07
Dodane dnia 08-04-2013 05:07
+1 coby szukajka działała jakoś "inteligentniej" bo nawet wujek Google działa szybciej i prościej jak forumowy "wykopywacz".

OT...
PS. Mammoth! Ty żyjesz smiley a jak twoje prosie?



było:
924 Turbo (931'82) - Ihasa green metallic niestety ... Odjechało w świat ;-(

924'81 - Alpinweiss - ponoć gdzieś jeździ koło Wrocławia
924'77 - RHD - Poszło na części

Lista turbo prosiąt w PL
Mapa Polskich Transaxli
7884203 www.mauser98k.internetdsl.pl
Autor RE: Był taki temat / szukam tematu
igor
Użytkownik



Postów: 3865
Miejscowość: waw / lbn
Data rejestracji: 15.11.06
Dodane dnia 08-04-2013 09:32
'nawet wujek google działa szybciej i prościej' - to troszkę jakby mówić: odpal poloneza, nawet ferrari jeździ szybciej smiley google na działania r&d tej wyszukiwarki ma miesięcznie większe budżety niż roczne przychody wielu polskich firm smiley

fakt jest faktem, że wyszukiwarkę należy usprawnić. Sam niejednokrotnie deklarowałem swoją pomoc w wybraniu logiki wyszukiwania, usprawnienie szukajki, projekt wyników (trzymający się 'klimatu strony'smiley. Oczywiście w razie potrzeby z chęcią pomogę.

Nie ma jednak co przesadzać - nie mamy dziesiątek tysięcy użytkowników, tak samo miejmy troszkę cierpliwości do użytkowników z krótszym stażem (bo nawet jak szukajka będzie dobra, to nadal pozostaną pytania). zresztą - przyznajcie się - jak często przed dodaniem jakiegoś posta pieczołowicie przeszukujecie, czy to pytanie nie zostało już dodane?

Jedna z najgorszych cech masowych for internetowych, to sytuacje pokroju:
'chłopaki, mam problem - <opis problemu>' i odpowiedź 'masz ostrzeżenie od admina - taki temat już był - poszukaj na forum'. Bardzo negatywnie to wpływa na relacje w społeczności. Nie chciałbym, żeby tak było i tutaj.
Dodatkowym problemem wyszukiwarki jest to, że zrobienie tego dobrze to masa pracy - a nie wiem, czy takiej nie lepiej spożytkować na organizację imprezy smiley


A pomysł wątku 'szukam tematu' bardzo fajny smiley


924S LeMans Targa '88
924S LeMans Targa '88 - projekt
ex 924S Targa US '87
ex 924S Targa '86
ex 924 '76


Edytowane przez igor dnia 08-04-2013 09:40
Autor RE: Był taki temat / szukam tematu
ciachu
Administrator



Postów: 4079
Miejscowość: Warszawa
Data rejestracji: 29.01.06
Dodane dnia 08-04-2013 18:46
Trudno nie zgodzić się z każdą z powyższych opinii. Zresztą sam temat bardzo na czasie i przydatny. Powinniśmy to w końcu usprawnić bez dwóch zdań. Dajcie nam kilka dni, rozeznamy się w temacie, a jeżeli w zakładanym sobie czasie nie skończymy poprawy funkcjonalności, z pewnością zwrócimy się z prośbą o dokończenie sprawy.


www.924.pl
951'88 284KM 421NM
996C4S'02
ex: 924'78, 928S2'86, 944'86
6925558 www.924.pl
Autor RE: Był taki temat / szukam tematu
konto_usuniete
Użytkownik

Postów: 1975
Miejscowość:
Data rejestracji: 24.09.07
Dodane dnia 08-04-2013 18:59
Przydałoby się jeszcze jedno usprawnienie.

Teraz jest tak: czytam jako niezalogowany jakiś temat, chcę zabrać w nim głos, loguję się i wywala mnie na strone główną no i oczywiście muszę wtedy znaleźć ten temat.

Powinno być: po zalogowaniu wracam "z automatu" do tematu w którym byłem przed zalogowaniem zamiast ponownie do niego mozolnie docierać.

Tak wiem - można zalogować się odrazu, ale można też jak napisałem i byłaby to bardzo cenna funkcja dla społeczności forum.

Edytowane przez konto_usuniete dnia 08-04-2013 19:03
Autor RE: Był taki temat / szukam tematu
vito
Użytkownik



Postów: 1197
Miejscowość: krk
Data rejestracji: 19.10.08
Dodane dnia 07-05-2014 12:51
to ja może skorzystam z tego po co pierwotnie temat powstał:

szukam tematu w którym ludzie podawali na siebie namiary , i numery telefonów


jesteś na FB ?

https://www.facebook.com/PorscheTransaxlePolska <-- dla miłośników klasycznych porsche

https://www.facebook.com/pages/Dziennik-Politologa/506206186096921 <-- najświeższe informacje polityczne

https://www.facebook.com/pages/mocnyskleppl/268077963274428 <-- w poszukiwaniu wymarzonej sylwetki
www.mocnysklep.pl
Autor RE: Był taki temat / szukam tematu
Piotr924
Użytkownik



Postów: 1395
Miejscowość: Warszawa
Data rejestracji: 13.11.13
Dodane dnia 07-05-2014 12:57
ciachu napisał/a:
Trudno nie zgodzić się z każdą z powyższych opinii. Zresztą sam temat bardzo na czasie i przydatny. Powinniśmy to w końcu usprawnić bez dwóch zdań. Dajcie nam kilka dni, rozeznamy się w temacie, a jeżeli w zakładanym sobie czasie nie skończymy poprawy funkcjonalności, z pewnością zwrócimy się z prośbą o dokończenie sprawy.


Trzymamy kciuki za Admina, powodzenia smiley


Porsche 924, '82

"Jeśli coś jest dobrej jakości i o to dbasz, to będzie Ci służyć wiecznie"
Autor RE: Był taki temat / szukam tematu
Mammoth
Użytkownik



Postów: 1843
Miejscowość: woj. lubelskie
Data rejestracji: 13.03.08
Dodane dnia 07-05-2014 12:58
vito napisał/a:
to ja może skorzystam z tego po co pierwotnie temat powstał:

szukam tematu w którym ludzie podawali na siebie namiary , i numery telefonów


http://924.pl/forum/viewthread.php?forum_id=2&thread_id=5&rowstart=0


Porsche 924 78' (...)
Porsche 924 78' (już nie ma)

"W Porsche psują się tylko dwie rzeczy: świece lub coś innego"
Autor RE: Był taki temat / szukam tematu
Cyryl
Użytkownik



Postów: 1190
Miejscowość: Sandomierz
Data rejestracji: 02.11.10
Dodane dnia 07-05-2014 12:58
Vito:

http://924.pl/forum/viewthread.php?forum_id=2&thread_id=5&rowstart=100
Autor RE: Był taki temat / szukam tematu
vito
Użytkownik



Postów: 1197
Miejscowość: krk
Data rejestracji: 19.10.08
Dodane dnia 07-05-2014 13:59
po co inwestować roczny przychód polskiej firmy w logike wyszukiwania skoro jest Mammoth smiley


jesteś na FB ?

https://www.facebook.com/PorscheTransaxlePolska <-- dla miłośników klasycznych porsche

https://www.facebook.com/pages/Dziennik-Politologa/506206186096921 <-- najświeższe informacje polityczne

https://www.facebook.com/pages/mocnyskleppl/268077963274428 <-- w poszukiwaniu wymarzonej sylwetki
www.mocnysklep.pl
Autor RE: Był taki temat / szukam tematu
Mammoth
Użytkownik



Postów: 1843
Miejscowość: woj. lubelskie
Data rejestracji: 13.03.08
Dodane dnia 07-05-2014 14:05
Cyryl jak widać również daje radę, jednak chyba ma minimalnie wolniejszy internet smiley


Porsche 924 78' (...)
Porsche 924 78' (już nie ma)

"W Porsche psują się tylko dwie rzeczy: świece lub coś innego"